Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes1150

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes1150

  1. Mam nietypowy problem. Dziś zmieniłem wąż wysokiego ciśnienia bo się ślinił i zalałem nowy płyn (Febi 6162 - mineralny) i teraz przy skręcaniu na wolnych obrotach dziwnie "chrobocze" tak jak by pompa nie wydalała lub coś takiego. Jak przygazuje to prawie tego nie czuć a na wolnych obrotach tak jak by troszke kierownicą zrywało przy powolnym kręceniu. Dodam że wcześniej nic takiego nie było! Czy może w A4 trzeba jakoś układ odpowietrzać a może olej nie taki jak trzeba? Co może być przyczyną???
  2. Czy takie radio spasuje do mojej A4 b5??? http://www.allegro.pl/item419252843_audi_concert_cd_okazja_.html Czy otwór będzie ok. i czy okablowanie będzie pasować na 100%? Słyszałem że z podświetleniem są jakieś problemy ale co i jak?--- LICZE NA WASZE PODPOWIEDZI!!! Dodam też że Fis-a w zegarach nie mam. Pozdro!!!!!!!
  3. A wnętrzności z kata z disla też skupują??? Jak tak to za ile to można pogonić??? Z BMW wziołem 600zł. ale tam był smok
  4. A ja w B5 99r. wyczyściłem te odpływy bez odpinania przewodów bo kodu do radia też nie mam. Odpiołem telko opaski przytrzymujące przewody od ściany grodziowej i uniosłem akumulator na max i go zablokowałem u góry. Do takiego czyszczenia trzeba mieć sprytne paluszki a ja użyłem jeszcze odkurzacza i węża z wodą pod ciśnieniem. Przy okazji radze zmienić filtr kabinowy. :gwizdanie:
  5. grzes1150 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    mi też się podoba i to bardzo i to tego Quattro!!!
  6. Chce wyciąć kata w mojim AFN-ie i mam taki dylemat jak w temacie. Na dodatek powiedzcie mi co zastosoweć żeby był cicho. Dużo jest na ten temat ale tylko o benzyniakach - a co z naszymi dislami??? Strumienica i pusta puszka to samo zło. Na marginesie dodam że jak się kat przytka to robi się napór ciśnienia na wirnik turbiny od strony spalin i po krótkim czasie turbawka się wysra a wtedy koszty będą spore JEŚLI KTOŚ Z WAS WYKONYWAŁ TAKI ZABIEG NA DISLU PROSZĘ O PODPOWIEDZI!!!
  7. Gdzie i kto dobrze przyciemni mi szyby w mojej A4 sedan- Rzeszów lub okolice??????? Proszę o namiary na takie warsztaty. A może ktoś z was jest w tym dobry?
  8. Co wy piszecie- jaka domowa robota????? Dłubałem już u nie jednej A4 b5 i każda ma takie spawy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak siedzisz w aucie to bezpieczniki masz po lewej czy po prawej. Twoje auto to anglik?
  9. Koledzy a w b5 97r. listwy (dekorki) demontuje się tak samo jak w b6????? :gwizdanie: Właśnie te na przednim kokpicie interesują mnie najbardzie bo na drzwiach to chyba boczki trzeba ściągać i od drugiej strony będą śróbki?
  10. Co tu się znać na rzeczy Normalnie polakierowane. A tak na marginesie - metaliczna baza została pokryta lakierem bezbarwnym??? Ja u siebie też będe lakierował bo mam drewno Jeszcze tylko dylemat czy srebrny, grafit czy czarny fortepianowy??? Najwięcej zabawy z demontażem i na odwrót Pracowałem w lakierni więc ma być git!
  11. Dzięki za podpowiedzi. W tym tygodniu będę wymieniał zawias i łożyskka
  12. A na wyrzszych obrotach jest (jak przygazujesz i przytrzymasz pow. 2500obr/min.)????????????????? Jeśli tak to ja obstawiał bym na przewód między pompą wspomagania a maglownicą- ten z wysokim ciśnieniem. W nim są zakute zaworki podtrzymujące ciśnienie i jak one padną albo ich tam nie będze to takie są objawy. Wiem bo mi ten wąż puszcza olej a kosztuje 645zł. i zamienników brak- puszczałem temat przez forum i jeden z kolegów opisywał że podebrał wąż ale bez zaworków i na niskicz obrotach wspomagania prawie nie było.
  13. Dzięki za podpowiedzi zaraz biore się za to bo mi to spokoj nie daje [br]Dopisany: 01 Sierpień 2008, 15:00 _________________________________________________Koledzy a jak wyjąć te czujniki ABSu bo u mnie nie chcą wyjść??? Jest tam taka gumka którą odsunąłem do tyłu i kidać jak metalowa, błyszcząca część czujnika wchodzi w piaste a na obwodzie ok. 2/3 wystaje ok.1mm. ponacinana blaszka. Siłowałem się palcami, psikałem WD40 ,podwadzałem "na wage", próbowaływ chociaż troszke obrucić i nic. Jak to wyjąć aby je wyczyścić?????
  14. Płynu nie ubywa ani nie ucieka nigdzie.
  15. Czasami tak jest że lekko hamuje i odzywa się ABS. Częściej jak na łuku w lewo dochamowywuje i wtedy... Dziś nawet na prostej się odezwał. Stuka i drży pedał. Tarcze i klocki są nowe- mają miesiąc. Co może być przyczyną Dodam że na Vag-u błędów nie ma. [br]Dopisany: 31 Lipiec 2008, 20:43 _________________________________________________A może ktoś podpowie jak zdemontować czujnik ABSu aby go przeczyścić? Może to on jest zabrudzony i tak się dzieje?
  16. Nie działają elektrycznie sterowane lusterka. A dokładniej Działają tylko w jedną strone - lewe i prawe tylko w prawo. Podejżewam przełącznik od regulacji w boczku drzwi bo np. się nie podświetla. CZY WIE KTOŚ JAKIE PINY ZWIERAĆ NA OSTRO WE WTYCZCE POD PRZEŁĄCZNIKIEM ABY LUSTERKO DZIAŁAŁO ??? Nie chce zrobić zwarcia a w ciemno przełącznika też nie chce kupować. Chce to sprawdzić na ostro
  17. 645 zł. + olej 1litr i będzie po problemie
  18. I o taką odpowiedź mi chodziło gjwp !!! Mam kolesi co pracują w autoryzowany więc z nimi trzeba pogadać i zakupić nowy wąż. Starej używki z demontażu nie kupuje bo nie będe robił szrota z mojej A4. :gwizdanie: A co do ceny to dzwoniłem do nich i z głowy powiedział mi że nowy wąż to koszt ok. 300-350zł. - przypominam że w AFN nie mam węża z chłodniczką.
  19. A ja dziś podzwonie do kolesia co robi w serwisie autoruzowanym to mi wszystko powie. W Rzeszowie i Tyczynie są tecu kolesie co mają spawarki, giętarki i zagniatarki i podobno każdy wąż potrafią podrobić tylko jest jeden dylemat- ktoś tu pisał że w ori wężu są jakieś zaworki- TO PRAWDA??? Ja mam AFNa i wąż bez chłodniczki. Jeśli zaworki są to z podrabiania nici!
  20. Co jest z tymi wężami????? Mi w AFNie też puszcza ten między pompą a maglownicą. Chyba się przetarł na tym uchu podtrzymującym z drutu. Są jakieś zamienniki i na jaki koszt się szykować????? :shocked: :shocked: :shocked:
  21. Piękna Aczwóreczka w koloże "myszka". Wstaw chromowane ramki w zegary i będzie git.
  22. Wcale nie taka dziewicza ta czwóreczka bo ktoś nakleił jakieś gumy na przednim zderzaku
  23. A ja polecam Nokie N82. To samo co N95 tylko mniejsza i fotki o wiele lepsze. Wgrałem Garmina i śmiga jak złoto.
  24. Rozbierałem wszystko jescze raz i przypuszczam że WD 40 zostało rozpylone przez turbinke i dostało się do cylindrów i dostał takiego kopa. A takie uwagi że wpadł tam śrubokręt to zachowajcie sobie dla siebie Przy takich pracach nie ma mowy żeby wpadł tam najmniejszy śmietek a tu takie podpowiedzi
  25. Dziś wymieniałem filtr powietrza, wężyk od podciśnienia przy N75 i zdjołem węże powietrza przed i za turbiną i pojemnik filtra powietrza i wszystko pożądenie wymyłem w ciepłej wodzie z płynem do mycia naczyń. Turbinke bez węży przepłukałem WD40. Wszystko po wyschnięciu złożyłem i przy pierwszym uruchamianiu coś dziwnie trzasło (strzeliło- metaliczny odgłos). Terza pracuje ładnie, turbinka wydaje taki odgłos jak powinna i podpinałem VAG-a i żadnych błędów nie ma. Co mogło być przyczyną?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.