Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes1150

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes1150

  1. A taki wyjazd kolumną kilkunastu aut może fajne wyglądać Raz wystarczy że przejeżdrzaliśmy na parking WSK i już jakiś kierowca się na CB pytał czy to jakiś klub A4 i czy to jakiś zlot mamy
  2. Gdzie?? W sumie 30km od Rzeszowa to chyba nie aż tak daleko... Komu drogo niech nie je Ja chce grylla!!!!!!!!
  3. pełny chrom-paket : yyk takie lubi
  4. RWD w połączeniu z mocą robi robotę :ak by przedni napęd był lepszy chodzilibyśmy na rękach pomijając Quattro
  5. Szukałem i nie znalazłem więc pytam: jakiego ściągacza używacie do wahaczy dolnych? Przymierzam się do wymiany komletu a z dolnymi jeszcze nie walczyłem a wiadomo że dolne są na stożku więc mogą nie wyjść łatwo. Proszę o podpowiedzi. Fotka też mile widziana [br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 09:49_________________________________________________Oki. już mi tu ktoś pojaśnił że ściągacza nie trzeba. Temat może zostać usunięty
  6. Jeśli nie masz 1BE to będzie stała jak koza Ja mam 215/45/17 i zawias 1BE i tak jest trochę wysoko ale na wiosnę wkładam gwinty Różnic w przyśpieszeniu nie odczówam ale za to różnice w zakrętach czuć wcześniej miałem 195/65/15 i audika szurała bokami po zakrętach
  7. No to módl się żeby to nie był magiel chodź przewód ciśnieniowy też nie jest tani (645zł.)
  8. Ja wczoraj delikatnie powalczyłem delikatnie bo dziś chcę sobie pojeździć bo mi się nudzi
  9. Dziwnie znajoma ta Bumka Kozaska gleba
  10. U mnie mechanior przy rozrządzie wymieniał tą uszczelkę i dał cieniutko silikonu i po pół roku puszczała Po razkręceniu doszedłem do wniosku że nie dam rady wyczyścić uszczelki ze starego silikonu i pojechałem kupić nową (tą tańszą bez uszczelnień na śruby). Dałem czarny silikon do silników i teraz trzyma jak ta lala :>
  11. Nawet moja Żona w Lupo ma mgłowe spryski
  12. Opał + mixol = lepszy wynik na hamowni Sprawdzone
  13. Spadaj Grzesiu, bo nic konkretnego nie wnosisz do tematu. Mądrala się znalazł. Spadaj to sobie u siebie pod gimnazium gadać. Ja piszę co sól robi z lakierem a w tamtym roku był też ten konkurs i nawet zwycięzcy nie wyłonił
  14. I Twoje A4 może być zjedzone przez sól cały ten temat to głupota no chyba że po zimie najbrudniejsze ma wizytę u lakiernika za free
  15. Wzhacze MS podobno dobre ale końcówki drążków miałem u siebie i nie zwytrzymały 15tyś. km. Ile taki komplecik w sklepie???
  16. Pamiętajcie że dolewanie PB do ON znacznie wysusza ON co może przyśpieszać zużywanie pomp wtryskowych (zwłaszcza czułych VP-44) lub pompowtryskiwaczy Tylko grzany garaż. Jedna farelka pod zbiornik żeby po przwodach też dmuchało, dróga pod maskę, mowy filterek zalany ropą z depresatorem i po problemie
  17. Ja głosowałem na 10-go bo 3-go mogę być niesprawny Będą jakieś atrakcje na noworocznym spocie bo 3 lutego to pewnie przekłądamy koła na podpromiu ???
  18. No to czekamy [br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 20:37_________________________________________________ A ja mam problem z odpaleniem po nocy..., a na Vagu wyszedł jakis błąd świec A ty Sławek możesz mieć uwalony bezpiecznik od układu podgrzewania bo mogła świeca się przepalać i jest zwatra i wtedy wywala bezpiecznik. Bezpiecznik chyba jest w obudowie tam gdzie ECU. Pierwsze bym sprawdził czy prąd dochodzi a puźniej brał bym się za świece.
  19. Rano dwa razy świczki podgrzeje i od strzała
  20. Ciebie również Dobrze że się odezwałaś bo jak by nie to to wziął bym Cię za Kamila Było ciemno i wszyscy zakapturzeni [br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 20:08_________________________________________________Już jest -23
  21. U mnie też dymi i co z tego :> Mam zaślepiony EGR a to podnosi chyba lekko dymienie i jest nie ekologiczne ale za to zdrowe dla silnika
  22. A mój traktor przy -14,5 po 10 godz. w takim chłodzie odpala od strzału tylko lekkich dygawek dostaje tuż po odpaleniu. No i jak to disel ma wolno się nagrzewa
  23. Jak oliwki nie ubywa to pozostaje tylko jedna odpowiedź - nagła różnica temperatur w wydechu, skrapla się i paruje.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.