Treść opublikowana przez grzes1150
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Dywaniki do Calibry a mieszek do niebieskiej Corsy A
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Plus za: skóre, kiere, felgi, przednie i tylne lampy Minus za: mieszek i dywaniki, brak klimy, lotke na klapie, Riger-laminat Jeszcze troszke i coś z tego będzie
-
[B5 AFN] Wymiana rozrządu
Pompa wody w AFNach nie jest napędzana paskiem rozrządu i przy wymianie rozrządu powinno się sprawdzić pompe i tyle. Za to wymień sobie uszczelnienia na wale i wałku bo lubi się tam pocić olej i jak nawet dziś jest tam sucho to np. za miesiąc może być mokro
-
[B5 AFN] Jak zdemontować szyby z drzwi tylnych?
Nie no pojęcie to ja mam tylko chciałem się dowiedzieć jak to jest z tą szybą. W książce "Sam Naprawiam" jest tylko o szybie w przednich drzwiach. Zakładam że w tylnych będzie podobnie.
-
[B5 AFN] Jak zdemontować szyby z drzwi tylnych?
Jstem w trakcie przyciemniania szybek tylnych w mojej A4 b5 ale bez wyjmowania szyb z tylnych drzwi raczej się nie obejdzie. Wie ktoś jak się wyjmuje taką szybe? A może jakiś schemat albo obrazki? Szukałem ale nie znalazłem. Pomóżcie bo nie wiem jak się za to zabrać a nie chce nic popsuć. Dodam że w tylnych drzwiach mam korbki.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dawaj śmiało chcemy zobaczyć na co się przesiadłeś z wolnossącego 4,2 A może się pochalisz
-
Strefa Śmiechu
http://www.smog.pl/wideo/25906/wielka_brytania_ma_nowego_idola/ nie wyłanczajcie za wcześnie... będzie śmieszniwe
-
[B5 AFN] Spadek mocy
Jeśli Ci pali 4L/100 to znaczy że jeżdzisz bardzo delikatnie a delikatna jazda AFNem w większości przypadków po jakimś czasie kończy się zapieczonymi łopatkami w turbo
-
[B5 ALG] Audi A4 2.8 30V ALG
Pokaż jak tam środeczek. Z zewnątrz fajna tylko te paski w zderzaku mi nie podchodzą. Te felgi to chyba nie oryginał Audi? albo z oponami masz coś nie tak bo narypane ładnie odważników na przednim kole
-
[ALL B5] Czy jest możliwa przekładka z 2.8 na 2.2T ?
A ile 2,2T 20v można pociągnąć powyżej serii
-
[ALL B5] Czy jest możliwa przekładka z 2.8 na 2.2T ?
Kolego to ta A4-ka (bo nie chce mi się zakładac konta w tej chwili) http://www.rs-service.eu/projekta4.html Pozdr Tak Kolego to A4 b5 95r. wstępnie było 1,8T a teraz 2,2T 20v
-
[B5 AFN] Nie odpala, czarny dym
Jeśli chodzi o AFNa to klapy gaszącej tam nie było
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja..., ale fotek nie zrobiłem Mam miejscówke na spot z grillem. Parking przy nowy budowanym Gimnazium w Trzebownisku..., spory parking, w około dużo zieleni, obok wisłok..., całkiem przyjemne miejsce tylko musze obczaić czy na weekend nie zamykają wjazdu..., jutro porobie fotki i wrzuce Prawie co dziennie tam pomykam i na to nie wpadłem W sumie miejscówka dobra Fajne miejcse na spocik
-
[ALL B5] Czy jest możliwa przekładka z 2.8 na 2.2T ?
No ja myślałem że wycięcie ściany grodziowej i przesunięcie aku. przy takim SWAPie to norma
-
[ALL B5] Czy jest możliwa przekładka z 2.8 na 2.2T ?
No ja ostartnio widziałem A4 po zmianie motora z 1,8T na 2,2T [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2009, 11:15_________________________________________________Jeśli jest ktoś zarejstrowany w Vag-podkarpacie to patrzcie i podziwiajcie : http://www.vag-podkarpacie.pl/viewtopic.php?p=55034&sid=63509f3ac38cc7441856a34403169fba#55034
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Widze inwestycja idzie na całego a kiedy SWAP na 1,8T
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ale nadal do RSa Ci sporo brakuje
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Tak to prawda. Ktoś dwukrotnie przejeżdżał i sprawdzał nas co robimy. Sławek wiesz o co chodzi Znacie jakieś miejscówki na grilla to róbcie fotki i wstawiajcie je na forum- coś się wybierze.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Tak Sławek na zdjęciach jest to miejsce o którym Ci mówiłem tam koło strzelnicy.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Teraz tam jest tak a dawniej nie było ogrodzone i była "wolna amerykanka"
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja po spocie byłem rozglądnąć się za miejscówką na grila i tam przy strzelnicy to się pozmieniało i się odgrodzili żeby obce osoby się nie wpraszały.
-
Jakie marki i modele aut są z zrobione z blachy aluminiowej ?
Aluminiowe Audi A2
-
[ALL B5] SMD zmiana koloru podświetlenia tablicy rodzielczej
Dobrze że zrobiłeś całość Sam zegar to by byłą wiocha
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Gril na parkingu? Jak już to podjechać np: do lasu koło Głogowa Młp. tam koło strzelnicy i wtedy...
-
[ALL B5] Czy jest możliwa przekładka z 2.8 na 2.2T ?
Ten 2,2T z linku był karmiony gazem