Treść opublikowana przez grzes1150
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Furek chyba 26 w tym 2 S4 więc spox
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja też już w domu :gwizdanie: Furek było sporo... czekamy na fotki
-
[B6 AWX] Wyciek paliwa
Otwórz maskę i zaglądnij. Z fufów nikt Ci tu nie powróży
-
[B5 AFN] Kłopot z ilościa płynu chłodniczego
Tam pod spodem ma być taki otwór spływowy a jak zalewasz płyn to musisz trafiać w środek (w ten metalowy pierścień). Ja bym zdją dwa węże, odkręcił trzy śróbki, odpioł od spodu czujnik- zbiornik w ręce i mu się dokładnie przyjżał. Może jeszt uszkodzony.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:hi: Witam!
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A słyszałeś o tych z Łąki. Pompy też robią. Dać namiar na PW?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja tam bym wolał swoją oddać do dobrego machera i mieć pewność że pociągnie więcej niż rok. Takie pseudo-regenerowane z Allegro mogą okazać się lipne.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
kuuurwaa pompa mi padła :wallbash: Wtryskowa vp44 ?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Każdy "jedzie na szmacie" bryczki muszą się świecić
-
Śmieszne auta
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8169569 ...ta pojemność i ta moc
-
[B6 AWX] Auto bardzo wolno wkręca się na obroty
I popraw ten profil bo b5 z 02r. z silnikiem AWX to raczej nie było
-
[B6 AWX] Auto bardzo wolno wkręca się na obroty
Trzeba by diagnostyke Vagiem zrobić. A może katalizator tak zapchany?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Zapraszamy!!! Pogoda zapowiada się extra więc powinno być sporo bryczek.
-
[ALL B5] Dolewanie oleju do ropy
A ja wleje 0,5L Mixolu na cały bak
-
[B5 AVG] Problem po wymianie rozrządu i popychaczy
Dokładnie Kiedyś widziałem jak koleś do AVG zapodał szklanki od AFNa i po skręceniu wszystkiego motor w ogóle nie chciał zapalić.
-
[ALL B5] Dolewanie oleju do ropy
raczej nie Mixol S Temat był kiedyś przerabiany.
-
[INNE] Przed A4 było BMW 520 24V
14V - ładowanie
-
[INNE] Przed A4 było BMW 520 24V
Ja mowie o 16v A gdzie miałeś w takiej bemce 16V??? Było 14V !
-
[INNE] Przed A4 było BMW 520 24V
Był Vanos (zmienne fazy rozrządu) i nie było gazu więc tragedii nie było.
-
[B5 AFN] Co zrobić z plecionką - jeszcze szczelna, ale druty popękane ?
Dzięki za odpowiedzi Dziś pomierzyłem co i jak i jutro pewnie zakupie plecionkę. Rurę też już mam.
-
[B5 AFN] Co zrobić z plecionką - jeszcze szczelna, ale druty popękane ?
Muszę wyciągnąć kata bo mi w jego miejcce wspawać kawałek rury i czy przy okazji zmienić plecionke czy nie ma co się o nią martwić. Plecionka jeszcze jest szczelna ale dużo drutów w plecionce jest popękanych (w jednym miejscu już prześwituje ta marszczona rura). Lepiej wymienić za jednym zamachem?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Maciek może na Ebayu zamawiał
-
[ALL B5] Grill RS4 - opinie
Gril ma to w sobie że jest inny.
-
[B6 AVF] Kilka pomysłów - proszę o radę
Jeszcze jakaś mega płetwa rekina na dach. Czekamy na fotki wyrezanej na maxa bryki
-
[B6 AVF] Kilka pomysłów - proszę o radę
Zakładaj wszystkie wyżej wymienione graty ale pamiętaj- po modach przed pierwszym wyjazdem pozdzieraj wszystkie znaczki audi i obowiązkowo żeby wszystko grało troche kolorowych neonów pod spód i do wewnątrz. Napis Calibra Team też by nie źle wyglądał. :decayed: