Treść opublikowana przez grzes1150
-
[B7 BPW] Wytarty wałek rozrządu "FOTKI"
Tak zmielonych szklanek to w życiu nie widziałem Ciekawe jak wyglądał olej po spuszczeniu [br]Dopisany: 04 Grudzień 2009, 13:50_________________________________________________ Chyba msz racje Góra była smarowana oparami. :gwizdanie:
-
[B5 AYM] Za wysoki wynik na analizatorze spalin
Spalanie masz OK. 10/100 to przy tym motorku standard. Nic nie pisałeś o wymianie filtra paliwa Jak mruga kontrolka od świec to znaczy że coś nie tak :gwizdanie: Trzeba laptopa z kablem i programem Vag i diagnozować.
-
Strefa Śmiechu
http://patrz.pl/zdjecia/super-laska-23
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Czy ja dobrze rozumie? Eska dostała ostatni zastrzyk mocy i to nie Ty ją rozbiłeś??? Czyżby "hamowanie" auta na drodze przez tzw. tunera?
-
[ALL] Jakie wskaźniki do TDI?
W 1,9 tdi może i nie ale w 2,0tdi to raczej tak bo tam lubi go brakować
-
[ALL] Jakie wskaźniki do TDI?
Przy takim rezaniu to boost i temperatura oleju to chyba podstawa Temperature oleju stawiał bym na 1 miejscu [br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 10:33_________________________________________________Aaa... no i o turbo-timer aż się prosi co by graty po dobrym użytkowaniu sobie odpoczęły
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Bracus rzadko bywasz na spotach więc nie każdy może Ciebie pamiętać
-
[B5 ADR] Ta-technix dziwny problem. Nawet bardzo dziwny.
A nie kupiłeś gwintu z Passata b5 Passat ma podobno inny tył :gwizdanie:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Już jest Zimy nie ma to przełożyłem
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No i jak będzie ten Mikołaj na spocie Ja w liście prosiłem o felgi 17" na lato ale może chociaż cukierki albo lizaki będą [br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 10:20_________________________________________________Ooooo... u mnie już był Mikołaj Muszę się pochwalić i laczek KUMHO 215/45/17 - 17 tydzień 06r. Całość "przytachana" z USA
-
[B5 ADR] 173 kW 235KM wbite w dowód silnik 1,8 jak to możliwe?
No nie 4 strony spisane o takich pierdołach. Jescze żeby temat był założony 1 kwietnia to bym zrozumiał ale w listopadzie...
-
[ALL] Czy warto kupić te Ultra Gripy?
Ja mam od dwóch lat Dayton-y zimówki i dają radę. 179zł. płaciłem na opony.pl z dostawą kurierem do domy (płatność przy odbiorze). Polecam
-
[ALL] Kilka problemow z 17stkami... Pomocy, mialo byc tak pieknie ;)
Za duże ET felg- pasowało by dystansy założyć. Jak sciągniesz koło to przyglądnij się nadkolu bo pewnie trze. Jedź na wyważarke jak felgi są krzywe lub ciężko je wyważyć to już wiesz skąd okazyjna cena :gwizdanie: Pozdrawiam!!!
-
[B5 AFN] Czy ori felga 17" z passata b6 spasuje do A4b5?
Ok Dzięki
-
[B5 AFN] Czy ori felga 17" z passata b6 spasuje do A4b5?
Pytanie na szybko bo sprzedający mówi że się nie zna Czy ori felga 17" z passata b6 spasuje do A4b5? :gwizdanie: Po odpowiedzi temat może być usunięty
-
[ALL B5] Zdejmowanie Kierownicy (A4 B5) 2000 r. Avant (Odkręcamy przełączni zespolony)
Temat chyba powinien być umieszczony w dziale Warsztat- zrób to sam Dobry opis może się przydać jak ktoś ma problemy z immobilajzerem, zakłada manetki pod FISa albo kierownice od eSki
-
Doinwestować B5 czy kupić B6??Co zrobić??Doradźcie mi ;)
Po dzwonie do klepania albo anglik do przekładki
-
[B5 ADR] 173 kW 235KM wbite w dowód silnik 1,8 jak to możliwe?
Bez fotki silnika i fotki dowodu ten temat jest niczym Powinien być dawno w koszu Podobno w ADR można znaleść 10KM ale odrazu 2 litry na setkę więcej Ja chcę na ćwiartke stanąć z tym ADRem jak wygram to znaczy że mój AFN ma gróbo ponad 200KM
-
[B5 AFN] Napinacz paska alternatora...
Najwyżej wciągnie pasek w koło pasowe i siłą odśrodkową paskiem rozwali obudowę rozrządu i pasek wielorowkowy zostanie złapany przez rozrząd i tłoki "dadzą buzi" zaworom.
-
[B5 AFN] Napinacz paska alternatora...
Widać też że rolka napinacza nie jest w linii prostej do paska tylko jest pochylona. Niektórzy jeżdrzą do tąd aż im pasek zrzuca Ja u siebie wymieniłem przy rozrządzie na ori. więc mam spokój. Stary był już pochylony.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ładna Jak dla mnie za szybka Istnieje możliwość sprzedaży w systemie ratalnym na dogodnych warunkach
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Szukaj na Allegro albo szroty Pojedyńczą 16" lub 17" z oponą można wyrwać za niewielkie pieniądze
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja
-
Oszust na forum !!
To niejaki: mariusz,maniek wiek30 częstochowa Tak go znajduje GG ale czy prawda? Ciekawe jaki ma nick?
-
[B5 AFN] Po wykręceniu świec żarowych 2 są mokre
Nie Jeśli świece były przepalone to mają prawo mieć na sobie inny nalot niż te co grzały do końca. Szukają Ci dziury w całym