Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes1150

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes1150

  1. Po czarnej A4 b5 97r. 1.9TDI : przyszedł czas na A4 b6 z 2004r. Narazie kilka słabszych fotek: Furka przytachana z niemcowni, serwisowana z przebiegiem 178tyś. Z wypasu auto ma:-motor 1.8T (BFB - 163ps.) -skrzynia manual 6-biegowa -napęd Quattro -dokładki w kolorze -zawieszenie 1BE -przednie heble 312mm. -spryski w zderzaku -grzane lustra -grzane i pompowane kubły -4x airbag + kurtyny -tempomat -klima dwustrefowa -pakiet oświetkenia -hmm... resztę chyba widać W aucie został wymieniony rozrząd, olej, DV, przepływka, cewki (BERU)+ świece (NGK PFR6Q), w trakcie: płukanka+ nowa pompa oleju + nowy olej (Mobil I 5w50) Plany - na wiosnę może wirus.
  2. Grzes a ty kiedy pokazesz furke Podzielam twoje zdanie i zajebioza kolor :) Przecież widziałeś Fotki jakieś tam mam ale . . . nie lubię się chwalić
  3. grzes1150 odpowiedział(a) na Bla temat w Audi A4 B5
    jeśli filtr to mogę się z tym zgodzić, tylko nie wiem po co taki filtr miały być Ekologia
  4. Czemu piszesz że auto kupiłeś w bardzo kiepskim stanie??? Na zdjęciach wygląda OK. Felga przypomina mi teraz BMW. Kolor , wersja USA :good: no i rzecz jasna silnik i napęd :good: Miłego użytkowania
  5. Nie odkręca się korka wlewu na gorącym silniku Może termostat niedomaga?
  6. Wczoraj o 17:30 na moście w Trzebownisku czarne b6 Avant z rameczkami i cb Kierowcy nie rozpoznałem ale POZDRO
  7. grzes1150 odpowiedział(a) na f1mlody temat w Audi A4 B5
    A czasem nie chodzi o zawór DV?
  8. grzes1150 odpowiedział(a) na Bla temat w Audi A4 B5
    Nr. 1 to czujnik ciśnienia paliwa
  9. ... świerzy olej Shell 5W30 prawdopodobnie przepłukał silnik i przytkało smok pompy. W piątek rozkręcanie i wymiana pompy. I teraz pytanie: robić płukanke silnika czy nie??? I czy olej 5W30 jest OK. dla 1.8T czy raczej 5W50 wlać? -(lubię deptać po gazie). Auto ma nalatane 180tyś. Olej był niby lany Shell 5W30 ale wnętrze wygląda jak po Castrolu.
  10. MasterSport też tu zachwalali a co niektórym nie zwytrzymały dłużej niż olej w silniku ciekawe jak jest z tymi
  11. Pomocny filmik : może komuś się przyda
  12. A nie jest to czasem opał odbarwiony kwasem siarkowym?
  13. Tak . Wirnk to tworzywo na lekko karbowanej ośce pompy. Może się wykruszyć albo obruszać i ośka się kręci a wirnik nie bardzo i mamy gotowanie zupy
  14. Dolny wąż od nagrzewnicy jest gorący, górny letni.. Z nawiewów daje letnie powietrze, czasem nagle puśći gorące.. Dolny wąż od chłodnicy jest zimny, górne gorące.. Termostat wymieniony.. Pompa ma całe płytki, nie kręci się jej wirnik (pasek trzyma) - macałem przy wymianie termostatu. Też nie mogłem wyciągnąć - trzyma cholerstwo.. Pompa może mieć płatki ale ośka jest metalowa a wirnik z tworzywa i mogło się obrucić. Częsta awaria w benzynowych R6 w BMW.
  15. Jak gotuje a węże od chłodnicy i nagrzewnicy zimne to albo mocno zapowietrzony (chodź 1.8t po popuszczeniu śrubki praktycznie sam się odpowietrza) albo wirnik na wałku pompy się obrócił i nie miesza. Jak by chłodnica była zimna a nagrzewnica grzała to termostat się nie otwiera.
  16. Obstawiam sprzęgło alternatora :gwizdanie: Z tego co wlasnie czytalem na forum o tych sprzegielkach alternatora to calkiem mozliwe - identycznie jest umnie jak u ludzi co to mieli ... takze bede musial sie wybrac do Panow z Łąki ..... Czy jadac donich umawiac sie mozna przez tel czy lepiej pojechac, pogadac i sie umowic ?? Jezdzic z takim problemm moge normalnie i bedize ok ?? ;d Oprocz tego mam do roboty szyby z przodu. TEz unich to zalatwic za 1 razem ? Możesz jeszcze na próbę zdjąć pasek alternatora i pokręcić ręką rolki. Co do Łąki to dzwonić najlepiej.
  17. Obrtawiam sprzęgło alternatora :gwizdanie:
  18. jak można nie dokręcić koła :doh1: Dobrze że stało się to za samochodem bezpieczeństwa a nie przy 300/h. Robert się wkur..ł.
  19. Fajne te progi Jaja sobie robisz kolego czy na serio masz taki gust ??? A co to za kominy i jak to gra?????
  20. Ruszy akcja z tematami "Auto nie odpala" albo "Jaki akumulator".
  21. kiera nie po tej stronie to i znaczek też Ten przedni Riger 300 konna ośka wcale dobrze nie będzie się prowadzić - no chyba że znaczek Quattro tu pomoże Powodzenia i bezawaryjności życzę :good:
  22. Pytałem bo jakiś kolo opisywał że podpinał i mu pokazywało :gwizdanie: ciekawiło mnie tylko gdzie Temat do usunięcia.
  23. Pytanie na szybko - da rade sprawdzić ciśnienie oleju silnikowego za pomocą VAGa ??? Proszę o konkretne odpowiedzi
  24. Do 1.8T to tylko pełny syntetyk. Nie lej Castrolla bo to przereklamowana porarzka Shella leją od nowości do tych silników i to bym radził Ci zalać. Lej 5W30 bez żadnych obaw- jak z motorem wszystko ok. to nic nie powinno się dziać.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.