Treść opublikowana przez czaja77
-
[B5 ABC] Wywala "wode" ze zbiorniczka wyrównaczego (jak odpowietrzyć układ chłodzenia)??
witam i u mnie po wymianie termostatu na ori w pewnym momencie na rozgrzanym silniku przy odkręconym korku zbiorniczka wywala mi płyn,co mnie nie pokoi to tem na klimie kanał 51 dochodzi do 106c po miescie ,a odpowietrzany układ z 10 razy.ogrzewanie mi dziala super. co to moze byc?
-
A4 B5 ADR ADP Termostat
witam apropo tych 105 c ja mam 106c i termostat ori odpowietrzane z 10 razy uklad chlodzenia. i co mam z tym zrobic????
-
[B5 ADP] DIAGNOSTYKA
było. http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adp_wartosci_blokow_adpadraeb-t22138.0.html;msg259498;topicseen;highlight,adp#msg259498
-
Spoty Olsztyńskie
he wy tu gadu gadu a śnieg sobie sypie
-
Spoty Olsztyńskie
lista spora. a i fotki :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
wielkie dzieki za spocika,ale ta pogoda ;(.pozdrawiam
-
Spoty Olsztyńskie
pada pada ale do14.30 jeszcze daleko.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
no i panowie i ja od dzis latam na master sportach zobaczymy jak długo.pozdrawiam
-
[B5 ARM] Nierówna praca silnika na luzie
a mi sie wydaje ze jest opcja ale ok .moim skromnym zdaniem zanieczyszczona przepustnica.
-
[B5 ADP] nr listwy progowej
witam szukam oznaczenia nr końcówki listwo progowej (od strony pasażera końcowa od tylnego koła ,taki jakby mały chlapacz ) a może ktoś wie gdzie taką mogę kupić?pozdrawiam
-
Spoty Olsztyńskie
hhe eh jaki wpływ ma kobieta ok to 14.30.
-
Spoty Olsztyńskie
witam Moniko no nie wiem czy reszta załogi się zgodzi,bo dla mnie to obojętne.pozdrawiam
-
Spoty Olsztyńskie
siemanko panowie a co tu taka cisza???
-
[B5 ADR] Temperatura chłodzenia
witam ja na razie z tym polatam,a w lato na starym termostacie tez tak mialem i nic sie nie działo.pozdrawiam
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
witam i ja kupiłem dzis :hi:wahacze master sport na allegro w cenie 549zł z wysyłką zakładam je w następnym tygodniu,zobaczymy
-
[B5 ADR] Temperatura chłodzenia
witam podobnie ja wymienilem ok 20 dni temu .
-
[B5 ADR] Temperatura chłodzenia
niesprawny termostat kolego a czemu piszesz ze niesprawny termostat ?jeżeli kolega swierszcz30na poprzedniej stronie napisał ze ma ori termostat ,inie tylko on bo i ja mam z tym problem.
-
A4 B5 ADR ADP Termostat
te 105 c pokazuje po nagrzaniu się.na desce caly czas 90 c.podaczas jazdy na klimatroniku jest ok 102.c
-
A4 B5 ADR ADP Termostat
witam i jak doszedł ktos co tak naprawde pokazuje kanał 51 ?bo u mnie tez rośnie zaraz po przekręceniu kluczyka.i dochodzi nawet do 104c termostat ori.nowy.
-
Spoty Olsztyńskie
witam a było się dołączyć.następny spotkanie w drugą niedziele lutego to jest 8.pozdrawiam
-
[B5 ADR] Temperatura chłodzenia
witam a ja powiem jak jest u mnie po wymianie na termostat Wahler temperatura na blacie 90c na klimatroniku kanał51 dochodzi do 105c ,zły jak nic postanowiłem wymienić na ori i co dalej jest tak samo płyn g12+na vagu pokazuje tak samo jak na klimatroniku ,odpowietrzane kilka razy i jest zawsze to samo,ogrzewanie działa,ale co mnie dziwi ubywa mi troszeczke płynu i węże wydają mi się jakieś takie spuchnięte? co to może być.pozdrawiam
-
Spoty Olsztyńskie
witam , byliśmy do 13.40/pozdrawiam .
-
Spoty Olsztyńskie
Witam jak podzdrowieje to i ja się pojawie.pozdrawiam
-
Spoty Olsztyńskie
wejdz w wiadomosci swoje
-
Spoty Olsztyńskie
a to ok.