Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes1150

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes1150

  1. Co Maciuś pozbyłeś się prawka??? czy teraz do 24 się odlicza???????
  2. Pany a będzie to lepiej chamować? [br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 21:20_________________________________________________Blachary będą zębami klamki wyrywać
  3. VW Passat b5,b6 , Audi A4b5, A6c5 i Skoda Superb mają to samo a A4b6 ma chyba inne wzhacze
  4. Kolo pracujący ze ze mną kupił podobnego dziwolonga tylko to było A3 i jemu się to podobało do czasu kiedy nie trafił zwierzaka na asfalcie Teraz już ma zwykłe A3 1,6 LPG Ale sonary i HIDy się utrzymały.
  5. Podejżewam że tak ale nie jestem pewien na 100%. Kup sobie dobre wahacze np.Mayle albo orginalne Lemforder. Ja sobie górne założyłem jakieś tanie i po 25 tyś.km. już się zaczyna.
  6. Samo mocne kopcenie i mulenie wskazywało by na nieszzelność w dolocie ale nie wiem co powiedzieć na to że auto gaśnie po 1 min.
  7. Podobno najlepiej odkręcać na lekko rozgrzanym motorku. Ja u siebie odpaliłem bryke i przejechałem do drógiego garażu, zgasiłem i próba- ani drgły. Zalałem je WD40 i poszedłem na śniadanie. Za pół godziny wykręcały się elegancko. Nic na siłe- jak nie chce ruszyć to lepiej nie ciągnąć na siłe.
  8. A 5 minut wcześniej spotkałem Sławka na moście w Trzebownisku
  9. 4 stopnie i deszcz, wczoraj przymrozek i miejscami ślizgawka - na takie warynki chyba zimówka powinna być lepsza?
  10. No ja już kiedyś widziałem Lemfordery zakupiony nie powiem gdzie i jak przyglądnąłem się to powiem Wam tylko tyle: były podobne do tych wyjętych ze świeżo sprowadzonego auta ale, nie wyglądały identycznie. Albo między czasie zmienili formy odlewów i stosowali inne gumy, albo to były Lemfordrery Made in China z napisem Germany.
  11. Panowie a co myślicie o wachaczach firmy Meyle ??? To podobno jakieś wzmacniane wachacze są.
  12. Ja mam u siebie 1BE i jest trochę twardsze od standardowego no i niżej o 20mm. ale to żaden szał nie jest. Mam w garażu też prawie nówkę gwint TA Technix. Jeśli nie znajdzie się kupiec to będę zakładał u siebie. Przy okazji górne wachacze pójdą do wymiany na Mayle. Jak ma być "kozak" to tylko gwint.
  13. Ja przełożyłem już jak ten pierwszy śnieg przypier....
  14. http://www.youtube.com/watch?v=sAK490IUJyg
  15. Ja tam mojego AFNa tankuje gdzie popadnie i nie odczuwam różnic Może to przez to że pompowtryski są bardziej czułe na jakość paliwa? Ostatnio śmigan na Lotos Dynamic i jest ok. Jak tankowałem na źródełku to chyba więcej kopcił a tak to bez zmian.
  16. Urwała Ci się ta nasadka która wchodzi w ori klucz a drógą stroną w śrubę zabezpieczającą??? To proste: podjechać do dobrego warsztaty ślusarskiego i oni bez problemu Ci dorobią nową nasadkę z odpowiednio twardej stali. Spawanie to kiepski pomysł bo albo stal się przehatruje i stanie się krucha i pęknie koło spawu przy pierwszej próbie, albo się rozhartuje i będzie miękka i się ukręci jak z plasteliny.
  17. Fajna Coupeta Duży + za lusterka ale za gril z tą dziurą na środku - Coupetka sama w sobie ma to coś. Wiem bo sam kiedyś ujeżdrzałem Audi 2,3 coupe - motorek NG bez gazu radził sobie super
  18. Aaaaaa.... niebieska ESa w sedanie Jak dla mnie środek mógł by być cały czarny
  19. Może się mylę ale to nie jest chyba wzór alu z audi
  20. :tongue4: Skalarx lepiej zapodaj fotke twojego kaszalota hmm nie :polew: kaszalot jedzie do łąki na weekend. potem pewnie się pojawie czekamy :>
  21. :tongue4: Skalarx lepiej zapodaj fotke twojego kaszalota
  22. No to coś ode mnie: http://www.a4-klub.pl/smf/sprzedam/all_b5_zawieszenie_gwintowane_at_technix_prawie_nowe-t100644.0.html;msg1153557 Zapraszam bo naprawdę warto Dla znajomych coś opuszczę
  23. Witam! Kupiłem pewien przedmiot na Allegro przez Kup teraz i sprzedający twierdzi że nadał paczkę w piątek a dziś kończy się wtorek a tu kuriera nie widać. Przesyłka ma przyść z Łodzi do Rzeszowa. Firma kurierska DPD. Kase przelałem więc zaczynam się martwić. Mam nadzieje że kolo mnie nie chcwe wystawić? Dziś dzwoniłem do niego z prośbą podania nr. przesyłki i ma mi wysłać smsem po powrocie z pracy. Będę miał nr. przesyłki to zadzwonie do DPD i mi powiedzą czy w ogóle idzie taka przesyłka. Co jeszcze mogę zrobić?
  24. Jest już coś gotowego i chyba się opłaca: http://www.allegro.pl/item793904390_katalizator_zamienik_audi_a4_a6_vw_passat_19tdi.html Tylko czy to tak super spasuje ? Do 1Z chyba nie spasuje :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.