Treść opublikowana przez grzes1150
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Niech się wypowie ktoś kto ma zamiast puchy rure i był już na przeglądzie
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Właśnie tak mam ale po pewnym czasie coś się tam stało i w pewnym zakresie obrotów brzęczy Teraz nie wiem co zrobić???
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
A ja mam takie pytanie: co powiedzą panowie na stacji diagnostycznej przy przeglądzie jeśli zamiast kata zobaczą kawałek wstawionej rury??? Czy w dizlu też się bada spaliny? Czy nie będzie problemów na przeglądzie? Proszę o odpowiedź.
-
[ALL B5] Moje a4!:)
Jeśli podobne auto nie daje wam rady to znaczy że macie zachipowane silniki !!! Nowa Teoria :polew:
-
[B5 AFN] Przyciemnianie lamp
Polecam Lamin-x Ostatnio koledze w golfie IV kleiłem i wyszło git. Lepiej niż malowanie.
-
[ALL] Jak to jest z wymianą płynu do wspomagania (Pan mechanik powiedział ...) ?
pewnie to samo by Ci powiedział jak byś chciał u niego zmienić olej silnikowy Zacznij jeździć do mechaników z prawdziwego zdarzenia
-
[B5 AKN] Proszę o ocenę wałków rozrządu (zdjęcia)
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3b86f4e4bc3945aa.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bbaadf2612fcd35d.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/12f3cd233d72936a.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a5e1ae8446053aca.html Witam dwa pierwsze linki to walki nowe,po 500km juz wytarta jedna krzywka w prawej glowicy w lewej bylo wiecej. Nastepne dwa to walki stare.Zdjecia jednak nie odzwierciedla tego idealnie. Pozdrawiam Bosko jedyno, wytarta po 500km? dlaczego tak szybko, nie rozumiem...? ...pewnie były najtańsze?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
zapraszamy[br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 14:01_________________________________________________ Wreszcie Maciek umył auto
-
[B5 AGB] Rodzinne kombi Kaliego
Bardzo fajna maszynka ale środek mógł by być mniej kolorowy.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Nie wątpię w Twoje umiejętności ale dla większości z nas nasze auta to tak jak nasze kobiety - koledze się nie odstępuje
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jedynie z prawej strony jako pasażer
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Kamyczek z pod cieżarówki ? [br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 11:08_________________________________________________A teraz środeczek wygląda tak: :> Fotka zrobiona na szybko dziś w garażu. Przy okazji jeszcze raz podziękowania dla Michała K. za profesjonalne podejście do sprawy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Siema Maciek I jak odeszła Cię ochota na kiere ESke?
-
[B5 AJM] Termostat
Kup w sklepie motoryzacyjnym WAHLERa i będziesz zadowolony. Po co przepłacać?
-
[B6 AWX] Termostat czy pompa wody ?
Jeśli nie ma wachań temperatury to ja obstawiam termostat. U mnie grzało do max.82stopnie a po wymianie termostatu 91stopnie.
-
[B5 1Z] Kopci na szaro-niebiesko przy uruchamianiu
Sprawdź jeszcze raz na równej nawierzchni ile masz tego oleju i jeździj dalej. Zrób z 2000km. i wtedy zaglądnij czy i ile ubyło.
-
[B5 AFN] Moja a4 - wielka zagadka
Jak byś powstawiał tu fotki to by jeszcze było :gwizdanie: Może by się ktoś czegoś dopatrzył
-
[B5 1Z] Kopci na szaro-niebiesko przy uruchamianiu
Może wcześniej też kopcił ale nie zwracałeś na to uwagi. 15W40 to chyba nie jest olej dla TDIków.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja obstawiam że to nie był przypadkowy atak. Skoro aut było sporo ale każde inne to pewnie byli kibice klubu sportowego. Ktoś podczytał że się spotykają i ...
-
[B5 ADR] Kilka nowych fotek mojej A4
Furka ładna. A może dasz jakiś opisik? W sonarach masz Hid-y? Teraz by pasowało jeszcze tylne lampy zmienić na jakieś dymione najlepiej Ledy Chcemy zaglądnąć do wnetrza
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:polew: dobre. To ci się udało
-
[B5 AHU] Problem z zbyt wysokim spalaniem - b5 AHU automat
O ile dobrze pamiętam to norma producenta dla 1,9tdi automat to właśnie 9,0L/100km w mieście. Często jest tak że nasze furki palą więcej niż norma. A może w korkach co chwile stoisz?
-
[B6 AVF] Podczas rannego rozruchu kopci na niebiesko
Jeśli nie masz katalizatora to na 100% normalka. Ja u siebie jak wywaliłem kata to właśnie zaczeło przydymiać na szaro-niebiesko tuż po rannym odpaleniu przez chwile. A może masz zaślepiony EGR i wtedy też będzie więcej dymku po odpaleniu na zimnym motorku
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No to gites!!! Wkońcu normalna pogoda oby się sprawdziło
-
[B5 ADP] golf 4 przebieg
A teraz zadzwonimy żeby mi pokazał fotki wnętrza, zagarów it.d.