Treść opublikowana przez czaja77
-
Spoty Olsztyńskie
Marek a może i ty żonkę zabierzesz? :gwizdanie: BO i moja ma bo poszła? ;(
-
Spoty Olsztyńskie
to czyli nas 3 :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
czaja77
-
Spoty Olsztyńskie
to kto idzie w sobotę? bo muszę wiedzieć do jutro rana do 7
-
[B5 AFN] concert_II
nie ma mieć 22 centymetry i zaokrąglone rogi.
-
Spoty Olsztyńskie
:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: o :gwizdanie: nie,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
-
Spoty Olsztyńskie
jak popijemy w sobotę, to ja odpadam :gwizdanie:ale widzę ze nie wiadomo co z tego wyniknie
-
[B5 AFN] concert_II
podałem linka posta wyżej..
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
389 został zamieniony no 603,informacja z ASO to jest schemat jak go podłączyć jest to samo co 389. będzie ok :kox: http://img528.imageshack.us/i/schematcaocifr1.jpg/
-
Spoty Olsztyńskie
nie no nie
-
Spoty Olsztyńskie
bez kobiet ....................
-
Spoty Olsztyńskie
jakaś lista obecności by się przydała w związku z ta sobotą....
-
Spoty Olsztyńskie
oj Michał Michał, POZDROWIENIA DLA MAŁŻONKI :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
No Skrzypek to całe 3 godziny to jest 1 piwo w 20 minut ,to ile razem piwek? :kox:
-
Spoty Olsztyńskie
No Zbysiu. Sobota jest ok.tyle ze muszę wiedzieć do czwartku, kto idzie ,bo jak coś mam inne plany ,A ty Skrzypek jak tam z Sobotą?do 22 możesz posiedzieć z nami w miłym i doborowym towarzystwie. :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
Zbysiu,ustawki nie da rady zrobi,sam widzisz ja kto jest. :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
na spocie się pojawię ale łykać nie będę
-
[B5 AHH] Potrzebna rozpiska kostki ECU A4 B5 tdi 2000r
poszukaj w sieci autodata, :gwizdanie: znajdziesz na pewno tam są schematy.[br]Dopisany: 17 Listopad 2009, 16:06_________________________________________________np to http://bitnova.info/torrent/b8c84cd7a41e38ab0cbc488039f93f55d30f1561 to jest taki program
-
Spoty Olsztyńskie
ja w niedziele nie piję...................................... Taktuś nie wymiękaj ,,,,,,,,,,,,,,,,
-
Spoty Olsztyńskie
dojdziesz :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
witam, dawaj w sobotę do Olsztyna.i tyle , to kto się pisze na sobotę? A ty Michał możesz wrócić do Ostródy pks np. knajpka 300m od dworca.............. :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
no i jest ok .Sobota godzina 18 ,może się spotkać ,
-
Spoty Olsztyńskie
no Michał wymyśl coś.............
-
Spoty Olsztyńskie
no Mariusz pomysł ok będę miał blisko do domu..............
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
efekt jest :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: