Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes1150

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes1150

  1. Jak pompa leje na górze to koszt naprawy będzie niski. Mi odpalał dobrze. Daj do dobrego mechanika niech uszczelni pompe i niech ustawi kąt wtrysku bo to on może być sprawcą złego odpalania. A kiedy Ci źle odpala: na zimnym czy gorącym? Najlepiej zrobić logi i wszstko wyjdzie.
  2. Jak się slaweq wkur.. to za tą szydere w niedziele będziecie stać z drugiej strony Wisłoka :>
  3. :kox: I znowu mechanik z Łąki wykazał się i uszczelnił pompe wtryskową jak należy :> Wymienił 3 uszczelki bez wyjmowania pompy i po problemie. Koszt :(nawet nie drogo) 100pln. :>
  4. Widze że rozpętała się wojna za i przeciw . Najbardziej interesują mnie wypowiedzi osób mających styczność z rasami uważanymi za groźne.
  5. Kolego nie wiem jak jest w b6 ale w b5 są samoregulatory w zaciskach i tam się często zapieka i wtedy ręczny łapie wysoko i nierówno. Nic tam nie trzeba było regulować tylko z tyłu zacisku tam gdzie jest ta dźwignia co linka za to ciągnie trzeba było odchylić cienkim śrubokrętem taką gumke i lać tam WD40 i rozruszać dźwignie.
  6. pawel1985 to i tak miałeś mało problemów. Ja mam przejechane 205tyś. a miałem już problem z: zawiecha (wahacze, łożyska, amory), ABSem, wspomaganiem, pompą wtryskową i ostatnio nawet immo dwa razy nie załapał. Już zbieram kase na BMW E39 530d po lifcie ale to nie prędko bo zmieniałem rozrząd w a4 więc trzeba pojeździć... a może jeszcze mile mnie zaskoczy ?
  7. kto nie miał ten nie wie
  8. okazja... a na pierwszym zdjęciu widać plame pod silnikiem
  9. może trzeba do niej mówić a ona robi reszte spoko mozna szukac z budżetem do 10k,- ale dla mniej wymagających tylko tj np korbki przod np http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7439100 i z klimą ale nie idealna kierownica wielofunkcyjna :shocked: ale gdzie Jak gdzie w aucie,skreca w prawo,lewo i trabi :polew:
  10. spoko mozna szukac z budżetem do 10k,- ale dla mniej wymagających tylko tj np korbki przod np http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7439100 i z klimą ale nie idealna kierownica wielofunkcyjna :shocked: ale gdzie
  11. Mój pies nigdy nie będzie i nie był wiązany i jest super ułożonym pieskiem. Kiedyś na spota go zabiore to inni go poznają
  12. R8 i ty kierujesz a Młoda siedzi z boku
  13. grzes1150 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    nic ci to nie da że będziesz wiedział kto to Powiesz mu coś to Ci gwoździem objedzie auto do okoła i co wtedy??? Narobisz sobie biedy i po co ci to??? Do sądu go podasz??? Morde mu obijesz? to on cię poda.
  14. wideze że tylko bartek723 miał styczność z takimi pieskami
  15. marekg napisałeś Byle dresik z wioski nie powinien mieć wogóle prawa zakupu szczeniaka danej rasy ??? No to zwróć uwagę na fakty: do wszystkich wypadków pogryzień przez psy ras amstaff itp. doszło w blokach. Te rasy muszą mieć dużo przestrzeni. Trzymać takiego psa w bloku to samo zło.
  16. No rotwailera również nie polecam. Kolega też miał od małego (milutki był) podrósł to go chciał pogryść. Zostało zrobić tylko zastrzyk (i to przez krate kojca).
  17. Ciekawi mnie co inni na to??? Ja mam od 1,5 roku pieska amtaffa identycznego jak w filmiku poniżej. Ludzie się dziwnie patrzą i przechodzą drógą stroną ulicy ale ten pies nie szarpie ogrodzenia (nawet nie szczeka na nich) . Kiedyś tylko ciotka powiedziała żeby nikt nie zbliżał się do kojca bo to "ludożerca" a to są na prawde łągodne i mądre psy. http://pl.youtube.com/watch?v=gei2e6tHZlk
  18. pawel1985 ja u siebie przerabiałem walke z ABSem tylko u mnie załanczał się niepotrzebnie podczas lekkiego chamowania na niskich prędkościach. Radze Ci podnieś tył auta, sciągnij koło, odkręć zacisk chamulcowy i podstawe zacisku i jak wejdziesz pod auto od tyłu to ujżysz końcówke czujnika absu i pierścień (taki nacinany) z którego czujnik czyta impulsy. Kręć wolno tarczą i patrz cały czas na pierścień i sprawdź czy nie jest pęknięty lub zdeformowany (czy odległość między czujnikiem a pierścieniem jest taka sama). Sprawdź jedną i drógą stronę. U mnie pierścień był pęknięty i zrobiła się tam szczelina ok.1,5 mm. i ABS głupiał. [br]Dopisany: 06 Styczeń 2009, 18:29_________________________________________________A Vag pokazywał że wszystko jest dobrze
  19. A mój AFN stał całą noc i o 8 rano wsiadam, przekręcam kluczyk a na wyświetlaczu -10, 2 sekundy i kręce... zapala od strzała
  20. albo 530d E39 po lifcie Też dobre rozwiązanie żona robi prawko a ja zbieram kase
  21. albo 530d E39 po lifcie
  22. grzes1150 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    może i temat poważny ale do działu strefa śmiechu mógł by trafić :polew:
  23. U mnie też przy 150/h świszczy jak cholera ale drzwi zamykają się lekko. Jutro zrobie prube z podciąganiem do góry
  24. grzes1150 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    A może z twoim A4 jest coś nie tak i z tąd taka reakcja "sąsiadów". Na poważnie to lepiej nie zwracać uwagi na takich idiotów i parkować gdzieś obok. Zwrócisz mu uwagę to Ci narobi prawdziwych szkód i co wtedy. No chyba że przetłumaczyć "z konkreta"
  25. Właśnie zdjęć wnętrza nie mam Na pierwszym zdjęciu troszke widać środek : jasna tapicerka, listwy ala-drewno, kiera w skurze, klima na pokrentła, w zegarach chromowane ramki a tak to jak w każdej E34 z tych lat

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.