Treść opublikowana przez grzes1150
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Może chce ktoś koła na lato do A4??? http://moto.allegro.pl/item830989971_alufelgi15_z_oponami_5x112audi_a4_a6_mercedes.html Dzwonić, pisać, dogadamy się Najlepiej na dniach
-
Nowe BMW serii 5 - już jest.
Mi też Virusa bym jej wpuścił
-
[ALL B5] Czy to oryginalny lemforder
spetsnaz miło by było jak byś wkleił szczegółowe fotki tutaj bo ja też chyba będę zmieniał bo na górnych popękały mi gumy i banan chyba coś klęka bo strzela przy chamowaniu, ruszaniu i w zakrętach. Albo porub fotki i załuż nowy temat. Taki temat powinien być podpięty u samej góry.
-
[B5 APR] No to pochwalę się i ja....
Widzisz ty mowisz LPG i jezdzisz dieslem 110 km....ja wole jednak miec 2.8 z gazem i rozkoszowac pieknym dzwiekiem i mocą praktycznie za nie duzo wieksze pieniadze...nie wiem czy miales okazje jechac a4 z takim silnikiem jak ja mam ale ja posiadam równiez od 6 lat audi z takim silnikiem jak ty masz i dobrze wiem dlaczego kupilem sobie 2.8...wypowiedzi apropo drewna i chromu na przednim zderzaku to juz wogole mi sie nie chce komentowac....quattro nie ma Gdzie ja powiedziałem że mój disel ma 110 koni Kolego masz autko ładne i motor kozacki ale nie masz Quattro. Ja bym zerwał te chromowe listewki z przedniego zdeżaka a wnętrze to już rzecz gustu. Ja mam u siebie ochotę dekory drewniane przemalować na grafit albo czerń "fortepianową". A co do gazu osobiście zwolennikiem nie jestem. Nie szukam zaczepki tylko oceniam i wyrażam swoje zdanie. Zrobił się tu niezły młyn chyba przez moją wypowiedź. Pozdrawiam
-
[B5 AEB] 1995r. 1,8T Quattro. niebieska nowe fotki wnętrza
A czemu progi nie w kolorze??? Miała dzwona przodem? bo widze lewy błotni z otworami na listwe z pierwszelo lifta 97-99 Reszta bardzo fajna 1,8T + Quattro to fajna zabawka No i ten niebieski kolor
-
[B5 APR] No to pochwalę się i ja....
LPG Za dużo tego drewna w środku Felga Nie wspomnę o tych naklejanych chromach na przednim zderzaku :thumbdown: Masz Quattro??? bo chyba masz znaczek na tylnej klapie Motorek :good:
-
Nowe BMW serii 5 - już jest.
Może i nie forum BMW ale JELITO ujeżdrzał kiedyś S4 a teraz ujeżdrza BMW. Przód tej nowej BEMKI taki o ale profil i tył mi się podoba Przyznawać się kto miał BMW i kto planuje mieć
-
[B5 AFN] Który gwint wybrać
Jak dla mnie oba zestawy mogą być wytłuczone i okaże się że śrób nie da się ruszyć albo amory do regeneracji a wtedy kilka stów Ci dojdzie.
-
[B5 AFN] Kolejny zadowolony po wizycie w MR MOTORS
furka lata na oranżadzie? Porównywaliście kiedyś może na hamowni opał z ON? Widze że rodzi się nowe paliwko do usportowionych traktorków
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
Widze jakiś nietypowy chrompaket A tak na poważnie to auto ma się podobać Tobie bo to Ty nim jeździsz na codzień
-
[INNE] Zapieczone nakrętki w zawieszenie gwint - help
Jeśli nie masz ochoty jeszcze tym kręcić to dotocz tulejki i spokój :gwizdanie:
-
[B5 AHL] Moja czarna perełka xsenon + 17" S-line + Navi...
A jednak wpakowałeś to Navi
-
[B5 ADP] Furka mojego starszego
Widać że nie ma 1BE- stoji wysoko jak "koza" Felga gwiazda 5-ramienna mi się bardziej podoba Miałem kiedyś takie kołpaki jak w pierwszym zdjęciu - sprzedałem za 120pln
-
[ALL B5] [ALL B5] mini zmiany
Zaraz się zacznie jazda z brewkami Daj opis i jakie plany. Jak nie ma nalatane pół miliona to jeszcze coś z niego będzie
-
[B5 1Z] 1z - mocy przybywaj
duffy albo jak nie masz klimy to można zostawić lewy cooler i dołożyć prawy bez zakładania FMIC Tarcze wentylowane 288 już jakoś hamują
-
[ALL B5] Czy to oryginalny lemforder
Albo się nie zna albo towar od skośnookich
-
Auto z przyspieszeniem 0-300km/h jak w dobrym motorze.
Ci sami kolesie testowali R8 i RS6 Wklejałem do "You tube filmiki warte obejżenia" czy jakoś tak.[br]Dopisany: 22 Listopad 2009, 19:44_________________________________________________...albo...
-
[B5 ADR] 173 kW 235KM wbite w dowód silnik 1,8 jak to możliwe?
Takie rezanie widać gołym okiem po otwarciu maski z połowy kilometra. A4+ napęd na sam przód+ moc ponad 230 koni= smolenie kapcia aż do 4 biegu A może tu chodzi o 73kW???
-
[ALL B5] Czy to oryginalny lemforder
Właśnie!!! Mi też kiedyś kolo który pracuje kilkanaście lat w częściach powiedział że wahacze LMO nigdy nie były foliowane
-
Audi A4 w filmach
W krótkometrażowych Uwaga Pirat w TVNTurbo Takie tam debiuty filmowe
-
[B6 BFB] Filtr stożkowy powietrza (KIT) 1.8T
Efekt dźwiękowy będzie ale chciał bym widzieć wykres z hamowni z przed i po przekładce Poziek niech się wypowie :gwizdanie:
-
[ALL B5] Czy to oryginalny lemforder
Ale znaczek sowy w trójkąciku jest bo ja już widziałem LMO bez sowy :gwizdanie: Ja bym originałów LMO na Allegro nie szukał Zbyt na to jest więc podróbek nie brakuje
-
Muzyka w naszych autkach
- nowe monety 2zł :)
grzes jestem szczerze zaintersowany twoja oferta. gdzie mozemy sie ustawiac na przekazanie banknotów. mam sporo na zbyciu 200 setek. stan dobry. jest tylko mala pomylka w znaku wodnym. przez przypadek wstawilem ten ze 100 zlotkowki czyli Władysława Jagiełłę. mysle, ze to nie bedzie problem. czekam na odp. Z tymi podróbkami to se idź na bazar do rumunów [br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 22:48_________________________________________________Muszę na strych się przejść bo gdzieś się walał jakiś stary mały "zaśniedziałek" z 1910r.- nowe monety 2zł :)
Mam kubańskie 1 Peso z 1994r. O: Kto chce??? Oczywiście nie za darmo - nowe monety 2zł :)