Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes1150

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes1150

  1. Wiem, wiem Na dmuchawke od AWXa też przyjdzie pora
  2. Ja też narazie tak delikatnie i nieśmiało się tu wepcham (jak można?) Narazie jest: -Soft na 140ps i 300Nm -wywalony katalizator -wskaźnik TurboBoost AutoGauge na słupku -zaślepiony EGR -kolektor ssący wyczyszczony do gołego alu. W planach: FMIC :gwizdanie:
  3. nie użytkownik tylko ściemniacz. Nowicjusz "ściemniacz" Ja chyba zamówie tą chińszczyzne na próbe i przy okazji sprawdze na przekazie czy 20 zł. starczyło na przesyłke
  4. Nie wiem czy było ale ... papierosa by odpalił [br]Dopisany: 17 Luty 2009, 13:23_________________________________________________i następny:
  5. GM może by tak z ambony o spocie A4 zagadać??? Byłem dziś zaglądnąć na podpromie bo na cb gadali że jest jakiś zlot- i było z 15 bemek i 4 Alfy. Zawinołem i "faja". Teraz wracałem ze Strażowa i konkret ślizgawka na drogach.
  6. Wizyta u Witka nie ma tu nic wspólnego z tą awarią. Przykra sprawe i tyle.
  7. takie dymione super by pasowały do mojego czarnego B5.
  8. A po za efektami dźwiękowymi to jakie plusy daje filtr stożkowy?
  9. i gdzie ten świstaq przepowiadający nadejście wiosny
  10. U mnie też dobija do 82-83 stopnie i będę wymieniał
  11. Kup lepiej podróbke Kosztuje 250zł. i śmiem twierdzić że jakościowo jest lepsza od tej Valeo.
  12. grzes1150 odpowiedział(a) na Jasiu310571 temat w 1.9TDI
    Logi = pełna diagnostyka za pomocą laptopa i interfejsu
  13. Albo idź do wróżki albo podepnij kompa i zobacz czy są błędy. Dobrze by było zrobić logi. W ciemno to Ci tu chyba nikt więcej nie powie
  14. I zrobiła się cisza Kiedy zmieniacie kapcie na letnie? bo jak zwytrzyma jeszcze z dwa dni to ja przekładam
  15. :hi: :hi: :hi: :hi: nie nie znowu :hi: :hi: Znowu :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
  16. grzes1150 odpowiedział(a) na tomi13ka temat w 1.9TDI
    Ja bym najpierw same paski zmienił (klimy i alternatora) i wtedy obsłuchał jeszcze raz. A przy zakupie rolek kupuj tylko orginały bo zamienniki lubią się szybko wys..ć
  17. I oto dowód na to że niektóre otworki trzeba często przetykać
  18. :polew: Jak nie masz Hid-ów to zapowiada się niezła poraszka w nocy, a jak włożysz Hid-y to koledzy z sekcji ruchu drogowego zabiorą ci dowód i znowu poraszka Ciekawe czy te lampy spełniają wszystkie normy? ocząśnij się chłopie , za co mają mu zabrac dowod, za xenon w soczewce. Jedynie przez przeglad nie przejdzie bez sprysków, ale to to najmniejszy pikuś nex widze że w temacie jesteś mało kumaty ! Kolega Ma4ciek miał już przeprawe z drogówką za hid-y w zespolonych Depo i to nie jedyny przypadek o którym słyszałem.
  19. Kolego zawsze warto dobrze się bawić !!!
  20. :polew: Jak nie masz Hid-ów to zapowiada się niezła poraszka w nocy, a jak włożysz Hid-y to koledzy z sekcji ruchu drogowego zabiorą ci dowód i znowu poraszka Ciekawe czy te lampy spełniają wszystkie normy?
  21. grzes1150 odpowiedział(a) na Przemo18 temat w 1.9TDI
    A może masz wirusa??? albo jakiś inny chips

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.