Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes1150

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes1150

  1. Albo takie coś: http://www.allegro.pl/item870016606_reflektor_nowy_audi_a4_94_fk_ring_angel_eyes_w_wa.html i wtedy nie trzeba ciąć błotników
  2. chciałem wymienić ten wąż koszt 400 zeta, ale póki trzyma to dałem sobie spokój Sama taśma długo nie zwytrzyma ale wiem że można zawieść na wulkanizacje i jak dadzą łatkę zbrojoną to będzie na lata. Obnirz filtr paliwa.
  3. Niebieskie wnętrze wygląda i do tego się fajnie paznokciami zdrapuje. W wężu idącym od coolera była chyba dziura od niepoprawnie zamontowanego filtra paliwa Reszta widać ok. i dobrze że sedan bo kombi są paskudne
  4. Przydało by się Quattro Ja już dzisiaj jechałem na łopacie
  5. grzes1150 odpowiedział(a) na Artureczek temat w Inne marki
    W tych fiatach odpadają klamki na zewnątrz i samo się robi tjuning- opcja bez klamek
  6. Lepiej odwiedź innego mechanika i niech to potwierdzi albo sam zdejmij wąż z turbo, złap w palce i sam sprawdź czy jest luz wzdłużny i poprzeczny bo coś mi się wydaje że jak by było tyle luzu to już dawno oliwka by poszła w świat.
  7. Byłem na zakupach
  8. Nie pomyliło Wam się??? Czasami nie chodziło mu o pół mm???
  9. Za mało oporników i razi po oczach Robiłem kiedyś w Audi Coupe ale dałem diodę 3mm. i więcej oporników Dioda powinna mieć przyszlifowane czoło żeby nie skupiała światła.
  10. Prawdopodobnie jakaś kaleka od cofania liczników spartoliła robotę Jaki masz przebie?: 195 czy 214tyś. - ulubione wartości w PL
  11. Jest to na środku odmy idącej od dołu do góry i w środku są tak ułożone przegrody że olej się tam zatrzymuje i spływ spowrotem do komory silnika.
  12. 1L. wódki na głowe to sporo Czacha mi pęka ale specyfiki musujące sprowadzają mnie na ziemie
  13. Przy zdrowej jednostce taki wynik jest do osiągnięcia na seryjnych gratach. Albo masz coś nieteges albo kiepski tuner Przy turbo AWXa przydały by się też końcówki wtrysków 216 i powinno spokojnie przeskoczyć 145km i 320Nm.
  14. Wala mi się taka puszeczka po regale. Mogą tanio oddać Ooo:
  15. Tymi zdeżakami, progami i tą uspawaną maską popsuł ktoś tylko auto. Przy FMIC i turko AWX coś za mało Nm Ci wyszło (kto robił soft?). Całe szczęście wnętrze ostało się ładne.
  16. grzes1150 odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    Odświeżam temacik fajnym filmikiem: http://www.smog.pl/wideo/31767/polacy_zlapali_2_5_metrowego_suma/
  17. Kwestia rezerwy bezpieczeństwa odeszła z dniem kiedy zaczołeś modzić
  18. Fajny spoyler kolor zielony= ekologiczny Poka wnętrze
  19. Albo polerka? albo malunek Nawet fajnie Ci to wyszło
  20. W AHH to bym wtryski 230 wkładał :gwizdanie: Pompa 11 przy tych 216 nadal się marnyje
  21. Do polifta co są pod maską to jeszcze coć dobierze ale przedlift ma na msace i tu już nie bardzo
  22. Jeżcze czegoś takiego nie widziałem
  23. Ja bym czegoś takiego nie zakładał Po kilku tyś.km. filterek od środka się mocno zasyfi a nawet pewnie będzie z niego kapał olej i spływał po silniku a ja lubie mieć silnik czyściutki
  24. A Ty gdzie masz stary mieszek? Naprawde chce Ci się szyć??? Skórkowy na allegro kosztuje 19zł.
  25. W ASO całe wiązki sobie kupcie i odetnijcie co Wam trzeba Majątku nie kosztuje- wiązka tylko kilka stów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.