Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes1150

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes1150

  1. Jakieś fajne przeciwmgielne z przodu i kiera najładniejsza jak może być ... pomijając R8 i tym podobne które raczej są poza zasięgiem
  2. Też mam AFNa tylko w sedanie. Szkoda ze nie masz klimatronika. Mi ten gril się nawet podoba chociaż mam ori.
  3. A co myślicie o włożeniu HID-ów do lamp bez soczewki ??? Mowa tu o H4 i HID-y nazywane są bi-xenonami. Lampy mam jak nówki wiec może???...
  4. Dziś słyszałem że czujnik od wskazania temperatury to nie ten co jest przed chłodnicą (od klimy) tylko ma być osobny. To prawda? Może tak być? I podobno jak się podepnie pod ten od klimy to straszne bzdury pokazuje. :gwizdanie:
  5. A u mnie jest klima i czujnik, jest wyświetlaczi z dwoma paskami i jest podłączony ale temperatury nie pokazuje. Przeglądne jeszcze tą kostke obok pojemniczka oleju. Vag-iem Sprawdzałem między innymi klime i błędów nie ma więc czujnik chyba jest OK. Od dawna ten wyświetlacz nie dawał mi spokoju A może kakaś rada????? Dodam że moja "czwóreczka" to też AFN.
  6. Najładniejsza kierownica A w środku musi nieźle pachnieć (dwa AmpiPur-y)
  7. Polecam Philips Blue Vision lub Philips Vision Plus!!!!!!!!!!!!!!! Miałem jedne i drógie i powiem że Vision Plus są lepsze np. w deszcz lub mgłe. Nie wiem czy zestaw Hid za 200zł. to będzie dobry wybór i ile to poświeci :gwizdanie:
  8. Czy trzeba będzie ustawiać zbieżniść po wymianie wachaczy dolnych prostych ??? Przy okazji mam w planach wymiane łożysk. Wole zapytać bo mam nowe oponki i nie chce ich zniszczyć.
  9. Mi też skrzypi wachacz dolny prawy a do tego w szybkich łukach szumią łożyska :kox:
  10. Nasila się przy skręcie w lewo gdy lewe koło jest odciążone??? Obstawiam na łożysko
  11. A wachacze masz w dobrym stanie? Ja mam mininalny luz na dolnym prostym i czasami coć skrzypnie lub puknie.
  12. Ostatnio dostrzegłem dziwne szumy w prawym kole gdy jade po łuku w prawo przy większych prędkościach (nie ma różnicy na luzie czy na biegu). Prawe koło jest wtedy odciążone. Ale i przy skręcie w lewo i dochamowywaniu też z prawej strony z koła lub zawieszenia dochodził taki odgłos. Dodam że ostatnio wymieniłem górne wachacze i końcówki drążków--- CO MOŻE BYĆ PRZYCZYNĄ TYCH MAŁO PRZYJEMNYCH ODGŁOSÓW???
  13. Dla przypomnienia ani auto, ani użytkownik do KLUBU nie należą!!!!!!!!!!!!!! Jeszcze tego brakuje Ten szrot z rynnami z tyłu został przypadkowo wyszukany na Allegro .
  14. Czy ta A4 wygląda ładnie i co można powiedzieć o osobie która to coś zrobiła??? Przeglądam Allegro w celu znalezienia A4 gdyż jedna z moich bliskich osób zaraziła się ode mnie tym modelem i natknąłem się na coś takiego: http://moto.allegro.pl/item387947077_audi_a4_1_8_t_150ps_quattro_polecam_.html Tylko nie myślcie że ona mi się podoba!!!!!
  15. JBL ??? Miałem i polecam! Miałem Obale w Audi Coupe w tylnej półce i wymiatały aż miło... Pytali co jest w bagażniku... A tam tylko zapasówka
  16. yuby1988 podpowiada wzorowo!!!! :th: Ja też tak zawsze robiłem. :cool1:Z tym blokowaniem i hamowaniem to tak jak by najpierw podnosić auto a dopiero później popuszczać śruby od koła... też tak blokujecie? Auto opuszczone, ręczny i dobra przydłużka ( może być rura metrowa ) bo tam ma być mocno dokręcone.
  17. Nowe Clariony i Keenwody nawet jeśli kosztują 650 zł. to lipa!!! Jak kupie - wstawie fotosiki
  18. Chce wydać 250-350 zł. Clariona już kiedyś miałem ale te nowe modele to szajs poruwnywalny z Grundkiem
  19. Jakie radyjko polecacie dla mojej A4? Miałem jakieś Blaupunkt ale brzydkie i wytłuczone - sprzedałem. Podoba mi się orginał ale orginał nie jest na płyty- chyba że z nowszego modelu ale wtedy kosztuje i podobno nie jest łatwo go podłączyć do B5 Raczej coś na płytke z mp3. Co radzicie??? A może macie coś takiego???
  20. A kto z Rzeszowa lub okolic robi dobrze rozrząd? Słyszeliście coś o braciach Piotr i Paweł F. z Łąki??? Obaj pracują u Knapika i koło domu mają dobry warsztat. Podobno są nieźli i chwile w tym siedzą. :gwizdanie:
  21. jakie buciki polecacie dla mojej aczwóreczki??? Kupić używki w orginale czy nówki jakiegoś tam producenya??? 15, 16 czy 17"???
  22. Jak ma się zachowywać kontrolka od świec żarowych w temperaturze otoczenia 20 stopni C. U mnie świeci się ok. 1 sekundy a świeci bardzo słabo---czy to normalne??? Jak jest w waszych dislach???
  23. Popatrzcie sami!!! Chciałem Quattro ale nie wyszło... I TAK JESTEM ZADOWOLONY :>
  24. W mojej A4 97r. sedan nie działają elektryczne lusterka. Sprawdzałem bezpieczniki i są ok. Oba lusterka działają tylko w jedną stronę - na zewnątrz. Miał już ktoś podobny problem i gdzie szukać przyczyny???
  25. Dziś zakupiłem A4 B5 1,9 ANF 110ps. Narazie jestem bardzo zadowolony a tym modelem zaraziłem się od brata który też do klubu należy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.