Treść opublikowana przez grzes1150
-
Tworzymy Nowy Klub BAT
Wiem, wiem Na dmuchawke od AWXa też przyjdzie pora
-
Tworzymy Nowy Klub BAT
Ja też narazie tak delikatnie i nieśmiało się tu wepcham (jak można?) Narazie jest: -Soft na 140ps i 300Nm -wywalony katalizator -wskaźnik TurboBoost AutoGauge na słupku -zaślepiony EGR -kolektor ssący wyczyszczony do gołego alu. W planach: FMIC :gwizdanie:
-
Koszula samochodowa - nie ja kupiłem, ale sprzedaję - po prostu Was oszukuję
nie użytkownik tylko ściemniacz. Nowicjusz "ściemniacz" Ja chyba zamówie tą chińszczyzne na próbe i przy okazji sprawdze na przekazie czy 20 zł. starczyło na przesyłke
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Nie wiem czy było ale ... papierosa by odpalił [br]Dopisany: 17 Luty 2009, 13:23_________________________________________________i następny:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
GM może by tak z ambony o spocie A4 zagadać??? Byłem dziś zaglądnąć na podpromie bo na cb gadali że jest jakiś zlot- i było z 15 bemek i 4 Alfy. Zawinołem i "faja". Teraz wracałem ze Strażowa i konkret ślizgawka na drogach.
-
[ALL] Mała przygoda po chiptuningu
Wizyta u Witka nie ma tu nic wspólnego z tą awarią. Przykra sprawe i tyle.
-
[ALL B5] Proszę o pomoc :)
takie dymione super by pasowały do mojego czarnego B5.
-
[B5 AFN] WYMIANA,CZYSZCZENIE- ŻARÓWKI OŚWIETLENIA TABLICY REJESTRACYJNEJ
A ja tam odrazu białe diody włożyłem.
-
[B5 ABC] Jaki stożek ?
A po za efektami dźwiękowymi to jakie plusy daje filtr stożkowy?
-
[B5 1Z] Jak Zimny pali od strzala ale nierówno przez chwile chodzi i szary dymek puszcza
może kąt wtrysku
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
i gdzie ten świstaq przepowiadający nadejście wiosny
-
[B6 AWX] Termostat otwiera obieg przy 73 stopniach
U mnie też dobija do 82-83 stopnie i będę wymieniał
-
[B6 AVF] Utrata mocy podczas jazdy
- [B5 AJM] Jaka chłodnica wody ?
Kup lepiej podróbke Kosztuje 250zł. i śmiem twierdzić że jakościowo jest lepsza od tej Valeo.- [B5 AFN]brak mocy
Logi = pełna diagnostyka za pomocą laptopa i interfejsu- [B5 AFN] Problem z turbo, po czyszczeniu nadal nie działa prawidłowo
Albo idź do wróżki albo podepnij kompa i zobacz czy są błędy. Dobrze by było zrobić logi. W ciemno to Ci tu chyba nikt więcej nie powie- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
I zrobiła się cisza Kiedy zmieniacie kapcie na letnie? bo jak zwytrzyma jeszcze z dwa dni to ja przekładam- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:hi: :hi: :hi: :hi: nie nie znowu :hi: :hi: Znowu :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:- [B5 ALG] audi A4 2.8 V6 30vquattro
Piękna- [B5 1Z] Pasek wielorowkowy
Ja bym najpierw same paski zmienił (klimy i alternatora) i wtedy obsłuchał jeszcze raz. A przy zakupie rolek kupuj tylko orginały bo zamienniki lubią się szybko wys..ć- [B5 AHU] Czyszczenie odpływów wód podszybia - fotostory
I oto dowód na to że niektóre otworki trzeba często przetykać- [ALL B5] lift w 15 minut
:polew: Jak nie masz Hid-ów to zapowiada się niezła poraszka w nocy, a jak włożysz Hid-y to koledzy z sekcji ruchu drogowego zabiorą ci dowód i znowu poraszka Ciekawe czy te lampy spełniają wszystkie normy? ocząśnij się chłopie , za co mają mu zabrac dowod, za xenon w soczewce. Jedynie przez przeglad nie przejdzie bez sprysków, ale to to najmniejszy pikuś nex widze że w temacie jesteś mało kumaty ! Kolega Ma4ciek miał już przeprawe z drogówką za hid-y w zespolonych Depo i to nie jedyny przypadek o którym słyszałem.- [B5 ADP] Więcej mocy dla 1.6 - warto się bawić ?
Kolego zawsze warto dobrze się bawić !!!- [ALL B5] lift w 15 minut
:polew: Jak nie masz Hid-ów to zapowiada się niezła poraszka w nocy, a jak włożysz Hid-y to koledzy z sekcji ruchu drogowego zabiorą ci dowód i znowu poraszka Ciekawe czy te lampy spełniają wszystkie normy?- [B6 AWX] Kopci na czarno
A może masz wirusa??? albo jakiś inny chips - [B5 AJM] Jaka chłodnica wody ?