Treść opublikowana przez grzes1150
-
[B5 ADR] Przewód ciśnieniowy - wyciek
jareks za dorobienie przewodu dałem 50 zł. ale tak jak wyżej pisałem nie był to dobry pomysł - wycieki ustały a zaczeło się buczenie przy skręcaniu. Kupiłem używke za 100zł. z przesyłką i po zmianie na orginał jest cicho i sucho.
-
[B5 AAH] A4 2.8 V6 Quattro, Recarosy, zenki i fele s4, bose, ledy, kiera
Najbardziej podoba mi się na pierwszym zdjęciu a tak na poważnie to zadbane 2,8 Quattro i bez gadania Tapicerka zajebiocha!!!!!!!
-
[ALL B5] A oto i moja Żabka !!!!!!
Fajny kolorek ale my chcemy przyjżeć się z bliska jesteśmy ciekawscy
-
W jaki sposob ktos wyraza zazdrosc co do naszych Audiczek?
Koledzy jest tak : IM DŁUŻSZA RYSA PO GWOŹDZIU TYM ZAZDROŚĆ BYŁA WIĘKSZA. Smutne ale prawdziwe. Ja w wygląd zewnętrzny auta nie pakuje kasy żeby nie prowokować żadnego debila. Ostatnio w Klubie było o B5 zrobionej na RS4 z Londynu wyglądającej kox to widzieliście co z niej zostało. To nie było zrobione po to żeby zabrać cenne elementy tego auta.
-
[INNE] VAG-Viaken-BMW
I masz ten program ??? bo ja mam i moge podrzucić Ci na email. 40MB doleci.
-
[B6 BEX] Ubytek płynu od wspomagania
Jak w komoże silnika nie znajdziesz wycieków to obadaj za kołem tam gdzie drążki wychodzą z magla. Zgnieć ręką gume z jednej a potem z drógiej strony - jak z pod gumy polecą krople płynu to przykro ale magiel do regeneracji albo czas na nówke
-
[B5 ADR] Przewód ciśnieniowy - wyciek
A ja dorabiałem w firmie zajmującej się hydrauliką i H.. z tego !!! Na dorabianym buczało i szarpało mimo że dławik był przełożony. Teraz dorabiany wąż wisi w garażu na pamiątke a ja założyłem z demontażu i jest gites. Sumując - nie dorabiać bo nic z tego! Szkoda kasy!!!
-
[B5 AHL] Moja A4 1.6 z 1998 - szału nie ma ale kocham ją...
Pochwal się coś jeszcze bo troszke mało widać na tych fotkach
-
[B6 AVF] Zużycie tylego zawieszenia
obstawiam na pękniętą sprężynę lubią pękać
-
[ALL B5] Jak sprawuje sie olej Mineralny w Dieselach ?
mineralny w AVG Zmień na Shel półsyntetyk - nic nie powinno puścić.
-
audi
A mi się podoba malunek zewnętrzny choć ten kolor czerwony mógł zostać zastąpiony np: śliwką bo czerwonego na autach tp troche nie lubie i za bardzo to kontrastuje. Ale wnętrze i to pod maską to to ochyda
-
[B5 AFN] Co to może być??
...obstawiam na przewód anteny GSM
-
[B5 AFN] Wymiana czujnika ABS
Kolego młot i laga.... Skoro stary jest zepsuty to po co Ci on w całości?
-
[B5 AFN] Chcę zamontować parktronik- PYTANIE :
Dzięki za rady. Podobno czujniki w otoczeniu metalowym też nie będą dobrze działać więc ta wysokość odpada. Zamykam.
-
[INNE] VAG-Viaken-BMW
Do BMW to np. programik CARSOFT
-
Strefa Śmiechu
http://www.humorowo.pl/extremalne_filmiki/index.php?go=palenie_gumy_corrado ...ma nauczke :polew: :polew: [br]Dopisany: 20 Październik 2008, 17:38_________________________________________________niezłe balety kolesie odstawiają: http://www.humorowo.pl/extremalne_filmiki/index.php?go=hyundai_avante_car_stunt
-
[B5 ADP] Moje nowe A4!!
Nawet fajna seria. :good:Jakie plany??? Zmień kierunki w błotnikach na białe albo dymione- tak na początek aaaa... i chcemy ją też zobaczyć w środku
-
który producent aut jest taki pomysłowy?
hehehe ... to powinno trafić do działu "Jaki to samochód"
-
[B5 AFN] Chcę zamontować parktronik- PYTANIE :
Chce zamontować parktronik w tylnyn zdeżaku ale czy miejsce zaznachone na zdjęciu będzie dobrym miejscem??? Czu tam nie ma jakiejś belki albo innych przeszkód??? Ja mam w czarnym pasie u spodu zdeżaki i czasami piszczy mi już na 10-o cm. krawężnik. A tak chce to zrobić w audi mojego taty: Proszę o podpowiedzi.
-
[B6 AVF] Mocno kopci powyzej predkosci 180-200 km/h
A więc laptop, VAG i zrób logi statyczne i dynamiczne - to rozwieje wszelkie wątpliwości
-
[B6 AVF] Mocno kopci powyzej predkosci 180-200 km/h
A może ktoś zrobił jakiś chip-tuning i wtedy ma prawo puścić bąka
-
[B5 AFN] Jaka to nazwa ?
W AFNach pasek od klimy nie napędza pompy wody. A ten napinacz u samego dołu to poprostu napinacz paska klimy. [br]Dopisany: 18 Październik 2008, 17:43_________________________________________________Albo wstaw foto i będzie wiadomo więcej
-
nasze hobby / co lubimy
-szybkie samochody -piękne kobiety -psy ras bojowych (mam Amstaffa )
-
[B5 AFN] Jak wykonać logi ABSu???
Podobno robi się logi podczas jazdy i tak można sprawdzić czy czujniki równo liczą. Wtedy wiadomo za którym kołem jest problem. I nadal pozostaje pytanie jak ?
-
[B5 AFN] Jak wykonać logi ABSu???
Tak myślałem. Ktoś napisze szukaj i się bujaj (rav) temat co mi przytoczyłeś to temat założony przeze mnie Obczytałem wszystkie tego typu tematy i odpowiedzi na mój problem tam nie było. Więc jeszcze raz : Jak wykonać logi ABSu???