Treść opublikowana przez grzes1150
-
[B5 AFN] Leje pompa - fotki - co radzicie?
Jak pompa leje na górze to koszt naprawy będzie niski. Mi odpalał dobrze. Daj do dobrego mechanika niech uszczelni pompe i niech ustawi kąt wtrysku bo to on może być sprawcą złego odpalania. A kiedy Ci źle odpala: na zimnym czy gorącym? Najlepiej zrobić logi i wszstko wyjdzie.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jak się slaweq wkur.. to za tą szydere w niedziele będziecie stać z drugiej strony Wisłoka :>
-
[B5 AFN] Leje pompa - fotki - co radzicie?
:kox: I znowu mechanik z Łąki wykazał się i uszczelnił pompe wtryskową jak należy :> Wymienił 3 uszczelki bez wyjmowania pompy i po problemie. Koszt :(nawet nie drogo) 100pln. :>
-
Co myślicie o psach "ras bojowych"???
Widze że rozpętała się wojna za i przeciw . Najbardziej interesują mnie wypowiedzi osób mających styczność z rasami uważanymi za groźne.
-
[ALL B6] Działanie dźwigni ręcznego
Kolego nie wiem jak jest w b6 ale w b5 są samoregulatory w zaciskach i tam się często zapieka i wtedy ręczny łapie wysoko i nierówno. Nic tam nie trzeba było regulować tylko z tyłu zacisku tam gdzie jest ta dźwignia co linka za to ciągnie trzeba było odchylić cienkim śrubokrętem taką gumke i lać tam WD40 i rozruszać dźwignie.
-
[B5 1Z] Problem z ABS'em
pawel1985 to i tak miałeś mało problemów. Ja mam przejechane 205tyś. a miałem już problem z: zawiecha (wahacze, łożyska, amory), ABSem, wspomaganiem, pompą wtryskową i ostatnio nawet immo dwa razy nie załapał. Już zbieram kase na BMW E39 530d po lifcie ale to nie prędko bo zmieniałem rozrząd w a4 więc trzeba pojeździć... a może jeszcze mile mnie zaskoczy ?
-
Co myślicie o psach "ras bojowych"???
kto nie miał ten nie wie
-
Strefa Śmiechu
okazja... a na pierwszym zdjęciu widać plame pod silnikiem
-
Strefa Śmiechu
może trzeba do niej mówić a ona robi reszte spoko mozna szukac z budżetem do 10k,- ale dla mniej wymagających tylko tj np korbki przod np http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7439100 i z klimą ale nie idealna kierownica wielofunkcyjna :shocked: ale gdzie Jak gdzie w aucie,skreca w prawo,lewo i trabi :polew:
-
Strefa Śmiechu
spoko mozna szukac z budżetem do 10k,- ale dla mniej wymagających tylko tj np korbki przod np http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7439100 i z klimą ale nie idealna kierownica wielofunkcyjna :shocked: ale gdzie
-
Co myślicie o psach "ras bojowych"???
Mój pies nigdy nie będzie i nie był wiązany i jest super ułożonym pieskiem. Kiedyś na spota go zabiore to inni go poznają
-
[ALL] Jakim samochodem jechać do ślubu ?
R8 i ty kierujesz a Młoda siedzi z boku
-
Plują na moją A4
nic ci to nie da że będziesz wiedział kto to Powiesz mu coś to Ci gwoździem objedzie auto do okoła i co wtedy??? Narobisz sobie biedy i po co ci to??? Do sądu go podasz??? Morde mu obijesz? to on cię poda.
-
Co myślicie o psach "ras bojowych"???
wideze że tylko bartek723 miał styczność z takimi pieskami
-
Co myślicie o psach "ras bojowych"???
marekg napisałeś Byle dresik z wioski nie powinien mieć wogóle prawa zakupu szczeniaka danej rasy ??? No to zwróć uwagę na fakty: do wszystkich wypadków pogryzień przez psy ras amstaff itp. doszło w blokach. Te rasy muszą mieć dużo przestrzeni. Trzymać takiego psa w bloku to samo zło.
-
Co myślicie o psach "ras bojowych"???
No rotwailera również nie polecam. Kolega też miał od małego (milutki był) podrósł to go chciał pogryść. Zostało zrobić tylko zastrzyk (i to przez krate kojca).
-
Co myślicie o psach "ras bojowych"???
Ciekawi mnie co inni na to??? Ja mam od 1,5 roku pieska amtaffa identycznego jak w filmiku poniżej. Ludzie się dziwnie patrzą i przechodzą drógą stroną ulicy ale ten pies nie szarpie ogrodzenia (nawet nie szczeka na nich) . Kiedyś tylko ciotka powiedziała żeby nikt nie zbliżał się do kojca bo to "ludożerca" a to są na prawde łągodne i mądre psy. http://pl.youtube.com/watch?v=gei2e6tHZlk
-
[B5 1Z] Problem z ABS'em
pawel1985 ja u siebie przerabiałem walke z ABSem tylko u mnie załanczał się niepotrzebnie podczas lekkiego chamowania na niskich prędkościach. Radze Ci podnieś tył auta, sciągnij koło, odkręć zacisk chamulcowy i podstawe zacisku i jak wejdziesz pod auto od tyłu to ujżysz końcówke czujnika absu i pierścień (taki nacinany) z którego czujnik czyta impulsy. Kręć wolno tarczą i patrz cały czas na pierścień i sprawdź czy nie jest pęknięty lub zdeformowany (czy odległość między czujnikiem a pierścieniem jest taka sama). Sprawdź jedną i drógą stronę. U mnie pierścień był pęknięty i zrobiła się tam szczelina ok.1,5 mm. i ABS głupiał. [br]Dopisany: 06 Styczeń 2009, 18:29_________________________________________________A Vag pokazywał że wszystko jest dobrze
-
Wasze niunie i mrozy
A mój AFN stał całą noc i o 8 rano wsiadam, przekręcam kluczyk a na wyświetlaczu -10, 2 sekundy i kręce... zapala od strzała
-
Chyba czas na zmiane, BMW 3 hyhyhy
albo 530d E39 po lifcie Też dobre rozwiązanie żona robi prawko a ja zbieram kase
-
Chyba czas na zmiane, BMW 3 hyhyhy
albo 530d E39 po lifcie
-
Plują na moją A4
może i temat poważny ale do działu strefa śmiechu mógł by trafić :polew:
-
[B5 AJM] Regulacja drzwi kierowcy
U mnie też przy 150/h świszczy jak cholera ale drzwi zamykają się lekko. Jutro zrobie prube z podciąganiem do góry
-
Plują na moją A4
A może z twoim A4 jest coś nie tak i z tąd taka reakcja "sąsiadów". Na poważnie to lepiej nie zwracać uwagi na takich idiotów i parkować gdzieś obok. Zwrócisz mu uwagę to Ci narobi prawdziwych szkód i co wtedy. No chyba że przetłumaczyć "z konkreta"
-
[INNE] Przed A4 było BMW 520 24V
Właśnie zdjęć wnętrza nie mam Na pierwszym zdjęciu troszke widać środek : jasna tapicerka, listwy ala-drewno, kiera w skurze, klima na pokrentła, w zegarach chromowane ramki a tak to jak w każdej E34 z tych lat