Treść opublikowana przez grzes1150
-
Audi a2
szczotki tak szybko nie lecą
-
nowe monety 2zł :)
A ja kolekcjonuje banknoty 200-złotowe, o takie: (moje ulubione) Jeśli ktoś ma na zbyciu to przyjmę każdą ilość. Oczywiście nic za darmo nie chce. Za każdy originalny banknot mogę zapłacić max.50zł. Zależy czy igła czy pomięty. Nie interesują mnie starocie tylko te których używamy na codzień. jozku726 po co Ci te monety?
-
Audi a2
Mógł paść tzw. jeż albo po prostu od wilgoci zaśniedziały styki między jeżem a silnikiem wentylatora - ja tak miałem kiedyś Na klimatroniku odrazu w kanale 0 był błąd.
-
[ALL B5] Pytanie o wtryski 216 Bosch i program
A no to co innego. Najpierw zakładaj wszystkie graty, wywal kata, zaślep EGR i na sam koniec wal na program. Nie zapomnij też o wyczyszczeniu kolektora ssącego
-
[B5 1Z] Ciężko PALI jak ciepły
Vagiem da się to zrobić czy tylko tuner??? Pytałem wyżej ale nikt nie odpowiedział.
-
[ALL] Gwint KW - jak rozpoznac Variant 2
Tu masz fotki: KW V.1 do GTI i KW V.2 i tu jescze stronki: http://forums.clublupo.co.uk/index.php?showtopic=60037 i http://www.dpmperformance.co.uk/kw-variant-2-coilover-kit-lupo-gti-0900-p-1395.html Moja Żonka też śmiga VW Lupo :> Jak widać na pierwszym foto gwint do GTI jest inny.
-
[ALL B5] Pytanie o wtryski 216 Bosch i program
Masz zmieniać same wtryski? to lepiej zrób sam program Po samym programie będzie znacznie lepiej niż po samej zmianie wtrysków.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Nikt nie wspomniał o kolesiach z BMW fajnie latających bokiem Dobry był ten z w E34 co wypalił w siatke ogrodzeniową ale za to tą 3 e30 wiedział co robi- jeździł o wiele szybciej
-
[ALL] Stukanie przy Ruszaniu i Hamowaniu z Przodu
Odświeżam temat i podpinam się z moim problemem. U mnie puka coś z prawej strony jak wchodze w ciasny prawy zakręt. Puknie mocno i jeden raz. Końcówki drążków kierowniczych zmienione 2 miesiące temu, 4 dolne wahacze Meyle mają 20kkm ale za to górne to jakieś podróby ale luzów nie ma. Na dziurach i w spokojnych zakrętach nic nie puka. Co to możebyć???
-
[B5 1Z] Ciężko PALI jak ciepły
A to dziwne bo ja słyszałem że nie da się Vagiem podnieść dawki rozruchowej? no chyba że w AFNie jest inaczej???
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
podobno dzwonił mu tel. i wpadł mu pod siedzenie i... Bugatti Veyron crashes into a lake
-
[B5 AFN] Wzrost spalania
Chyba przez to że miałeś stłuczkę Obraziło się i będzie "chlało jak cholera". A tak na poważnie to spalanie w miare Ok. Ja bym sprawdził termostat i profilaktycznie kąt wtrysku.
-
[B5 AFB] Duże spalanie..
Z tego co wiem to w AFB bez Q i w manualu 10 trzeba liczyć i to omijając korki i godziny szczytu
-
[B7 BRD] Czerwona Lampka (ciśnienie oleju)
Można mówić tu o dużym szczęściu bo jeśli silnik terkotał i paliła się kontrolka to górna część silnika smarowała się resztkami spływającego oleju Chyba nie jechałeś nim jak kontrolka się już świeciła? Swoją drogą to nieźle solidna marka dała d*py z tymi BLB i BRD nie ma jak stare poczciwe AFNy i 1Zety
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
nie w takie pogody się spotowało
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Zapraszamy!!! A tak w ogole to kto jeszcze zamierza dziś się pokazać na spocie?
-
[ALL B5] SMD zmiana koloru podświetlenia tablicy rodzielczej
Pewnie sporo Same zegary to pikuś ale jeszcze wszystkie guziki w drzwiach, w konsoli no i panel klimatronika.
-
Który zestaw kluczy polecacie ?
Mam podobne (z tej firmy) tylko bez gwiazdek i w czerwonej walizce i powiem że są mocne http://www.allegro.pl/item812593921_coval_komplet_kluczy_nasadowych_150_elementow_pro.html Ciągniesz całą parą i po całej robocie wytrzesz szmatą i zero śladów użytkowania.
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Maciek a Ty ??? :polew:
-
[B5 AEB] 1.8 T 18' + wirus :)
No jak byś tak klamki, lusterka, progi i dokładki zrobił w kolor to by było gites Jak dla mnie to kiera nie ztej strony
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Dibo kupiłeś ten zestaw Brembo-look Jak tam mieszek i dywaniki
-
[ALL] Polerka do auta ?? pytanie :) ??
Co do polerowania to taka moja uwaga: Im bliżej końca tym wyrzsze obroty i więcej wody (najlepiej użyrać zraszacza)
-
Nie oszlifowany diament... :D "Afrykański Sen" str 2 :)
Fajny wynalazek :> musiało się opłacać
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Rok od pierwszego przewinienia
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Laguna czy Vectra i na jakiej trasie?