Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes1150

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes1150

  1. Skalarx chyba mówił o sobie A ja wczoraj widziałem w moich stronach furkę dsz-a33
  2. Stary nie pchaj się w kredyty Ja osobiście nigdy nie brałem ale wiem że nie warto. Zacznij odkładać i kupisz sobie kiedyś wymażoną bryczke
  3. grzes1150 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    No też słyszałem że taki urok mają te V6 tdi
  4. Jednej Kianki mniej http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100317/RZESZOW/853316590
  5. Na Watkemie na Armii Krajowej robią dobrze ale czy tanio
  6. Do zrobienia Gorsze widziałem
  7. A niby co by się miało nie zmieścić :gwizdanie: Jak byś pisał o 19" i glebie -60 to by można debatować a tak to spokojnie
  8. http://www.zumi.pl/1325262,ZHU_Elcar,Rzeszow,firma.html
  9. Kozacka coupeta A4 się nie umywa Kupił bym taką
  10. Lupo w GTI to bardzo fajna sprawa- zwłaszcza przód Żona ma Lupiszona ale nie GTI Widziałem kiedyś GTI po swapie na 1.8T
  11. Jest tam taki cienki kabelek z wsuwka. Jak zmieniałem na eSe to też mi się wypiął i musiałem baga jeszcze raz odkręcać.
  12. W filmiku występuje S4 b5 uspawana na b7 Najszybsze S4 z Rzeszowa
  13. Dla mnie b5 w TDI jest za szybkie a co by dopiero było jak bym takiego "diabła" dopadł
  14. tu to wygląda lepiej: fotki kiepstie bo telefonem robione
  15. 17" troszke za dużo opuszczone i przez to tak wygląda.
  16. Dziś zakładałem gwinta i za jednym zamachem letnie laczki Narazie tył a jutro jadę z przodem: Zimy już nie będzie
  17. Ładna sztuka ale te kołpaki ją postarzają Zmień sobie jeszcze kierunki w błotnikach na białe albo dymione. [br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 09:57_________________________________________________ pasuje obniżyć do tego
  18. Wzór może i ok ale to plastelina made in china i zapomniał bym - zdecydowanie za mały rozmiar Do b6 minimum 17"
  19. Maciek kupiłeś już BMW??? Ostatnio w nocy miałem okazję testować kolegi z pracy e39 528 w manualu :gwizdanie:
  20. Ten trójkąt i coś tam w środku to sowa w trójkąciku Może jeszcze napisz od kogo kupiłeś bo jest tu jeden co ma podobno 100% ori wahacze.
  21. no jak na pierwsze auto to git Oby służyła jak najdłużej Zdejmij hak, przytnij w poziomie końcówki wydechu i wypoleruj
  22. Furka kozacka ale w czerni wygląda lepiej Mamy tu koło rzeszowa też jedną RS4 ale w czerni właśnie Szeroka bestia Oby służyła jak najdłużej i taniego paliwa życzę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.