Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes1150

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes1150

  1. Furek chyba 26 w tym 2 S4 więc spox
  2. Ja też już w domu :gwizdanie: Furek było sporo... czekamy na fotki
  3. grzes1150 odpowiedział(a) na konrads temat w 1.9TDI
    Otwórz maskę i zaglądnij. Z fufów nikt Ci tu nie powróży
  4. Tam pod spodem ma być taki otwór spływowy a jak zalewasz płyn to musisz trafiać w środek (w ten metalowy pierścień). Ja bym zdją dwa węże, odkręcił trzy śróbki, odpioł od spodu czujnik- zbiornik w ręce i mu się dokładnie przyjżał. Może jeszt uszkodzony.
  5. A słyszałeś o tych z Łąki. Pompy też robią. Dać namiar na PW?
  6. Ja tam bym wolał swoją oddać do dobrego machera i mieć pewność że pociągnie więcej niż rok. Takie pseudo-regenerowane z Allegro mogą okazać się lipne.
  7. kuuurwaa pompa mi padła :wallbash: Wtryskowa vp44 ?
  8. Każdy "jedzie na szmacie" bryczki muszą się świecić
  9. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8169569 ...ta pojemność i ta moc
  10. I popraw ten profil bo b5 z 02r. z silnikiem AWX to raczej nie było
  11. Trzeba by diagnostyke Vagiem zrobić. A może katalizator tak zapchany?
  12. Zapraszamy!!! Pogoda zapowiada się extra więc powinno być sporo bryczek.
  13. A ja wleje 0,5L Mixolu na cały bak
  14. Dokładnie Kiedyś widziałem jak koleś do AVG zapodał szklanki od AFNa i po skręceniu wszystkiego motor w ogóle nie chciał zapalić.
  15. raczej nie Mixol S Temat był kiedyś przerabiany.
  16. 14V - ładowanie
  17. Ja mowie o 16v A gdzie miałeś w takiej bemce 16V??? Było 14V !
  18. Był Vanos (zmienne fazy rozrządu) i nie było gazu więc tragedii nie było.
  19. Dzięki za odpowiedzi Dziś pomierzyłem co i jak i jutro pewnie zakupie plecionkę. Rurę też już mam.
  20. Muszę wyciągnąć kata bo mi w jego miejcce wspawać kawałek rury i czy przy okazji zmienić plecionke czy nie ma co się o nią martwić. Plecionka jeszcze jest szczelna ale dużo drutów w plecionce jest popękanych (w jednym miejscu już prześwituje ta marszczona rura). Lepiej wymienić za jednym zamachem?
  21. Maciek może na Ebayu zamawiał
  22. Gril ma to w sobie że jest inny.
  23. Jeszcze jakaś mega płetwa rekina na dach. Czekamy na fotki wyrezanej na maxa bryki
  24. Zakładaj wszystkie wyżej wymienione graty ale pamiętaj- po modach przed pierwszym wyjazdem pozdzieraj wszystkie znaczki audi i obowiązkowo żeby wszystko grało troche kolorowych neonów pod spód i do wewnątrz. Napis Calibra Team też by nie źle wyglądał. :decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.