Treść opublikowana przez grzes1150
-
[B5 AVG] Demontaż turbiny
Tu też jest dobrze pokazane co i jak : http://www.vw-passat.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=266&Itemid=11
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
inco a kiedy dłubniesz coś pod maską? Troszke więcej mocy by mogło się przydać przy takiej budzie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
inco po pierwsze: jak by twoja A6 miała kolor np: czarny to by już wyglądała super, po drugie: jest taki dział jak http://www.a4-klub.pl/smf/pozostale_audi-b74.0/ i to tam powinieneś zamieścić fotki swojego auta wraz z opisem.
-
[B5 AFN] Wielka chmura dymu przy mocnym wcisnięciu gazu
No ja popsikałem i przegoniłem ostro bryke i pomogło. Jeśli ktoś jeździ delikatnie AFNem bo chce zaoszczędzić na ropie to niech zaoszczędzone pieniądze odkłada bo trzeba będzie turbo wyjmować i czyścić Ja swojego jak tylko złapie temperature to katuje na obwodnicy. Mam po chipie i jakoś nie robi chmury
-
[B5 AFN] Wielka chmura dymu przy mocnym wcisnięciu gazu
Kolego może ja Ci powiem co masz nie tak? Masz silnik AFN a przy nim turbo o zmiennej geometrji. Jeśli jeździsz wolno i spokojnie nie deptając po gazie to zapiekają ci się kierownice w turbo. Jeśli dalej będzesz go zamulał to oczekuj na to że pewnego dnia auto będze przyśpieszać do ok. 120km/h i przy tej prędkości zrobi takie szarpnięcie i brak mocy aż do ponownego odpalenia. Ojciec ma też AFNa i też jak go zamulał to puźniej zostawiał chmure ale polałem WD40 na sztange i na prostą drogę i go podeptałem ostro i teraz zbiera się dużo lepiej i nie kopci.
-
[ALL B5] Zegary a'la A5 przy starcie
No mi narazie wskaźnik doładowania w słupku tak robi więc reszta też by mogła
-
[B5 ALL] Pomoc w rozszyfrowaniu typu silnika
No to peszek Trzeba było Wcześniej oczytać się na forum albo zabrać znawce który doradzi przy zakupie. A może jest to 1Z po chipie i ma te 110KM?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
W RS4 b5??? Była przejażdżka
-
[B5 AFN] Co steruje turbiną ??
Wąż idący do IC nie będzie twardy przy przygazówce na postoju ponieważ geometria turbiny zmienia się dopiero przy obciążeniu silnika a gazując na sucho obciążenia nie ma.
-
[ALL B5] Podłączenie diód do zderzaka
Będzie świecić na mijania i na drogowych ale pamiętaj że za to dowód leci jak nic.
-
klasyka wypowiedzi
Ciekawe co wy byście powiedzieli???
-
[ALL B7] Gdzie szukać używanego silnika BPW lub BGW
Ze znalezienien wiarygodnego silnika może być problem. Ale może ktoś z twoich okolic sprowadza angole do rozbiórki- z takiego było by chyba najlepiej. A zapytam z ciekawości: zatarła się maszyna z powodu braku smarowania???
-
[ALL B5] Niejasności co do typu silnika
Na wklejce w bagażniku też jest nr. nadwozia. Sprawdź czy jes taki sam jak w komorze silnika. P.S. A może na imię nie masz Tychy a Tyskie ... z Polska
-
[B5 1Z] A4 1.9 TDI 96r. 90km
Warto było by zrobić program. Auto będzie się szybciej rozpędzać i co za tym idzie - przy uchylonych szybach będzie się szybciej wewnątrz chłodzić Odpuść sobie chromowane ramki wokół szyb. Pomaluj dokładki, klamki i lusterka pod kolor i wtedy polerka całego.
-
[B5 AFN] Mrugająca kontrolka z wykrzyknikiem
A u mnie ostatnio też coś było nie teges z tym mruganiem i piszczeniem. Regenerowałem tylne zaciski i wymieniałęm płyn sposobem "na przelew" i po złożeniu wszystkiego wkładam kluczyk, przekręcam a tu piszczy i po odpaleniu mryga wykrzyknik. Podpinałem Vaga to błędów nie było a piszczało dalej. Postanowiłem odpowietrzyć 4 koła, dolałem płynu i pomogło.
-
[ALL] Ciąg dalszy z cyklu "kilka pytań do znawców"
3) w A6c4 wahacze były jeszcze stalowe, dopiero w A6c5 pojawił się ten sam co w A4 "cud techniki"
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jest tego tyle że skupujący już się przytkali ale możesz spróbować w HPA Test na ul. podkarpackiej. Jak byś znalazł kogoś to napisz bo pewnie nie jeden ma kilka sztuk w garażu. Sam mam prawie dwa komplety
-
[ALL B5] Kiedy regenerować zaciski - co może furkotać ?
Tu masz coś o zacisku tylnym : http://www.audi80.pl/all-regeneracja-tylnych-zaciskow-hamulcowych-vt9988.htm To z Audi 80 ale podobno prawie to samo. Jak poradzisz z tylnym to z przednim pujdzie jak z płatka Ja za swoje tylne biore się jutro bo mi płyn puściły. Wiadome że wymienie płyn na nowy.
-
[ALL B5] Czy widzial ktoś zderzak S4 z laminatu np na allegro ?
Chyba coś Ci się pomieszało? Albo szukasz zderzaka S4 albo tandetnego laminatu? Są laminaty podobne do RS4 ale laminat to laminat
-
[B5 AFN] Tylny zacisk puszcza płyn na ręcznym.
Cristoforo dzięki wielkie za podpowiedź.
-
[B5 AFN] Tylny zacisk puszcza płyn na ręcznym.
Coś mi się wydaje że u mnie będzie większy problem bo jak zaciągałęm i spuszczałem ręczny to z zacisku kapie rudy płyn czyli rdza. Zobaczymy jak rozbiore. A może ktoś ma jakiś obrazek jak te gumki powinny tam być w zacisku- boję się żeby mi się coś nie wysypało po wykręceniu tłoczka.
-
[B5 AFN] Tylny zacisk puszcza płyn na ręcznym.
Szukałem w dziale zrób to sam ale nie znalazłem nic na ten temat chodź podobno coś jest. Płyn kapie mi przy cięgnie ręcznego jak zaciągam ręczny i takie pytanie : czy wystarczy odkręcić cięgno zacisku i wydłubać uszczelnienie i wepchać nowe? Proszę o podpowiedzi.
-
Czego słuchacie w swoim aucie ?
A ja słucham jak żona krzyczy "ZWOLNIJ ZWOLNIJ..." tzn. nie słucham ale słysze to często
-
Street Kill's czyli pojedynki "na trasie"
Ja dwa razy wydymałem tą samoą beemke 318is 140ps. Czarne coupe z ciemnymi szybami i anteną cb na klapie. To była ustawka przez cb.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No chce kupić . Na spocie rozmawiałem z jedną osobą o kablu, tylko nie wiem jaki ma nick na forum także prosiłbym o odezwanie się na PM . No to zaglądnij tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/all_vagcom_jaki_kupic-t4810.0.html i po zakupie tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/faq_forum_diagnostyka_vag-t5141.0.html