Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes1150

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes1150

  1. Ale Hidy + źle ustawione zwykłe lampy + halogeny w deszczową noc dają najlepszy efekt Liście na drzewach więdną Policja może walczyć tylko z przeciwmgielnymi no i z hid-ami. Co do ustawienia to stacje kontroli pojazdów powinny to kontrolować na każdym przeglądzie- a często tego nie robią
  2. Jeżdrze mało więc turbo benzyna jest OK szybko się nagrzewa i znowu tak strasznie nie pali Instalacjom LPG mówię NIEEE!!!
  3. Zakładajcie HIDy to wtedy nie będziecie oślepiać innych Policja narazie tylko z tym walczy.
  4. No troche zaspany byłeś bo stałem koło Ciebie i obczajałem a Ty nic Jechałem delikatnie bo furka dopiero się nagrzewałav
  5. butla z gazem cała chyba
  6. Jak wracałem to na dużej obwodnicy między Watkemem a Mantą ok. 18 była niezła ro***erducha. 3 auta roztrzaskane a najbardziej Skoda Superb- miała prawie urwany tył i przód
  7. Dziś zajeżdrzam do Łąki po autko a tu srebrny avant b5 z naklejką klubową wisi na podnośniku Furka naprawiona???
  8. No raczej się nie da Vagiem Modyfikacja softu przez kogoś kto wgrywa wirusy
  9. Odgrzewam kotleta smutnymi wiadomościami Jestem po zmianie rozrządu oraz zawodu DV i błędy jak wywalało tak wywala dalej: 17705 - Pressure Drop between Turbo and Throttle Valve (check D.V.!) P1297 - 001 - Upper Limit Exceeded 16684 - Random/Multiple Cylinder Misfire Detected P0300 - 001 - Upper Limit Exceeded - MIL ON 16685 - Cylinder 1: Misfire Detected P0301 - 001 - Upper Limit Exceeded - MIL ON 16686 - Cylinder 2: Misfire Detected P0302 - 001 - Upper Limit Exceeded - MIL ON 16688 - Cylinder 4: Misfire Detected P0304 - 001 - Upper Limit Exceeded - MIL ON 16891 - Idle Control System RPM: Higher than Expected. P0507 - 001 - Upper Limit Exceeded - Intermittent Dalej wywala najpierw 17705 a następnie wypadające zapłony. Powie ktoś gdzie jeszcze szukać przyczyny???[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2010, 09:29_________________________________________________Czy przez nieszczelność w dolocie może wywalać błędy o wypadających zapłonach??? A może trzeba podejżewać ten mapsensor co jest w coolera wkręcony Auto na zagrzanym ma lekkie drgawki. Nowe cewki Beru + świece PFR6Q i nowa przepływka i dalej nic.
  10. Dla scisłości - to był zawór DV i to ja Ciebie przyłapałem jak zamawiałeś kolejne 2 km kabli i wiadro wtyczek do swojej jeżdrzącj rozdzielni
  11. A sklepów w Rzeszowie nie ma że aż trzeba zamawiać? :gwizdanie: Grzesiek a porównywałeś ceny? :gwizdanie: Na motulu jest róznica prawie 50 zł. Rozrząd do mojego w sziku po znizkach jest 400 zł drozszy niz w Warszawie (u TOM77) A można też zapłacić za olej i ANI KASY ANI OLEJU !
  12. A sklepów w Rzeszowie nie ma że aż trzeba zamawiać? :gwizdanie:
  13. 3 Faults Found: 17705 - Pressure Drop between Turbo and Throttle Valve (check D.V.!) P1297 - 001 - Upper Limit Exceeded 17544 - Fuel Trim: Bank 1 (Add): System too Lean P1136 - 001 - Upper Limit Exceeded 16891 - Idle Control System RPM Higher than Expected. P0507 - 001 - Upper Limit Exceeded Pierwszy od DV wypluwa po krótkiej jeździe ale jak przegoniłem furkę to zaświecił się CHECK i przybyły jeszcze 2 następne. Podejrzewam że przepustnica jest zasyfiona bo coś obroty lubią się przywiesić na 1000. Gdzie szukać przyczyn???
  14. Wnętrze mocno podrapane jaki przebieg ? pewnie mocno ponad 200tyś Zazdroszcze Xenonu, pełnego Fisa i skór :gwizdanie: Jeśli auto ma być do jazdy a nie na pokaz to radze nie pchać się w felgi 19"
  15. Widać że długo jeżdrzone i za drogo
  16. no to jutro, razem ze SIXU'em macie akcję pod tytułem "Niech nas zobaczą" (wpiszcie w google jak nie jarzycie) :polew: :polew: a nowa fura już gotowa?? Narazie muszę zmienić rozrząd, świece, olej, filtry i mam nadzieje że nie wiele więcej Dziś testowałem to nawet to chodzi
  17. grzes1150 odpowiedział(a) na Miroo temat w Audi A4/S4 B6
    Duży plus za xenon dokładki w kolor i elektryczne tylne szyby cała reszta to zwykły klekot zapraszamy na spota
  18. nie ma żdnych stawek wejściowych kolega sobie jaja robi
  19. przyjezdzaj smialo wez pare flaszek to cie ugoscimy i przywitamy Ja też mogę???
  20. BFB 163ps w 2004 miały skrzynie szustke a BEX 190ps ma setyjnie 2 coolery
  21. Jeden temat dla zauroczonych a drógi dla tych co im się coś nie podoba Ja mam tylko jedno pytanie - co to za aparat bo robi zaj....cie ostre zdjęcia Auto ładne ale szkoda że nie Quattro
  22. ładna sztuka Końcówki wdechu mogły by być troche scięte pod skosem no i pomyśl o dokładakach i progach w kolor
  23. Nawet nie musi być lustrzanka do ładnych zdjęć Moja cyfrówka Panasonic Lumix też tak potrafi. Nie widze na tym zdjęciu jakiś nadzwyczajności. Napisz coś więcej co ma robić ten aparat.
  24. Odgrzewam kotleta i pytam: czy wszystkie BFB miały skrzynie 5- biegową???czy były też 6- manual? Jak to jest w tych b6 1.8T Quattro??? Autko ogólnie ładne

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.