Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes1150

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes1150

  1. jareks za dorobienie przewodu dałem 50 zł. ale tak jak wyżej pisałem nie był to dobry pomysł - wycieki ustały a zaczeło się buczenie przy skręcaniu. Kupiłem używke za 100zł. z przesyłką i po zmianie na orginał jest cicho i sucho.
  2. Najbardziej podoba mi się na pierwszym zdjęciu a tak na poważnie to zadbane 2,8 Quattro i bez gadania Tapicerka zajebiocha!!!!!!!
  3. Fajny kolorek ale my chcemy przyjżeć się z bliska jesteśmy ciekawscy
  4. Koledzy jest tak : IM DŁUŻSZA RYSA PO GWOŹDZIU TYM ZAZDROŚĆ BYŁA WIĘKSZA. Smutne ale prawdziwe. Ja w wygląd zewnętrzny auta nie pakuje kasy żeby nie prowokować żadnego debila. Ostatnio w Klubie było o B5 zrobionej na RS4 z Londynu wyglądającej kox to widzieliście co z niej zostało. To nie było zrobione po to żeby zabrać cenne elementy tego auta.
  5. I masz ten program ??? bo ja mam i moge podrzucić Ci na email. 40MB doleci.
  6. Jak w komoże silnika nie znajdziesz wycieków to obadaj za kołem tam gdzie drążki wychodzą z magla. Zgnieć ręką gume z jednej a potem z drógiej strony - jak z pod gumy polecą krople płynu to przykro ale magiel do regeneracji albo czas na nówke
  7. A ja dorabiałem w firmie zajmującej się hydrauliką i H.. z tego !!! Na dorabianym buczało i szarpało mimo że dławik był przełożony. Teraz dorabiany wąż wisi w garażu na pamiątke a ja założyłem z demontażu i jest gites. Sumując - nie dorabiać bo nic z tego! Szkoda kasy!!!
  8. Pochwal się coś jeszcze bo troszke mało widać na tych fotkach
  9. obstawiam na pękniętą sprężynę lubią pękać
  10. mineralny w AVG Zmień na Shel półsyntetyk - nic nie powinno puścić.
  11. grzes1150 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    A mi się podoba malunek zewnętrzny choć ten kolor czerwony mógł zostać zastąpiony np: śliwką bo czerwonego na autach tp troche nie lubie i za bardzo to kontrastuje. Ale wnętrze i to pod maską to to ochyda
  12. ...obstawiam na przewód anteny GSM
  13. Kolego młot i laga.... Skoro stary jest zepsuty to po co Ci on w całości?
  14. Dzięki za rady. Podobno czujniki w otoczeniu metalowym też nie będą dobrze działać więc ta wysokość odpada. Zamykam.
  15. Do BMW to np. programik CARSOFT
  16. http://www.humorowo.pl/extremalne_filmiki/index.php?go=palenie_gumy_corrado ...ma nauczke :polew: :polew: [br]Dopisany: 20 Październik 2008, 17:38_________________________________________________niezłe balety kolesie odstawiają: http://www.humorowo.pl/extremalne_filmiki/index.php?go=hyundai_avante_car_stunt
  17. Nawet fajna seria. :good:Jakie plany??? Zmień kierunki w błotnikach na białe albo dymione- tak na początek aaaa... i chcemy ją też zobaczyć w środku
  18. hehehe ... to powinno trafić do działu "Jaki to samochód"
  19. Chce zamontować parktronik w tylnyn zdeżaku ale czy miejsce zaznachone na zdjęciu będzie dobrym miejscem??? Czu tam nie ma jakiejś belki albo innych przeszkód??? Ja mam w czarnym pasie u spodu zdeżaki i czasami piszczy mi już na 10-o cm. krawężnik. A tak chce to zrobić w audi mojego taty: Proszę o podpowiedzi.
  20. A więc laptop, VAG i zrób logi statyczne i dynamiczne - to rozwieje wszelkie wątpliwości
  21. A może ktoś zrobił jakiś chip-tuning i wtedy ma prawo puścić bąka
  22. grzes1150 odpowiedział(a) na piko-miko temat w 1.9TDI
    W AFNach pasek od klimy nie napędza pompy wody. A ten napinacz u samego dołu to poprostu napinacz paska klimy. [br]Dopisany: 18 Październik 2008, 17:43_________________________________________________Albo wstaw foto i będzie wiadomo więcej
  23. -szybkie samochody -piękne kobiety -psy ras bojowych (mam Amstaffa )
  24. Podobno robi się logi podczas jazdy i tak można sprawdzić czy czujniki równo liczą. Wtedy wiadomo za którym kołem jest problem. I nadal pozostaje pytanie jak ?
  25. Tak myślałem. Ktoś napisze szukaj i się bujaj (rav) temat co mi przytoczyłeś to temat założony przeze mnie Obczytałem wszystkie tego typu tematy i odpowiedzi na mój problem tam nie było. Więc jeszcze raz : Jak wykonać logi ABSu???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.