Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes1150

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes1150

  1. A zdejmij pasek wiekorowkowy alternatora i wtedy na chwile odpal i posłuchaj Po co zakładasz 2 takie same tematy???
  2. Takie coś?: http://moto.allegro.pl/mocowanie-wycieraczki-audi-a4-2001-b6-klips-i1339899398.html
  3. Widziałem same zaczepy na allegro. Lewy się różni od prawego- chyba
  4. Fotka z tamtego roku Dziś już można potestować :>
  5. masz jakieś doświadczenie z tymi whaczami czy piszesz żeby coś napisac? Miałem SWAG 4szt. (górne) i za rok wszystkie miały luzy a na dodatek w dwóch wytarły się dziury w gumach Nie zwytrzymały 15tyś. - tak jak pisałem wyżej. Może przy emeryckiej jeździe by zwytrzymały więcej
  6. grzes1150 odpowiedział(a) na paradox temat w Audi A4 B5
    a nie uszczelniacze zaworów???
  7. No i gdzie ten śnieg ?????? Tu przykład jak ludzie nie potrafią wykożystać 4x4: http://www.smog.pl/wideo/40494/ale_urwal_w_seattle/
  8. Jeśli cewka by szfankowała to by błędy były w sterowniku. Szukaj winowajcy w LPG
  9. Zwytrzymają tyle co olej w silniku :gwizdanie: Przemyśl czy się opłaca
  10. To może moja była bo naklejki nie odklejałem a koleś z pod Rzeszowa kupił :> blachy RZE ..S4
  11. Ciesz się że korbowodów Ci nie pourywało albo panewek nie potrzaskało
  12. Przepłukać wodą a następnie wlać ok. 0,3L. koncentratu do mycia metodą bezdotykową. Potrząsać aż się dobrze zapieni i odczekać z 10-15min. Wypłukać wodą pod ciśnieniem i wnętrze jak nowe. Ekstrakcyjna przy tym to jak woda
  13. Tempomat auto ma od nowości a dostałem manetke z obsługą FIS i teraz ją trzeba podmienić i programowanie zrobić.
  14. Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/grzegorzj13_28871.html Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/grzegorzj13_28872.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/grzegorzj13_28873.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/grzegorzj13_28874.html
  15. A jak myślisz? Stoi u mechanika ze zdjętą głowicą i czeka na nowe serce :gwizdanie:
  16. Proszę o nr. plastikowej opaski zaznaczonej na fotce.
  17. No właśnie kosztuje a my będziemy mieć za darmo
  18. Nie chce tu nikogo straszyć ale ostatnio widziałem diesla który przez rok pięknie przyśpieszał nawet bez dymu a teraz stoi z dziurą w tłoku :gwizdanie:
  19. Do mnie już dotarło [br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 07:28_________________________________________________...że tego nie będę miał
  20. No ty swoją wypowiedzią też zabłyszczałeś
  21. Po filtr apliwa podjedź do ASO bo były montowane dwa rodzaje. Filtr znajdziesz przy tylnym wahaczu pod osłoną z tworzywa.
  22. Przełoży mi ktoś manetke i zaVAGuje FIS w mojej b6??? Stawiam flache jak by co
  23. U mnie taż tak było po wymianie pompy i smoka i nawet dwa razy wywaliło błąd 16395 co mogło by wskazywać na padający nastawnik wałka ale jakoś dźwięk zanika i błędu nie ma :) A co do oleju to do 1.8T leje Mobil I 5w50.
  24. Widocznie przyszedł czas na zmiane na noeszy model

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.