Treść opublikowana przez grzes1150
-
Pilnie potrzebna informacja prawna i nie tylko
Wybrać auto od mechanika i naprawić je z własnej kieszeni Jeśli w Twoich rękach auto odpalało o jechało a teraz jest urwany pasek i nie odpala to znaczy że ten pseudomechanik zamiast nastawić rozrząd to odpalał auto i to jego "złote rączki" doprowadziły do śmierci silnik. Jeśli było tak jak piszę to dobrze żebyś miał na to wszystko światka i do sądu z dzadem Powiedz mu że jak nie zapłaci za swoje błędy to idziesz do sądu i następnie do skarbówki.
-
[B5 AKN] Sprężyny i amortyzatory
Pasują Silniki V6 i mają twardsze przednie sprężyny. Quattro ma całkiem inny tył a auta z seryjnie montowanym hakiem mają twardsze sprężyny tylne.
-
[INNE] Niska temperatura płynu chłodzącego
Termostat 100%
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
A zakładał ktoś Febi albo Delphi ??? Febi podobno są dobre? Z firmą Master Sport nie chcę mieć nic wspólnego po tym jak ich końcówki wytrzymały rok a cena za LMO jest spora zwłaszcze że nikt nie potrafi wskazać które LMO są niemieckim orginałem a które pochodzą z Chin lub Turcji
-
Pilnie potrzebna informacja prawna i nie tylko
Auta nie odbieraj a samą skarbówką nic nie wskurasz. Możesz jedynie zasugerować z tą skarbówką może go strach obleci i chociaż część kosztów zwróci.
-
[B5 AEB] Przerobienie zwykłej budy na quattro
A co Ci mieli powiedzieć Ospawał byś się jak głupek a finał by był taki że auto robiło by 4 ślady albo by jeszcze Ci tylne koło odpadło i można do domu nie wrócić
-
[AUDI TT] Jaki kolor 19" RH wzor Porsche Turbo ? / ANKIETA
A gdzie jest opcja oddać do chromowania ??? Felga ma mieć jeden kolor a te paski czerwone kojażą mi się z chińkimi tandetami
-
[ALL B6] Czy bedą pasować orginalne felgi od A5
Jak na opone 235/40 to NIE
-
[ALL B6] Dobry numer z wahaczami - ostrzegam.
Nie szykuj się że Ci tak od ręki wymienią W ASO robią niezłe cwaniaczki Swoją drogą to już nikt nie potrafi wskazać jakie i u kogo kupić "kości"
-
[ALL B5] Komplety zderzaków
W sam raz i ze smakiem Nic nie pisałeś o kosztach no to radze szukać zdeżaków, listew i nakładek progowych ORI z Audi S4. Szroty, Allegro albo Ebay Tylko nie zakładaj blendy :sick3:
-
[B5 AFN] Ile obniżają
Wpisałem numery do katalogu i oto co wyskoczyło: AUDI A4 Avant/SW Typ B5 (8D), 2WD, bis/up to 142 kW, ohne/except 2.5 TDI, 96>02 VA 60 mm. 29753 £203.55 Czyli masz springi do 2,5tdi i obniżają 60mm. Po założeniu do 1,9tdi przód może stać wyżej bo jest lżejszy od 2,5. Nie wiem czy da się założyć przy ori amorkach bo -60 to sporo.
-
[B5 AFB] Pytanie o wymiane termostatu w AFB...faktycznie tyle rozbierania
No nie przesadzaj :gwizdanie: Ja już mam wahlera gróbo ponad rok i jak narazie jest gites. Tylki ja mam motor AFN a tam wymiana jest banalna. W tych AFB to powinno się wymieniać przy rozrządzie i wtedy tylko ori. pakować.
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Nosb w podpisie powinieneś mieć tylko jedno: "JESTEM HARDCOREM!!!" A myślałem że ja ma najeb..e na punkcie samochodów ale jak przeglądam co tu się dzieje to twierdze że jednak NIE.
-
[B5 ADR] Przeróbka a'la RS4
Fajniutki kolorek ni i felga. Jak by była be chromów, bez tych doklejanych emblematów to nawet nawet :gwizdanie: Lepiej odklej te emblematy RS4 bo jak Cię objedzie ze świateł łepek w BMW 318 to nie dość że sam się najesz wstydu to na dodatek przyniesiesz wstyd innym Auto nigdy nie powinno wyglądać na szybsze niż jest
-
[B6 AMB] Zamiana kół
Jak masz z przodu łysawe to Ci będzie przód w zakrętach ujeżdrzał Ale znowu jak z tyłu będą gorsze to może cię zażucić na zakręcie Ja bym gorsze zostawiał na przodzie bo w razie czego przodem możnamanewrować a tyłem to już nie bardzo
-
[ALL B6] Czy spasuja mi te felgi
Do tego opona 255 na przód to troszke za dużo
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
A jednak 4,2 V8 wchodzi w budę B5
-
[B5 AFN] Cieknący zacisk na ręcznym, wymiana na co?
Z b6 pasują tylko musisz kupić z tym kawałkiem przewodu gumowego
-
[B5 ALL] Wytarta kierownica
Troche dużo wytarta jak na 149tyś. Chyba że ktoś po mieście kręcił :gwizdanie: Czy czasem kiera nie jest mocniej wytarta z prawej strony mi to zalatuje angolem. Sama książka serwisowa to makulatura jeśli wpisy nie są potwierdzone w ASO
-
[ALL B5] Pytanie o wahacze!
Polecam jeszcze lekturę: http://www.a4-klub.pl/smf/all_ranking_wahaczy-t11963.0.html Żebyś się nie wpakował Ja kupiłem tuż po zakupie jakieś podruby i na wisne chyba wymiana całości będzie
-
[ALL] Zwykły grill, i siatka al'a RS4??
Trzeba jeszze przerobić zabezpieczenie przed samoczynnym otwarciem maski RS4 ma duże kratki i takiej siatki nie znajdziesz chyba ze ogrodzeniowa
-
[INNE] Pecherzyki
Tam będzie niezła dziura Bez spawania to się raczej nie obejdzie chyba że siateczka i szpachla z włuknem albo na hardcora upchać szmate w dziure i szpachla Lakierowanko na koniec
-
[B5 ADR] Wymiana sprężyn -30mm
Ładnie ten temat ogarnięty Mnie czeka podobny zabieg ale będę ładował gwint i nowe wahacze bo się już tłuką Oooo... 1,8 też nie ma wentylowanych tarcz
-
[ALL B5] Siatka do bodykitow s4!!!
Siatex wkleja się na kleju do szyb samochodowych nie mylić z silikonem :gwizdanie: Pod klej obowiązkowo przetrzeć rozpuszczalnikiem zakupionym razem z klejem- trzyma 100%!!! Laminaty możesz roztrzaskać na zaspach a siatex się nie odklei.
-
[ALL B5] Lampy przednie
Będzie różnica w świeceniu Ori lampa pod D2s ma chyba inną soczewkę niż lampa pod H7