Treść opublikowana przez grzes1150
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No ja musiałem umyć bryczke bo kolor można było poznać tylko po masce, dachu i górnej części tylnej klapy a na dodatek ostatnio zakopywałem się w błocie na bezdrożach więc mycie się należało. Quattro by się przydało
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No i kto się pisze na jutro??? Moja Audi już umyta czeka w garażu
-
[ALL] Takie ładne Audi było...
...co tam pare rysek Młotek, szpachla, kit i będzie GIT !!! Listwy z drzwi ci ktoś ukradł? bo w tym roczniku już chyba były :kox:
-
Czy tłumik końcowy z A4 B5 1.8T będzie pasował do 1.8?
... a co znudził się Ulter ??? Jak byś miał jakiś środkowy tłumnik to by ten końcowy może i był ale tak to cię na trzy ulice słychać [br]Dopisany: 05 Grudzień 2008, 21:37_________________________________________________...mA4ciek a ten w linku od 1,8T to chyba od Quattro jest dlatego taki inny
-
[B5 AFN] Co najlepiej wymienić po zakupie ?
Czemu twierdzisz że turbo do roboty??? Chcesz dowiedzieć się więcej to zrób logi Vagiem i wszystko wyjdzie. Jak pompuje odpowiednie wartości , oleju nie podpija i nie jest zapieczone to co tu szukać [br]Dopisany: 05 Grudzień 2008, 21:28_________________________________________________ :mysli:
-
[B5 AFN] Nie świeci się kontrolka od świec żarowych
A może żarówke wkręcałeś w płytke bezpośrednio a na płytce ścieżek z zasilaniem dla żarówki nie ma? a oprawka z zasilaniem gdzieś tam dynda za zegarami. Ja mam AFNa 97r. i tak właśnie jest: żaróweczka w oprawce na kabelku i ścireżek brak. A napoczątku miałem tak że świeciło bardzo słabo i okazało się że żarówka nie była wkręcona i świeciła tam za zegarami
-
[B5 ABC] Moja Perelka!
A mi się nawet podobają te aerografy i ta zaciągnięta maska. Areografy może nie koniecznie płomienie ale to fajna sprawa Zmień kierunki w błotniku na białe albo dymione i fajnie by tu pasowały chromowane ramki w zegarach. Zapodaj więcej fotek. Ciekawe
-
[B5 1Z] Brak efektu turbo
jeździłem kiedyś 1Zem a teraz mam AFNa i w 1Z jest takie odczucie jakby turba nie było. 1Zecior ogólnie bez modyfikacji to muł.
-
Auto zabrali mi na parking policyjny
Ubezpieczenie możesz dokupić ale blachy straciły ważność i z takimi blachami i tak nie dopuszczą Cię do ruchu. Jak nie to poszukaj kto z twoich okolic ma lawete i wozi za normalne pieniądze i na parkingu na lawete i po problemie. [br]Dopisany: 02 Grudzień 2008, 07:04_________________________________________________Kolega Slaweq miał dokupione ubezpieczenie i wygasłe tablice i 100zł. zarobił przy kontroli drogowej.
-
[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
chłopie :polew:
-
[ALL] popychacze hydrauliczne
Proponuje dojeździć do wymiany rozrządu i wymienić razem ze szklankami i po problemie Takie "cudotwórcze" środki oprócz zalet mogą mieć też swoje wady.
-
[B5 AGB] 2.7biT na gaz
A kto napisał 1,9tdi 90KM ??? Ja myślałem np:130KM i virus na 175 i śmigało by całkiem całkiem i oszczędności są. S4 na gaz to tak jak lew karmiony sałatą! Wiem wiem - każdego benzyniaka da się przerobić na gaz ale w niektórych przypadkach zalatuje to wioską :polew:
-
[B5 AFN] Co myślicie o tym oleju?
To już wszystko wiadomo na temat tej promocji :polew:
-
[ALL B5] Ukradli mi auto
Niedawno czytaliśmy o skradzionej A4b5 ostatni lift która się odnalazła i miała tylko zniszczony zamek i stacyjke więc pozostaje się modlić że i tu tak się stanie. Niech się policja wykaże a nie tak jak w Rzeszowie koledze ktoś roztrzaskał zdeżak na parkingu na wprost kamery monitoringu miejskiego i jak pojechał z tym na policje to go spławili i powiedzieli mu : "jak byśmy tak wszystki pokazywali te nagrania to były by tu kolejki".
-
[B5 AGB] 2.7biT na gaz
Kolego jak szukasz oszczędności to lepiej zmień auto na 1,9TDI Taki silnik i gaz - to tak jak byś tygrysa karmił sałatą Ja bym się w to nie pchał bo mogą być z tego same kłopoty
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Tym Tir-em tak go zmielił a poduszka w kierownicy nie strzeliła
-
[B5 AFN] Co myślicie o tym oleju?
ja bym oleju na allegro nie kupował I to jeszcze w tytule aukcji napis "PROMOCJA". Słowo promocja kojaży mi się ze słowem tandeta. Nie wiem jak cena do sklepowej bo ja takiego nie leje. Ja leje Shell Disel 10w40.
-
[B5 AFN] Moja druga A4 tym razem Avant :)
Aaaa... to ty tak miałeś ochotę na to volvo z plastikowym brzydkim środkiem ??? A4 ładne Silnik taki jak mój. Będzie virusik ???
-
[B5 AFN] moja A4 ;) --> Nowe Focie ;]
No na foto to ta skóra okropna Z zewnątrz bryczka ładna. Odkręć hak, zerwij naklejke PL i wypoleruj wydech. Kierunki w błotnikach też mogły by być białe. A tak to AFN fajny silnik tylko trzeba dbać o niego.
-
[B5 AEB] Moja zabawka:)
Nawet fajna czwóreczka Fajne fele. Tu by kera eska pasowała i lampy przednie po liftowe (z HIDem) i maszyna kox Ale preludka z przodu też fajowa
-
Strefa Śmiechu
:polew: :polew: gazem po oczach i do szkoły! :polew: dostał by z liścia to by mu kredki z tornistra powypadały :polew:
-
Ceny paliwa marzec 2026
Shell V-power disel - 3,92
-
[B5 AFN] Leje pompa - fotki - co radzicie?
Jeszcze jedno pytanie: można z tym tak chwile pojeździć??? tak z tydzień?
-
[B5 AFN] Leje pompa - fotki - co radzicie?
Objaw był taki : po całej nocy jak odpalałem auto to silnik dostawał małych drgawek. Zaniepokojony tym zjawiskiem dziś chciałem sprawdzić świece żarowe i po odkręceniu pokrywy na silniku poczułem zapach ropy. W miejscu zaznaczonym na trzecim zdjęciu leje na 100% ale tam z tyłu też jest obejdzione ropą i pod spodem kropla wisiała. Można to zrobić samemu czy oddać do mechanika i czy wystarczy uszczelnić czy regeneracja? Dodam że od pewnego czasu tak jak by troszke mocy ubyło ale może się myle. Tylko nie piszcie mi że notlauf albo zapnij Vag-a bo to nic nie da. Świece też sprawdziłem i są sprawne i napięcie dochodzi- tak przy okazji.
-
[ALL B5] Kratki od RS4 - jaka cena???
Gril do klapy 440 zł. a kratki w zderzak pewnie ok. 500 za komplet jak nie lepiej ale jak nie masz zderzaka od RS4 to te kratki do zwykłego zderzaka nie podejdą a jak już masz zderzak od RSa to musisz mieć jeszcze błotniki bo RS jest dużo szerszy przodem jak i tyłem.