Treść opublikowana przez grzes1150
-
[ALL B5] Brak łączności z modułem klimatyzacji
No to pochwal się na jaką prędkość ustawiłeś
-
[B5 AFB] Świece żarowe i kąt wytrysku
Najlepiej zrobić logi statyczne i dynamiczne. A świec to chyba Vagiem nie da się zdiagnozować
-
[B5 AKN] Czy to trefny przepływomierz ?
Ja obstawiam na notlauf Przyczyn odcinania mocy może być wiele.
-
Było też Audi 2,3 Coupe
To było stare, proste, małokomfortowe i trudne do zajechania auto- ale za to ostatnie lubiałem je najbardziej Może kiedyś poszukam dla siebie Audi S2 Coupe
-
Koleś opowiada o swojej turbinie -filmik :-)
N75 można pomylić z EGRem bo są podobne i jak to możliwe że sztanga mu chodziła lekko a on jednak twierdził że ma zapieczone "łopaty" Wstawiłem ten filmik żeby pokazać z jaką ciemnotą ludzie zabierają się za auta.
-
Koleś opowiada o swojej turbinie -filmik :-)
Oglądajcie i słuchajcie Ja się uśmiałem do łez I część: http://pl.youtube.com/watch?v=kqNyY2AFAho&feature=related II część: http://pl.youtube.com/watch?v=zZnRGKp6WKE&NR=1 Tylko nie wieżcie we wswzystko co on mówi !
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Sławek wykrakał że pod koniec miesiąca jeszcze będzie atak zimy i ... doperd...ło. A ja już miałem ochotę przekłdać na alu
-
[B5 AFN] Jazda na rezerwie - silnik zgasł
W 1,9 pompa nie pada tak szybko jak w 2,5. Może był też syfek na spodze w baku z naszej polskiej ropy i zasyfiło filtr paliwa. Ja bym zakupił nowy filtr, zalał go ropą i bym kręcił. Powinien zaskoczyć po chwili kręcenia.
-
[B5 1Z] Czy Power box to dobra droga do zwiekszenia mocy, prosze o opinie
Posiekany ten wykres i do tego przyrost marny To był BOX bez POWERa
-
[B6 AWX] Olej w rurze dolotu intercoolera
U mnie też jest olej i to normalne. A tak na marginesie jeszcze mam pytanie: czyścił ktoś IC po przebiegu 200Kkm.??? Mam ochotę to zrobić bo pewnie syfków tam będzie. Da się go wyjąć bez demontażu zderzaka?
-
[B5 1Z] Czy Power box to dobra droga do zwiekszenia mocy, prosze o opinie
Pojedź do tunera niech ci zrobi dobry program i wtedy może coś z tego będzie. Boxem to go tylko do grobu doprowadzisz!
-
[ALL B5] Homemade FMIC + orurowanie Projekt niskobudzetowy
A ja tam bym wolał u nich nówke za 400pln kupić. Zobaczcie tutaj: http://www.mtuning.pl/
-
[ALL B5] Wymiana drewna - co polecacie ?
slaweq ja u siebie miałem malować ale jak się dowiedziałem jak trzeba się omęczyć z demontażam listwy z kokpitu to mi narazie odeszło. Miałem w planach albo czerń fortepianową albo jakiś grafit. Najwięcej zabawy z demontażem - sam zabieg lakierowania to "pikuś".
-
[B5 AFN] Brak nawiewu i błąd 18,1 i 18,3
Rynienka była założona dobrze ale jutro jeszcze sprawdze.
-
[B5 AFN] Brak nawiewu i błąd 18,1 i 18,3
Pod filtrem pp powinno być czysto bo nie dawno (w lecie) tam sprzątałem. A sam sobie z tymi szczotkami nie poradze??? Jest tam coś trudnego?
-
[B5 AFN] Brak nawiewu i błąd 18,1 i 18,3
Dziś jeździłem w deszcz i pojechałem do pracy i wszystko było git. Wychodze z pracy, jade na chate a tu mi szyby parują a na klimatroniku pokazyuje że powinno dmuchać a tu nic. Błąd 18,1 i 18,3 Wiem, wiem- z kodów wynika że najpierw ćiągle nie było napięcia a puźniej sporadycznie. Jutro musze to obadać tylko powiedzcie mi gdzie szukać??? Coś się mogło zalać czy co?...
-
Co myślicie o psach "ras bojowych"???
No fajny bullterier To rasa o największym uścisku w zębach. Biały wygląda jak świnka Szwagier ma białego amstaffa (suczke) więc na lato będą małe amstaffki
-
[B5 AHU] Zaślepienie EGR - krótko i na temat - plusy i minusy
Najlepiej wyciąć metalową uszczeleczke z blachy na wzór starej tylko bez tego środkowego otwory, zaślepić i potestować Ja chyba tak też zrobie na prube
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
http://www.mototube.pl/film/1807/audi-rs5-bez-kamuflazu-na-torze-nurburgring/
-
[B5 1Z] Niewielki wyciek oleju z? FOTO
ale my tu o samochodach rozmawiamy czym czystszy tym lepiej dla niuni [br]Dopisany: 21 Styczeń 2009, 12:25_________________________________________________ duzo jest roboty przy odkreceniu kolektora? bo mam czarno w środku :/ Odkręcić wąż z kolektora i 6 śrubek na nimbus 6mm. wkręconych w głowice. Zabieg bardzo łatwy ale ostro się upaprasz przy czyszczeniu tego syfu bo wczale łatwo to nie idzie.
-
[B5 1Z] Turbosprezarka a olej mineralny?
i właśnie do takich wypowiedzi was nakręcam :gwizdanie: niech się pseudomechanicy uczą
-
[B5 AFN] Drżenie i buczenie układu wydechowego
Kolego u mnie było tak że jak auto stało na biegu jałowyk to aż kierownica drżała ale myślałem że tak ma być w traktorze. W kata wstawiłem rurke i ten objaw znikną i silnik na biegu jałowym pracuje znacznie ciszej (nie buczy). Na twoim miejscu nie zastanawiał bym się. Przy tym przebiegu i przy naszych polskich paliwach katalizator to zabujca dla turbinki.
-
[B5 1Z] Niewielki wyciek oleju z? FOTO
Zaślepiaj EGRa i przynajmniej motor będzie chodził wyłącznie na czystym powietrzu. Może troszke więcej kopcić po odpaleniu na zimnym silniku i będzie się troszke wolniej nagrzewał. Wszystko ma swoje + i -
-
[B5 1Z] Niewielki wyciek oleju z? FOTO
A może EGR jest tylko zasyfiony i trzeba o wykręcić, wymyć w ekstrakcyjnej i będzie dobrze? Ale olej w wydechu za turbinką chyba oznacza tylko jedno: turbawka się kończy i puszcza olej. Przykra sprawa ale przed tobą grubsze wydatki :gwizdanie: A i jeszcze jedno kontroluj stan oleju na bierząco.[br]Dopisany: 20 Styczeń 2009, 09:45_________________________________________________Kolego EGR można zaślepić całkowicie i na chwile będzie ale na ten olej na wydechu za turbawką to bym zwrócił szczególną uwagę. A olej czasem nie kapie z EGRa na wydech akurat w miejsce łączenia turbo z wydechem?
-
[B5 1Z] Turbosprezarka a olej mineralny?
280k km? To dopiero się dotarł.