Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes1150

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes1150

  1. Przy źle zestrojonym lpg często wywala sonde Muli na gazie jak i na paliwie??? Ja bym jeszcze sprawdził jakie podaje ciśnienie pompa paliwa :gwizdanie:
  2. ale cytryna poka wnętrze
  3. a mi fotke zrobili o 5.12 rano tylko blyslo fotoradar stojacy i chyba fiat nieoznakowany Co to za fiat??? taki wyższy w białym kolorze (chyba Doblo)??? Bo dziś prułem małą obwodnicą i stało takie coś dziwnie blisko drogi
  4. Fajne te alu 17 czarny kolor je wyszczupla
  5. Prawie jak Allroad Jak planujesz większe felgi to wal w 17" i gleba
  6. Silnik i napęd fajny Co do wyglądu zewnętrznego
  7. Poduszka dolna amortyzatora przedniego? co to jest??? A może wynik to 8 tyś.???
  8. Fajne 17" :gwizdanie: bierz śmiało tylko pilnuj dekielków bo są drogie i zchodzą jak "ciepłe bułeczki"
  9. 999 999 900,00 zł co za debile Jeśli tylko aukcja jest zgodna z zasadami allegro to sprawa do sondu i "płać i płacz" [br]Dopisany: 01 Luty 2010, 22:56_________________________________________________... chyba jakiś murzyn zalicytował
  10. Podoba mi się felga Jeździj śmiało na półsyntetyku. Jeszcze jak byś miał 1,8T to tylko pełny syntetyk ale do ADRa półsyntetyk będzie najlepszy. Polecam oleje Shell u mnie 3 auta na tym jeżdrzą i jest git
  11. Pochwal się jeszcze ile km. zrobiłeś na tym Krafcie
  12. A ja właśnie skończyłem odśnieżać plac przed domem chyba ze 30cm. nasypało przez noc
  13. E39 w M-pakiecie wygląda zaje...e Przynajmniej nic się nie będzie się wycierać i nie będzie czegoś takiego jak odpadające listwy drzwiowe :gwizdanie:
  14. E38 ale poliftowe E39 też jest kto nie jeździł ten nie wie
  15. 30/20 Przy 30/30 mogło by Ci się puźniej wydawać że przód stoji wyżej :gwizdanie:
  16. Jak zdeżak S4 to i progi by pasowało i tył. Tak to wygląda kaszaniasto Chrom lusterka Reszta może być
  17. Drogo za tą kase to chyba jakieś KW by wyrwał.
  18. Chyba amorki :gwizdanie: Na postoju mocno i energicznie naciśnij na auto - jak się podniesie i pobuja to wymiana przed tobą. Po kilku naciśnięciach się podpompuje i nie będzie bujać ale to nie świadczy że są dobre.
  19. A po czym twierdzisz że to przez przepływke? robiłeś logi??? A może masz muła bo masz 1Zeta
  20. A mi ku***a nie odpalił Musiałem na kable bo aku słaby chyba. Wszystkie pazdzierze pod blokiem odpałaly a ja i jeden nowy saab pod blokiem na kablach W dieslu powinno się tuż przed zimą zrobić "przegląd" akumulatora - uzupełnić stan elektrolitu wodą destylowaną i przeładować porządnie prostownikiem.
  21. Chyba Ci się coś pomieszało albo o czymś nie wiemy Ide zaraz furke odpalić bo -24
  22. grzes1150 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    bose, recaro, pełny fis :good: AKN - silnik specjalnej troski Osobiście wolę nadwozie sedan :gwizdanie:
  23. A gdzie filmik z dźwiękiem i ryk silnika Ale kaszel masakra.
  24. Trzeba zdemontować puszke z filtrem i rurke między kolektorem wydechowym a EGR. Puźniej 3 śrubki- turbo/katalizator, od spodu 2 śrubki- odprowadzenie oleju, od góry śrubunek- doprowadzenie oleju i 3 śrubki- turbo/kolektor. Do odkręcenia odprowadzenia oleju trzeba zdemontować osłonę pod pod silnikiem i długą nasadką 10 dojdzie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.