Treść opublikowana przez grzes1150
-
[B5 ADR] Piszcząca rolka rozrządu?
A zdejmij pasek wiekorowkowy alternatora i wtedy na chwile odpal i posłuchaj Po co zakładasz 2 takie same tematy???
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Takie coś?: http://moto.allegro.pl/mocowanie-wycieraczki-audi-a4-2001-b6-klips-i1339899398.html
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Widziałem same zaczepy na allegro. Lewy się różni od prawego- chyba
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Fotka z tamtego roku Dziś już można potestować :>
-
[B5 ADR] Wahacze SWAG
masz jakieś doświadczenie z tymi whaczami czy piszesz żeby coś napisac? Miałem SWAG 4szt. (górne) i za rok wszystkie miały luzy a na dodatek w dwóch wytarły się dziury w gumach Nie zwytrzymały 15tyś. - tak jak pisałem wyżej. Może przy emeryckiej jeździe by zwytrzymały więcej
-
[B5 ADP] Ubywanie oleju
a nie uszczelniacze zaworów???
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
No i gdzie ten śnieg ?????? Tu przykład jak ludzie nie potrafią wykożystać 4x4: http://www.smog.pl/wideo/40494/ale_urwal_w_seattle/
-
[ALL B6] Jak sprawdzić czy cewka zapłonowa jest ok?
Jeśli cewka by szfankowała to by błędy były w sterowniku. Szukaj winowajcy w LPG
-
[B5 ADR] Wahacze SWAG
Zwytrzymają tyle co olej w silniku :gwizdanie: Przemyśl czy się opłaca
-
[B6 BFB] 1.8T - Potrzebny numer opaski
Lipa
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
To może moja była bo naklejki nie odklejałem a koleś z pod Rzeszowa kupił :> blachy RZE ..S4
-
[ALL] Czym najlepiej umyć intercooler?
Ciesz się że korbowodów Ci nie pourywało albo panewek nie potrzaskało
-
[ALL] Czym najlepiej umyć intercooler?
Przepłukać wodą a następnie wlać ok. 0,3L. koncentratu do mycia metodą bezdotykową. Potrząsać aż się dobrze zapieni i odczekać z 10-15min. Wypłukać wodą pod ciśnieniem i wnętrze jak nowe. Ekstrakcyjna przy tym to jak woda
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Tempomat auto ma od nowości a dostałem manetke z obsługą FIS i teraz ją trzeba podmienić i programowanie zrobić.
-
[B5 AFN] Logi do analizy- słabiej przyśpiesza i troche kopci
Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/grzegorzj13_28871.html Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/grzegorzj13_28872.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/grzegorzj13_28873.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/grzegorzj13_28874.html
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A jak myślisz? Stoi u mechanika ze zdjętą głowicą i czeka na nowe serce :gwizdanie:
-
[B6 BFB] 1.8T - Potrzebny numer opaski
Proszę o nr. plastikowej opaski zaznaczonej na fotce.
-
Darmowy przyrząd do mierzenia bieżnika Bridgestone
No właśnie kosztuje a my będziemy mieć za darmo
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Nie chce tu nikogo straszyć ale ostatnio widziałem diesla który przez rok pięknie przyśpieszał nawet bez dymu a teraz stoi z dziurą w tłoku :gwizdanie:
-
Darmowy przyrząd do mierzenia bieżnika Bridgestone
Do mnie już dotarło [br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 07:28_________________________________________________...że tego nie będę miał
-
Niezadowolony nabywca Audi
No ty swoją wypowiedzią też zabłyszczałeś
-
[B6 AMB] Filtr paliwa intercars
Po filtr apliwa podjedź do ASO bo były montowane dwa rodzaje. Filtr znajdziesz przy tylnym wahaczu pod osłoną z tworzywa.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Przełoży mi ktoś manetke i zaVAGuje FIS w mojej b6??? Stawiam flache jak by co
-
[B5 AWT] Co tak wyje na zimnym?
U mnie taż tak było po wymianie pompy i smoka i nawet dwa razy wywaliło błąd 16395 co mogło by wskazywać na padający nastawnik wałka ale jakoś dźwięk zanika i błędu nie ma :) A co do oleju to do 1.8T leje Mobil I 5w50.
-
[ALL B5] Ostatni zakręt :(
Widocznie przyszedł czas na zmiane na noeszy model