Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes1150

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes1150

  1. Dokładnie Chyba że komuś szkoda kilkadziesiąt zł. to za jakiś czas będzie pisał że mu opony zdarło albo jeszcze coś innego... i kilka stów wtedy leci.
  2. A przewody przechodzą po prawej Jeśli by to były przewody to Vag by pokazał niskie ciśnienie w układzie. A jak włączysz odszranianie szyby to koniczynka świeci???
  3. Gdzieś na jakiejś stronie Clubowej był opis jak wyrezać lodówkę ze schowka. Podobno w serwisie Skody można kupić przewód w okładzinie z regulacją siły nawiewu za kolka złotych i samemu można wyrezać
  4. Nie było ani wulgarnie ani przesadnie
  5. Acha i temat założony nie w tym dziale co trzeba
  6. Furacz musi się świecić Plus za szyberdach
  7. Proste jak w AFNie Wymień sobie odrazu płyn. G12+ dwa opakowania po1,5L. i do tego woda destylowana (1:1).
  8. Ja też bym obstawiał na przerywacz
  9. Napisz dokładniej o jakie wzmocnienie Ci chodzi
  10. Za to 1BA jedzie jak łudka Ne czuć małych dziur ale się buja w zakrętach. Na codzień śmigam na 1BE a czasami 1BA.
  11. coraz bardziej jestem za srebrnym paskiem cale srebrne wg mnie beda nijakie przy moim kolorze auta A czemu nie chcesz chromować???
  12. Tylko nikt nie potrafi powiedzieć jak rozróżnić podróbki LMO od oryginałów. Jeden z klubowiczów nawet się chwalił że może nawet fotki wstawić po czy rozróżniać oryginały od tandety - prosiłem go nawet na PW żeby wstawił fotki ale cisza
  13. A tuż podpodłogą idą aluminiowe przewody klimy
  14. Jeśli czuć z pod maski to gdzieś pod maską się ślini płynem a to że czuć wewnątr to tylko przez to że nadmuch wpycha zapach do wewnątrz.
  15. A deszcz to niby skąd się bierze???
  16. Byle nie nr.2 nr.3 też są ok.
  17. No i nie słyszałem zeby komuś kości FEBI rozsypały się po 15tyś. ani nie słyszałem o podróbkach
  18. Mogła by być z tego niezła miejscówka na spota
  19. Pierwsze foto kiera Eska albo A6c4 multifunkcja: http://moto.allegro.pl/item814001571_kierownica_airbag_poduszka_sensor_a3_a4_a6_a6_c4.html
  20. Ja chyba zakupie na wiosne komplecik FEBIego bo chcę mieć spokój min. na dwa lata. MS przy feldze 17" i gwincie mógł by nie zwytrzymać
  21. Najlepiej było by pospinać wszystko do kupy, wykasować błędy, spróbować odpalić i wtedy zaglądnąć Vagiem w sterownik silnika i ABSu. Wstaw błędy to pomyślimy dalej [br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 10:11_________________________________________________aaa.... i nie wiem jak jest z ABSem ale jak odepnie się panel klimatronika i włączy się zapłon to czeka nas programowanie
  22. Ja bym obstawiał szklanki :gwizdanie: chociaż ze słów to trudno odgadnąć. Radze odwiedzić mechanika z prawdziwego zdażenia niech obsłucha co go boli
  23. grzes1150 odpowiedział(a) na mirasx temat w 1.9TDI
    Dobrze Ci się wydaje U mnie też kontrolka od świec jest zasilana kabelkiem a nie z płytki zegarów. Jak kupowałem A4 to właśnie dziwnie słabo się zaświecała kontrolka świec i po wyciągnięciu zegarów okazało się że oprawka z żarówką nie była odpowiednio wpięta w zegar. A kontrolka od temperatury jest zasilana z płytki zegarów. Zobacz sobie po wykręceniu oprawki z żarówką gdzie na płytce ścieżki zasilające a gdzie ich nie ma. Pozdro!!!
  24. Znajomy miał kiedyś AFNa w Quattro i nie miał kata, środkowy przelot i końcowy taki : http://moto.allegro.pl/item846191576_tlumik_wm_mugen_regulacja_wrc_silencer_nierdzewka.html Oczywiście wkładka tłumiąca wyjęta i jak pomykał ostro to jak by nie to że zostawiał czarną chmurę to bym powiedział po dźwięku że to bęzyna. Na wolnych obrotach nie chodził jak traktor tylko ładnie mruczał.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.