Treść opublikowana przez grzes1150
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
11-01
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Frekfencja słabiutka: 4 szt.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No koledzy dzisiaj był mini-spot ale był Było zimno ale chwilami śmiesznie. Zabrakło tylko Ojca Prowadzącego
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
dsz33 nie widać !!! Jest tylko mały czerwony krzyżyk
-
[B5 AFN] Problem z pompą wtryskową - kapie z niej ropa
U mnie się ślini tak i śmigam dalej : http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_leje_pompa_fotki_co_radzicie-t54851.0.html Bez paniki samo uszczelnienie aż tak nie kosztuje
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
co tu taka cisza???
-
[B5 ARG] moja dziecinka
+ za spryski na lampy, - za kołpaki. Przydało by się tu troszke obniżyć auto, ładna alusa, lusterka i klamki w kolor i
-
Czy zmieni się SWR po odkręceniu anteny od magnesu ?
Ten kto napisał że SWR się nie zmieni po zdemontowaniu anteny z magnesu wprowadza tu wszystkich w błąd!!! Ja u siebie miałem antene na magnesie (oczywiście sam zestroiłem SWR miarką) i niedawno przekładałem antene z magnesu na uchwyt stały i wskazania SWR zmieniły się. Przypominam że zasadą jest to że uchwyt stały w przeciwieństwie do magnesowej podstawy musi być zmasowany z nadwoziem. Każdy kto w tym siedzi powie że przy takim zabiegu strojenie obowiązkowe a nie jeżdrzą później takie szumofony.
-
[B5 AFN] Zmiana kierownicy z 4 ramiennej na 3 ramienna (problem AirBag)
Oczywiści cały zabieg przekładki wykonuj na odpiętym aku..
-
[B5 AVG] [B5 AVG] 1.9 TDi Avant !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SPRZEDAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ojciec ma idento 99r. i na 100% AFN. A tak to furka fajna Fajna kiera i kolorek też :good:
-
[B5 AFN] Problemy z mocą silnika
Silnik przechodzi w tryb awaryjny "notlauf" Przyczyn może być wiele. to najlepsza podpowiedź.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Bież te z S8
-
[B5 AFN] Kluczyk
goldik ... gdzie ty masz głowe ??????? :polew: :polew:
-
Strefa Śmiechu
...a jednak to nie w Polsce są tragiczne drogi
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Farciarz pisał że chce... i pewnie je ma.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
slaweq czemu sprzedajesz fele 17" Kupiłeś wymażone od RS-a? Pochwal się
-
[B5 AFN] Gdzie znajde napięcie + po zapłonie ale ... ????
A ja u siebie zrobiłem na jedno podświetlenie - czerwone. Kolorystycznie nie różni się od podświetlenia zegarów tylko troszke jaśniej świeci ale mi to nie przeszkadza. Dziś kupiłem kondesatory (4szt.) każdy o pojemności 4700mikroFaratów. Zaczne próbe od jednej szt. i to powinno pomódz w problemie spadów napięcia.[br]Dopisany: 20 Grudzień 2008, 18:18_________________________________________________Temat zwalczony: pomogły dwa kondesatory magazynujące prąd i dwie diody puszczają w jedną strone. Koszt operacji: 4zł. - 2 kondesatory, a diody zdemontowane z układu prostowniczego alternatora
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
Oni mają tanie rzeczy: http://www.mtuning.pl/
-
[B5 AFN] Wystrzał rozrządu
Ja widziałem jakie były skutki jak pasek strzelił przy 160km/h w 2,5 TDS Nawet blok był pęknięty więc można się spodziewać wszystkiego. A tak na marginesie jak u kolegi arsona sprawuje się BMW330d i jak to się ma do A4?????
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
http://www.mototube.pl/film/177/crash-test-w-wykonaniu-wlasciciela/ ...tekst w adresie mówi sam za siebie
-
[B5 AFN] Gdzie znajde napięcie + po zapłonie ale ... ????
krzyniek poprawisz??? to pochwal się pomysłem w jaki sposób Wiem że masz słupek z trzema zegarami i słupek oklejony
-
[B5 AFN] Gdzie znajde napięcie + po zapłonie ale ... ????
krzyniek a masz wskaźnik z tą tak zwaną "ceremonią otwarcia" ??? czy wskaźnik z tych co wężyk idzie do samego zegara?[br]Dopisany: 19 Grudzień 2008, 21:51_________________________________________________Teraz jestem wpięty pod zacisk (śrubke) 15 i tam nie odcina napięcia przy kręceniu ale jest niewielki spadek i zegar głupieje tak jak wyżej opisywałem.[br]Dopisany: 19 Grudzień 2008, 21:54_________________________________________________A może jakiś posty układ który "zmagazynuje" i podtrzyma napięcie przez 2 sekundy???
-
[B5 AFN] Gdzie znajde napięcie + po zapłonie ale ... ????
Gdzie w mojej A4 b5 AFN znajde napięcie + po zapłonie ale żeby nie było spadku napięcia przy zapalaniu silnika??? Wiem że troche prymitywne pytanie ale ze 2 godz. siedziałem pod kierownicą i nie znalazłem Potrzeba mi to do wskaźnika doładowania. Teraz mam tak że jak włanczam zapłon to wskazówka przejeżdrza po całej skali i staje w pozycji zero ale przy rozróchu czasami wyłapuje spadek napięcia i jeszcze raz robi ten przejazd wskazówką. Z góry
-
[AWM A4 B5 1.8T Quattro]<170KM>
Koleś masz naprawde niezłą wypasioną amerykańską fure Jedyne co mi się nie podoba to ten granatowy środek. Do wyposażenia dopisz sobie pakiet oświetlenia bo widze że jest. Ja bym jeszcze zapodał ramki w zegary no i jak ktoś lubi to wskaźnik doładowania na słupek.
-
[B5 AEB] Lusterka i ich niesymetryczna wielkość - wymiana na inne
Kup lewe orginał od anglika i będziesz miał dwa małe. Albo prawe i wtedy masz dwa duże