Treść opublikowana przez grzes1150
-
[ALL B5] Czy te wahacze wytrzymaja
Tańszych nie było??? To nie wybór kosmetyków do auta tylko elementy zawieszenia :gwizdanie:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
pewnie ma zainstalowanego jakiegoś neona, który podświetla silnik :polew: A pod maską 1.3 na jednym wałku
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ciekawe czy uchylany i odsuwany??? Może się uchyla z przodu i robi się wlot jak w STI Jak tam było na spocie???
-
[ALL] Auta na PJ
Gril przesadny a po za tym może się podobać Mi osobiście się nie podoba bo chodzi mi po głowie inne auto
-
[B5 ACK] Pelikan Blue 2.8 quattro
Piękna sztuka ale ja bym wolał w manualu Kolor, silnik i napęd Oby służyła jak najdłużej i nie paliła dużo
-
Było też Audi 2,3 Coupe
Trudno znaleść Coupe na wypasie Mi też czasami te co raz nowsze wynalazki wychodzą bokiem Wyrwać prawdziwe S2 to by był kosmos
-
[B5 AMX] Moja A4 / S4 2.8Q
Fajowa sztuka też sobie kiedyś sprawie Quattro
-
Spotkania na drodze
Dziś o 10 rano widziałem jak wrclaguna pomykał rondem na Lwowskiej Masz szczęście że auta torowały dwa pasy bo bym Cię objechał jak nic
-
Audi a4 b6 1.9 TDI vs Bmw 320d fl
W E46 2.0d to troszke za mało. E46 ma mniej miejsca w środku i jest słabiej wygłuszone ale za to środek się nie wyciera i nie ma listew drzwiowych dolnych Jak dla mnie fajna sprawa to E46 330xd ale to już troche kosztuje :gwizdanie: ahaa... i te 2.0d troche więcej palą niż np. AWX w A4 b6
-
[B5 AFN] Niebieski Avancik :) marzenie spełnione
Coś jak fura Iversona Kolor jeden z lepszych pomijając czarny Albo mi się zdaje albo brakuje z przodu dokładki
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
a coś więcej o tym street racer's? bo ja nie jestem w temacie Dużo o nich na necie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
W tym Mtuning urzędują osoby które kiedyś stwożyły grupę STREET RACER'S Rzeszów a teraz to się chyba zwie Tuning Klub Rzeszów
-
[ALL] Jaki najlepszy okres na zakup felunku na Lato
Ja kupiłem w grudniu Warto szukać okazji ale trzeba jeździć i oglądać.
-
Polecane opony letnie
Jak chcesz żeby się dobrze furka prezentowała to celuj w 17" Przy 16" to oponka chyba 205/50 ale to zależy jeszcze od szerokości felgi. I jeszcze jakie masz zawieszenie? seryjne 1BA czy 1BE czy może już masz obniżone???
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Nie cwaniakuj :tongue4:
-
[ALL B5] Poduszka kierowcy - jaki powinna mieć kolor ??
Poduszka na 100% powinna mieć kolor kierownicy no chyba że strzeli to wtedy robi się biała
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A mnie wczoraj wypychali z zaspy a obok skode fabie kolo Land Roverem próbował wyciągnąć i kozak z niego był taki że nawet do skody nie kazał wsiadać
-
[All B5] 600 Euro za A4 po kolizji, dobra decyzja ?
dostała też w koło ciekawe co powiedzą panowie ustawiając zbieżność po całej naprawie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A ja się dziś rano zawiesiłem a jeździłem po takich drogach i parkingach że jak otwierałem drzwi to śnieg nimi spychałem Jak by jeszcze opona była średnia to by była porażka Ale żołnę zagoniłem za ster do A4 a ja pchałem
-
[ALL B5] Które felgi wybrać do mojej A4. I na jaki kolor je pomalować
Ja bym te OZy walną na czarno i wypolerował front
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Nasz Rzeszowiak ostatnio pokazał że potrafi przywalić :
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
Nie przestawaj modzić bo wszystko idzie w dobrą stronę
-
[B5 AFN] Bulgotanie w nagrzewnicy = wymiana uszczelki pod głowicą?
U mnie tak bulgocze od dwóch lat i nic się nie dzieje Jak odpalam zimny silnik i ruszam dodając lekko gaz to bulgocze - taki urok
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
Jak zrobisz wzystko co pisałeś to będzie fajna sztuka Fajny pies
-
[B6 AVF] Czy warto zakupic 1.8T
Ja słyszałem że 1.8T to silniki kuloodporne do tego napęd Quattro i mamy fajne auto Mi też już się diesel powoli nudzi