Treść opublikowana przez grzes1150
-
[B5 AFN] a nigdy mi sie czerwony nie podobał... :D
Fajny środek tylko ten automat mi by nie pasował.
-
[B5 AFN] Dziwne zjawisko po zmianie kół na zimowe
camel88 co to znaczy "walnieta opone"??? Opony są nowe więc nie rozumie
-
poblem z szumem w cb od pompy paliwa
A mi zakłuca pompka spryskiwaczy szyb Dobrze że nie używwa się tego często
-
[B5 AJM] Traci moc
Po co odrazu turbo na stół. Przyczyn może być kilka
-
[ALL] Lód, podjazd 30 % - jak nie kolce i łańcuchy to jakie opony ?
A ja bym jednak szukał opon z kolcami, takich jak na szwedzki rynek. No i oczywiście Q napęd
-
[B5 AJM] Traci moc
Ale jak by sobie nie mógł poradzić to pewnie przez forum znalazł by klubowicza ze swoich okolic z Vag-iem który by mu pomógł
-
[B5 AFN] Dziwne zjawisko po zmianie kół na zimowe
Tamte koła były raczj OK bo alusy po zakupie sprawdzałem na wyważarce i były idealnie proste i opony założone nowe, wszystko wyważone i ustawione.
-
[B5 AFN] Dziwne zjawisko po zmianie kół na zimowe
Zmieniłem koła z letnich na zimowe i teraz mam troche krzywo kierownice przy jeździe na wprost. Dodam że założyłem nówki opony na przód i na tył po jednym sezonie czyli też prawie jak nowe. Wcześniej letnie opony na których była ustawiana zbieżność też były nowe i zrobiłem na nich 2 tyś. km i było prościutko. Co może być przyczyną??? Na oko pod opciążeniem auta ciśnienie jest równe ale jutro jeszcze sprawdze to.
-
[A6] Amorki
w A4 Quattro ma inne a przednionapendówki inne więc w A6 będzie pewnie tak samo. W A4 różnica widoczna gołym okiem więc na kolana i zaglądać
-
[B5 AFN] Klimatronik - śnieżka na wyświetlaczu znika po włączeniu
ja też to miałem ale od brata który ma A4 troche dłużej ode mnie się dowiedziałem że poniżej 5 stopni śnieżka tylko mrugnie.
-
[ALL B5] Jazda zimą na obniżonym zawieszeniu
... a co ma się dziać??? Drogowcy nie odśnieżają bo ich zima zaskakuje to chociaż Wy coś pożytecznego zrobicie
-
[B5 AEB] Problem po wymianie akumulatora
...myśle że Vag powie o wiele więcej niż my no i nie ten dział na takie pytanie!!!
-
[ALL B5] Jazda zimą na obniżonym zawieszeniu
I o czym to świdczy ???
-
[ALL B5] Jazda zimą na obniżonym zawieszeniu
Jeśli ktoś ma zawias -60/-40 to może składać wniosek do Urzędu Miejskiego lub do Urzędu Gminy i jak wygra przetarg na odśnieżanie to kasa mu będzie leciała za samą jazdę :polew:
-
[B5 AJM] Słyszalny, głośny świst turbiny (po zakupie było cicho)
Mi też świszczy i to mocno Dodam że w kacie jest rurka Oliwki nie pije, logi robiłem i jest bardzo dobrze więc czym się martwić :gwizdanie:
-
Ten kierowca już swoją A4 na spota nie przyjedzie...
To prawda. W tych lusterkach M3 prawie nic nie widać. jak by miał normalne to by się dawno połapał że misiaczki cały czas siedzą mu na ogonku. Patrzcie do czego prowadzą takie mody :kox:
-
Ten kierowca już swoją A4 na spota nie przyjedzie...
Ja ostatnio testowałem moją A4 i wykręciłem prawie "dwie paki" a nie powiem do ilu było :kox: nawet o antenie CB zapomniałem ale na szczęście jej nie zwiało
-
Ten kierowca już swoją A4 na spota nie przyjedzie...
http://patrz.pl/filmy/id/395799 ...no chyba że jako pasażer
-
[B5 AFF] Czy wąż od wspomagania i pompa podejdą od innego modelu?
Kolego mi też dorabiali węża i efekt był taki sam jak u ciebie - na wolnych obrotach przy skręcaniu buczało i drżało. Nie bież się za pompe bo to nie ona jest tu winna!!! Zakładaj tylko wąż ori i zalej Febi 6162 (mineralny) i będzie git.
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
to nie ja
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
mA4ciek dziś Cię ktoś zawadził na mieście przy Grunwaldzkiej ok. godz. 16-17 ??? To prawda ???
-
[B5 ADR] Moja żabka :D Nowe zdjęcia na 4 stronie + 200 tyś...
Kolego chcemy zobaczyć co tam masz w środku!!! Plany całkiem całkiem. Jak założysz soczewki to obowiązkowo HIDy i bryczka kox !
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
Gdzieś już widziałem tą A4 - a raczej słyszałem :kox:
-
To się nazywa uczciwy przebieg
wow fajny mietek a jeśli chodzi o kołpaki to z lewej strony inne a z prawej inne :kox:
-
diesel
mój AFN ma na zegarku 200 tyś. i mechanik mi powiedział że motorek w kondycji idealnej i czy będzie miał 200 czy 400 będzie chodził tak samo dobrze