Treść opublikowana przez grzes1150
-
[ B5 AFN ]1.9 Tdi Nareszcie nowa kiera ...i nowe fotki :))
Jakieś fajne przeciwmgielne z przodu i kiera najładniejsza jak może być ... pomijając R8 i tym podobne które raczej są poza zasięgiem
-
[B5 AFN] moj ( ()()() ) bordo kombiak ;]
Też mam AFNa tylko w sedanie. Szkoda ze nie masz klimatronika. Mi ten gril się nawet podoba chociaż mam ori.
-
[ALL B6] Kiepskie swiatla
A co myślicie o włożeniu HID-ów do lamp bez soczewki ??? Mowa tu o H4 i HID-y nazywane są bi-xenonami. Lampy mam jak nówki wiec może???...
-
[B5 AFN] wyświetlacz temperatury miedzy zegarami
Dziś słyszałem że czujnik od wskazania temperatury to nie ten co jest przed chłodnicą (od klimy) tylko ma być osobny. To prawda? Może tak być? I podobno jak się podepnie pod ten od klimy to straszne bzdury pokazuje. :gwizdanie:
-
[B5 AFN] wyświetlacz temperatury miedzy zegarami
A u mnie jest klima i czujnik, jest wyświetlaczi z dwoma paskami i jest podłączony ale temperatury nie pokazuje. Przeglądne jeszcze tą kostke obok pojemniczka oleju. Vag-iem Sprawdzałem między innymi klime i błędów nie ma więc czujnik chyba jest OK. Od dawna ten wyświetlacz nie dawał mi spokoju A może kakaś rada????? Dodam że moja "czwóreczka" to też AFN.
-
[ B5 AFN ]1.9 Tdi Nareszcie nowa kiera ...i nowe fotki :))
Najładniejsza kierownica A w środku musi nieźle pachnieć (dwa AmpiPur-y)
-
[B5 ALL] żarówki: Philips vs. Hella ??
Polecam Philips Blue Vision lub Philips Vision Plus!!!!!!!!!!!!!!! Miałem jedne i drógie i powiem że Vision Plus są lepsze np. w deszcz lub mgłe. Nie wiem czy zestaw Hid za 200zł. to będzie dobry wybór i ile to poświeci :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Czy trzeba będzie ustawiać zbieżniść po wymianie wahaczy dolnych prostych?
Czy trzeba będzie ustawiać zbieżniść po wymianie wachaczy dolnych prostych ??? Przy okazji mam w planach wymiane łożysk. Wole zapytać bo mam nowe oponki i nie chce ich zniszczyć.
-
[ALL] Dziwne skrzypienie w prawym kole
Mi też skrzypi wachacz dolny prawy a do tego w szybkich łukach szumią łożyska :kox:
-
[B6 BDG] Stukanie w przednim lewym kole
Nasila się przy skręcie w lewo gdy lewe koło jest odciążone??? Obstawiam na łożysko
-
[ALL] Dziwne skrzypienie w prawym kole
A wachacze masz w dobrym stanie? Ja mam mininalny luz na dolnym prostym i czasami coć skrzypnie lub puknie.
-
[B5 AFN] Dziwne szumy w prawym kole gdy jade po łuku w prawo- CO JEST ???
Ostatnio dostrzegłem dziwne szumy w prawym kole gdy jade po łuku w prawo przy większych prędkościach (nie ma różnicy na luzie czy na biegu). Prawe koło jest wtedy odciążone. Ale i przy skręcie w lewo i dochamowywaniu też z prawej strony z koła lub zawieszenia dochodził taki odgłos. Dodam że ostatnio wymieniłem górne wachacze i końcówki drążków--- CO MOŻE BYĆ PRZYCZYNĄ TYCH MAŁO PRZYJEMNYCH ODGŁOSÓW???
-
[B5 AFN] Czy ta A4 wygląda ładnie i co można powiedzieć o osobie która to zrobiła???
Dla przypomnienia ani auto, ani użytkownik do KLUBU nie należą!!!!!!!!!!!!!! Jeszcze tego brakuje Ten szrot z rynnami z tyłu został przypadkowo wyszukany na Allegro .
-
[B5 AFN] Czy ta A4 wygląda ładnie i co można powiedzieć o osobie która to zrobiła???
Czy ta A4 wygląda ładnie i co można powiedzieć o osobie która to coś zrobiła??? Przeglądam Allegro w celu znalezienia A4 gdyż jedna z moich bliskich osób zaraziła się ode mnie tym modelem i natknąłem się na coś takiego: http://moto.allegro.pl/item387947077_audi_a4_1_8_t_150ps_quattro_polecam_.html Tylko nie myślcie że ona mi się podoba!!!!!
-
ALL co myslicie o JBL
JBL ??? Miałem i polecam! Miałem Obale w Audi Coupe w tylnej półce i wymiatały aż miło... Pytali co jest w bagażniku... A tam tylko zapasówka
-
[ALL B5] Wymiana przegubu zewnętrznego bez ściągania wahaczy
yuby1988 podpowiada wzorowo!!!! :th: Ja też tak zawsze robiłem. :cool1:Z tym blokowaniem i hamowaniem to tak jak by najpierw podnosić auto a dopiero później popuszczać śruby od koła... też tak blokujecie? Auto opuszczone, ręczny i dobra przydłużka ( może być rura metrowa ) bo tam ma być mocno dokręcone.
-
[B5 AFN] Jakie radyjko polecacie dla mojej A4???
Nowe Clariony i Keenwody nawet jeśli kosztują 650 zł. to lipa!!! Jak kupie - wstawie fotosiki
-
[B5 AFN] Jakie radyjko polecacie dla mojej A4???
Chce wydać 250-350 zł. Clariona już kiedyś miałem ale te nowe modele to szajs poruwnywalny z Grundkiem
-
[B5 AFN] Jakie radyjko polecacie dla mojej A4???
Jakie radyjko polecacie dla mojej A4? Miałem jakieś Blaupunkt ale brzydkie i wytłuczone - sprzedałem. Podoba mi się orginał ale orginał nie jest na płyty- chyba że z nowszego modelu ale wtedy kosztuje i podobno nie jest łatwo go podłączyć do B5 Raczej coś na płytke z mp3. Co radzicie??? A może macie coś takiego???
-
[B6 AWX] Rozrząd po raz kolejny
A kto z Rzeszowa lub okolic robi dobrze rozrząd? Słyszeliście coś o braciach Piotr i Paweł F. z Łąki??? Obaj pracują u Knapika i koło domu mają dobry warsztat. Podobno są nieźli i chwile w tym siedzą. :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Oto moja A4 zakupiona tydzień temu (fotki)
jakie buciki polecacie dla mojej aczwóreczki??? Kupić używki w orginale czy nówki jakiegoś tam producenya??? 15, 16 czy 17"???
-
[B5 AFN] Jak ma się zachowywać kontrolka od świec żarowych ???
Jak ma się zachowywać kontrolka od świec żarowych w temperaturze otoczenia 20 stopni C. U mnie świeci się ok. 1 sekundy a świeci bardzo słabo---czy to normalne??? Jak jest w waszych dislach???
-
[B5 AFN] Oto moja A4 zakupiona tydzień temu (fotki)
Popatrzcie sami!!! Chciałem Quattro ale nie wyszło... I TAK JESTEM ZADOWOLONY :>
-
[B5 AFF] Elektryczne lusterka nie działają---gdzie szukać???
W mojej A4 97r. sedan nie działają elektryczne lusterka. Sprawdzałem bezpieczniki i są ok. Oba lusterka działają tylko w jedną stronę - na zewnątrz. Miał już ktoś podobny problem i gdzie szukać przyczyny???
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Dziś zakupiłem A4 B5 1,9 ANF 110ps. Narazie jestem bardzo zadowolony a tym modelem zaraziłem się od brata który też do klubu należy