Treść opublikowana przez grzes1150
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dibo kupił gwinty do A4
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Do tego jeszcze trochę kluczy, spawarka i szlifierka kątowa No i piwko żeby schładzać spawy :>
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Sporo sobie wołają za tą usługę
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja bym Wam to pocioł, powybijał i pospawał ale jak narazie nie mam czasu Zapowiada się ciężki tydzień. A jak nie to popytajcie u nich: http://www.tlumiki.ipr.pl/ U nich kupowałem plecionke a robiłem sam. W miejsce kata wspawałem rure.
-
[B5 AFN] Od którego roku weszły pompowtryski
Wszystko zależy jaki symbol silnika Chyba w polifcie 99r. już można spotkać pompki w AJM 115ps ale i w poliftach były jeszczena na pompie wtryskowej: AFN i AVG 110ps no i AHU 90ps. Jeśli się myle lub o czymś zapomniałem to proszę mnie poprawić.
-
[B6 AWX] Czarny sedanik :)
Wypier...l te chromy i zrób virusa, zapodaj ciemne szyby i tylne lampy ciemne diodowe i zrobi się Czarna Zdzira
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
ale wam dobrze :gwizdanie: [br]Dopisany: 14 Październik 2009, 09:22_________________________________________________Drzewa śnieg łamie więc trzeba pisać bo zaraz linie pozrywa i prąd wypierd.... :polew:
-
[B5 AFB] Spadek Vmax
Jeśli będziesz kręcił tak swojego AFB to za chwile będziesz pisał że na drógim biegu nie idzie nawet 60km/h- zwłaszcza na nie rozgrzanym silniku. Chłopie jak chcesz tak jeździć to lepiej sobie kup turbo-benzyne bo AFB to bardzo delikatny silnik i przy robieniu Vmax-ów na poszczególnych biegach długo nie posłuży. A tak na marginesie to może Ci padać VP44.
-
[B5 ADR] Oszukać przeznaczenie 4 i 1/4
Dwoje drzwi do odratowania Śladu by nie było [br]Dopisany: 04 Październik 2009, 19:17_________________________________________________Ojciec w B4 miał tak rozcięte jedne drzwi i dało się zrobić. Kupujący był zadowolony
-
[B5 ADR] Oszukać przeznaczenie 4 i 1/4
Podjedź do dobrego warsztatu blacharsko-lakierniczego i popytaj za ile i jak on by to zrobił. Najlepiej odwiedzić min. dwa warsztaty żebyś wiedział jak to się ma do wyceny z PZU.
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
Autko ogólnie mocno doinwestowane i fajne ale na żywo te zdeżaki i lotka nad tylną szybą nie wyglądają najlepiej
-
[B5 ADR] Oszukać przeznaczenie 4 i 1/4
wooow W A4 wymień błotnik a z resztą lakiernik z migomatem sobie poradzi. Jak chłop nie miał polisy OC na traktor to będzie problem ale jak jest polisa to policzą Ci wszystkie elementy do wymiany i zrobi się z tego niezła sumka.
-
Mistrzostwa Europy w siatkowce kobiet
Co tu dużo gadać... Holenderki miały lepszy dzień Ale jutro Brązowy Medal będzie Nasz
-
Czyszczenie / Wymiana kolektora ssącego
Najlepiej wyczyścić kolektor i przy montażu od razu zaślepić EGR żeby syf się nie kleił bo olej to zawsze będzie.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
- YouTube - filmy warte obejrzenia
Taki banan z BMW się zrobił a kierowca tylko złamał noge: Miał farta- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A ja tego HPA Test nie polecam To partacze Nie potrafią nawet dobrze ustawić nie mówiąc o rgeneracji. Podobno regenerowane podzespoły u nich potrafią być droższe niż nówki sztuki.- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ciekawe jak by Skalarx trafił na ten filmik po fakcie?- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
...no co ???... igiełka nie katowana :gwizdanie: Szkoda że mu panewki nie wyjeb..o bo przy kręceniu do odcięcia przy nie rozgrzanym motrze to całkiem możliwe.- lotto
No i konu siadły numerki :>- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
GM zapomniałem zapytać na spocie: co było spierd....e w twoim samochodzie i czy byłeś u Piotrusia - tego od numeru telefonu? Spocik nawet udany a jak wyjeżdżałem to Bracus swoją eską jechał na obczajke Pozdro- Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Ja na szczęście z tej dziadowskiej firmy MasterSport miałem tylko końcówki drążków zwytrzymały 15tyś. i zaczeły pukać i auto przestało się prowadzić jak powinno- [B5 AJM] Jakie sa skutki wlania benzyny do baku
Ropy na full + 0,5L miksolu i bez strachu to wyjeździć.- [B5 ACK] Auto nie odpala
Widze że masz LPG Może padła pompa paliwowa. Po włączeniu zapłonu pompa robi bzzzzz ??? [br]Dopisany: 13 Wrzesień 2009, 20:02_________________________________________________A to że po dłuższym kręceniu usłyszałeś 3 sygnały z deski rozdzielczej to nic innego jak sygnał że alumulator jest już słaby.- Audi czy VW?
Vento B7 Felunek Lans Nasi Klubowi rezacze mogą się schować Może by tak b5 podnieść i na Q7 przerezać - YouTube - filmy warte obejrzenia