Treść opublikowana przez grzes1150
-
[B6 AWX] Po zmianie akumulatora nie odpala
...na zaciąg????? kiepski pomysł! Tu ewidentnie widać że prodlem jest w elektryce (elektronice). Na zaciąg można dołożyć problemów - i to sporo!!!
-
Przedstawiam mój nowy nabytek:)
qoperek tak było! Ogulnie autko spox tylko szkoda że nie Quattro i ten znaczek na tylnej klapie nie na swoim miejscu. Tylko nie zbeszcześcij go gazem kratki w zdeżaku brakuje
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
KORZEN9 dawaj śmiało!!! Chłopaki będą zaglądać napewno. Twój silnik ma dobrą zalete : dobry do stania w korkach. Reszte się stwierdzi na miejscu. I nie ważne jaka pogoda! Jak pada to się jedzie na parking kryty pod Galerie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja niestety jutro na spocie się nie pokaże ale na wspólny spota Rzeszów- Tarnów- reszt świata jestem na 100% ! Jutro nie obstawiam na dużą liczbe klubowiczów. Ludzie jadą zapalić znicza
-
[B5 ADR] Moje pierwsze auto i pierwsze Audi
Gril by był spoko gdyby nie ta dziura na śrogku i lusterka też takie o ale ogólnie spoko!!! I wypoleruj te kominy bo troche zasyfione
-
[B5 AFN] Lekko hamuję, a odzywa się ABS
PANOWIE PROBLEM ROZWIĄZANY!!! Z tyłu wymieniałem amorki klocki i tarcze i znalazłem: pierścień ten nacinany od ABSu był pęknięty a rdza go tak rozepchała że zrobiła się tam szczelina ok.2mm. Pierścieni nie wymieniałem na nowe tylko docisnołem w imadle i odpowiednią elektrodą go pospawałem. Pierścienie mocno potraktowałem szczotką drucianą i zamontowałem na nowe tarcze.
-
[B5 ABC] Ja się jeszcze nie chwalilem - standard
Bryczka ładna i ta moc Ja bym zmienił tylne lampy na poliftowe albo jakieś białe i kierunki w błotnikach też białe.
-
[1.6 ADP 1996r] moje pierwsze audi A4
Ogólnie autko ładne. Tylne lampy pasują do czarnego ale te nalepiane paski na przednich kratkach i grilu nie barczo . POWERa pod maską też nie ma ale do stania w korkach może być
-
[ALL B5] Czy w 1.9 95r. był brzęczyk świateł ?
O kutfa to ja też musze to dłubnąć bo też mi nie piszczy A może odpowiadać za to że nie piszcy jakiś spalony bezpiecznik??? Czy na bank głośniczek???
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Do kolegi Arkady27 ten warsztat z tłumnikami jest na ulicy Borowej - ulicą Lubelską od centrum i jak się kończy dwópasmówka to w lewo i ok.800m. i po prawej stronie a właściciel zwie się Tadeusz Borek. Młody ładnie pospawa i będzie gites. [br]Dopisany: 26 Październik 2008, 19:05_________________________________________________zresztą widze że jest mapka
-
[B6 AVF] Poradźcie, który środek czyszczący wybrać ?
Ja wlałem Preparat do czyszczenia wtryskiwaczy disla producenta STP. Wlałem to raz - profilaktycznie. Choć musze przyznać że tak jak by teraz lepiej odpalał po wyjeżdrzeniu tego zbiornika z tym czymś.
-
[ALL B5] Mojej Cacko A4 B5 1996 110KM 81KW HOT-DOG :D
Jeśli -60/-40 i do tego 19" na 225/45R19 nazywa prowadzeniem i twardością to pytanie: jak mocno trzymacie kierownice przy zmianie pasa w koleinach i jak jest jak mocno pada i są koleiny??? :naughty: Twardość i szpan napewno jest !!! :kox: [br]Dopisany: 26 Październik 2008, 15:54_________________________________________________A wracając do tematu Pietro3 twoja czwóreczka jest niezła i kolor też wpożo! Mam czarną perłe i jest tylko ładna jak ją wymyje i szmatką wode zbiore. Niestety czarny ma takie minusy że każdy pyłek na nim widać a szary należy do najpraktyczniejszych.
-
[B5 AFN] Ragulacja ABS
Czujnik dopchaj palcem na max. tak aby dotykał koronki i cofnij go ok.1mm. Ale czy problem jest w samym czujniku?
-
[ALL B5] Mojej Cacko A4 B5 1996 110KM 81KW HOT-DOG :D
Iverson tak się składa że jeździłem zglebowanym autem i to nie jednym i nie raz. Jak asfalt jest równiutki (np jakaś mowa obwodnica) to jest super- idzie po łukach tak jak trzeba ale powidzmy sobie szczeże że takich dróg u nas prawie nie ma Większość to dziuru, koleiny, co kawałek progi zwalniające, zapadniąte lub wystające studzienkiokie. Obniżone auto na dużych, szerokich kapciach po takich drogach skacze jak żaba. No chyba że ktoś ma auto tylko na wygląd a nie do jazdy to zwracam honor
-
[ALL B5] Mojej Cacko A4 B5 1996 110KM 81KW HOT-DOG :D
Jak to czytam to nie moge!!!!! Po co kupować auto z zawiasem wielowachaczowym które jest komfortowe do jazdy i zrobić coś takiego jak -60 przod i -40 tyl i do tego felga min 17" (opona min. 235/40) i cały komfort diabli wzieli. Zawias na koleinach i dziurzch się rozklekocze i po co to komu.
-
Strefa Śmiechu
Kilka osób lubi rowery ale czy rower i woda to dobre połączenie -atrzcie : http://patrz.pl/filmy/id/387933
-
[ALL] S5 - jaki kolor wybrać ?
1.niebieski (taki inny- kolor RS-a) 2.czerwony (od tyłu musi wyglądać fajnie bo ma te czerwone lampy) byle nie szary!
-
[B5 AHU] zaślepione smarowanie turbiny
srebrny to co opisałeś to jakiś koszmar! Radze Ci mień mechanika
-
Audi A4 1.9TDI B5
Te przednie błotniki zalatują mi tylko jednym... DZWONEM!!!
-
[B5 AFN] Jak zlikwidować ryski od mycia na lakierze ?
Dokładnie !!! Pasta Tempo jest za ostra i nie dość że mocno ściera lakier to sama po sobie pozostawia rysy. Na rysy po myciach najlepsza i sprawdzona pasta G5 !!!
-
Polerka samochodowa z allegro
Polerka jak w linku w zupełności wystarczy http://allegro.pl/item461076212_polerka_samochodowa_1950_w_germany_okazja.html Nie wolno przesadzać z obrotami żeby lakieru nie przypaliś i zwykłą szlifierką nie da się tego zrobić !!! Ja osobiście zmienił bym tarcze na gomkową i przy moich umiejętnościach napewno zrobił bym to dobrze. Ręcznie to prawie nic się nie poleruje tylko nałoży się wosk znajdujący się w paście polerskiej i efekt jest taki o i na chwile. Wiem coś o tym bo pracowałem na lakierni samochodowej.
-
[B5 ADR] Co zrobić z podrapanym plastikem ?
Wyjąć można. Można też polakierować ale najpierw trzeba usunąć tą starą powłoke. Albo po prostu pojechać do ASO i kupić nevki.
-
[B5 ACK] Pytanko o wahacz
Można samemu : podnieść auto i jedna osoba niech rusza mocno kołem a dróga sprawdza dłońmi gdzie jest luz ale na prawde wszystko wyjdzie po rozkręceniu całego zawiasa. Mogą być też oprócz luzów popękane gómu ma końcówkach i w tulejkach jak i zacierające się końcówki. Najlepiej wymienić odrazu całe na nowe dobrej marki i na 50-100tyś. spokój
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Wybiłem wnętrzności z kata i w środek zabiłem cienkościenną wyprofilowaną odpowiednio rure i przyspawałem ją żeby czasem nie drżała. Efekt - turbawka ładnie świszczy a autko ciągnie od samego dołu. Zabieg naprawe się opłaca.
-
[B5 ADR] Buczenie przy skręcaniu
dobry czujnik ABSu to kosz ok. 150zł.