Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes1150

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes1150

  1. Kolego ale mi sie wydaje po co.. za 50peelenow i godzinke latwego rezania masz kolejne (bardzo przydatne dla mnie) info.. mialem to w passatach i na poczatku az sie zdziwilem ze w b6 nie mam kontrolki od plynu w spryskiwaczu.. ja sobie to chwale;) ja przynajmniej nie slyszalem a cisnienie tak szybko sie zmienia ze fis wg mnie by tego nie ogarnal i zawsze pokazywalby spozniona wartosc no chyba ze chcialbys wyswietlic sobie srednie W a6 c4 2.2T była taka opcja więc może i tu da się to obudzić
  2. Słyszałem że nie jest musem zakładanie czujnika braku płynu bo można to wyprogramować - tak mi kiedyś jeden macher powiedział A teraz pytanie za 100 punktów- jest możliwe aby na FISie było pokazyweane aktualne ciśnienie doładowania (1.8T bfb) ?????
  3. Co masz na myśli??? Ostatnio pod maską mała osłona nad filtrem przeciwpyłkowym ustąpiła miejsca osłonie na cały tunel podszybia + klapka na akumulator
  4. niesprawne uszczelki pokrywy zaworów
  5. Od spodu wyjmujesz czujnik temperatury z chłodnicy i leci
  6. No to BEX i TT mają takie same
  7. Z końcówką N jest od BEXa
  8. Zaczołeś od d*py strony To że dzwonił napinacz było spowodowane słabym ciśnieniem oleju i nowa pompa olejowa wraz ze smokiem by rozwiązała wszystkie problemy. Zamiast od razu zrobić pompe to teraz dojdą Ci jeszcze panewki chyba i koszty x5 .
  9. Chyba za wcześnie na opinie
  10. Jak masz kolege w ASO to Ci wszystko opowie do słuchawki prawie jak na 0700.....
  11. Turbo słabo pompuje w dolnym zakresie obrotów.
  12. Castrol i do tego 10w40 :thumbdown: -widze że chcesz więcej problemów. Sam Castrol to już poraszka a do tego półsyntetyk
  13. Pompy oleju macie przytkane Jak robi trrrrrrrrrrrrrrr i jeszcze ciśnienie się zaświeci to tylko w pompie bym szukał przyczyny. Słyszałem jak jednemu się pare razy zaświeciła kontrolka i zgasła, jeździł delikatnie, silnik troszke tyrkotał a za miesiąc się motor zatarł i 3000 w plecy
  14. pfffffff.... ciekawe do którego
  15. U mnie było takie trrrrrrrrrrrrrrrrrrr a puźniej pojawiła się kontrolka ciśnienia oleju przy mocnym butowaniu- a już myślałem że napinacz pada. Teraz na nowej pompie nie ma tego odgłosu. Pompa słabo tłoczyła do góry i zaworek zwrotny w pompie nie utrzymywał. Też te 2.0 mają takie małe smoki jak 1.8T???
  16. No zobaczymy jak to będzie tej zimy Podobno śniegu ma być sporo
  17. dlaczego "NIE CASTROL"? mi wlasnie taki wlali 10W40 castrol. mam go zmienic? apropos tematu to mam 1.8T 163km silnik BFB. spalanie w miescie okolo 9.3l a trasa jakies 7.2l. oczywiscie bez gazu;] Castrol pozostawia po sobie sporo nagaru w silniku i po jakimś czasie może Ci się ukazać kontrolka od braku ciśnienia oleju Poczytaj - na necie jest sporo o tym. W BFB pompa jest napędzana łańcuszkiem i kosztuje 500zł. Mam nadzieje że zalali Ci pełnego syntetyka 5W50 1.8T jest gorącym silnikiem i potrzebuje dobrego oleju. Ja postawiłem na Mobil I 5W50
  18. 150 konne AEB ma przepustnice na linke czego nowsze 1.8T już nie mają. Jest też 190 konyy BEX który ma 2 coolery i chyba inne turbo ale każdy z nich pali poruwnywalnie i jest trudny do zajechania. Lać dobry pełny syntetyk (NIE CASTROL!!!) i nie zakłądać gazu i śmigać.
  19. No ja wiem na 99% że tego nie mam bo u mnie płyn ma obieg przez turbo więc po minucie i tak się zaczyna robić ciepło
  20. Jest jakiś kod wyposażenia odpowiadający za to ustrojstwo??? [br]Dopisany: 17 Październik 2010, 20:15_________________________________________________ W Lupo jest silnik 1.0 którgo plusem jest rozrząd na łańcuszku na jednopunkcie bez przepływki. Motor zdecydowanie za słaby. Słabe wyciszenie ale plastiki nawet nie trzeszczą. Auto na klimie marnie przyśpiesza ale jak na pierwsze auto jest ok. Tylko zmieniam olej i leje paliwo i oby tak było dalej. Z wypasu jeszcze ma el. szyby. Wszystko zależy ile się chce wydać Moja już powiedziała że następne chce BMW serji 1 Ale to za jakiś czas.
  21. 12 było a nawet 13 bo jeszcze LUPO Grzeska Właśnie że nie moje Ale jedzie, na głowe się nie leje i jest ciepło w środku
  22. Samo sprawdzanie czy są błędy może nic nie dać A furka zagrzewa się do 90 stopni???
  23. Było zimno i to nie małe :gwizdanie: trzeba coś na rozgrzanie zapodać Dobrze że nikt zdjęć nie robił
  24. dawaj większe kolo i kolorowy fis Kolorowy Fis jak i większe kolo jest mi do niczego nie potrzebne Auto bez tego jedzie bardzo dobrze Nie należe do osób które mocno podgłaśniają radio, szyba w dół, zimny łokieć i robią wszystko aby wszyscy patrzyli jaka jest gleba i jakie ogromne fele - co niektórzy więdzą o czy mówie Kiedyś może zajmę się wytartymi guzikami (radio i panel klimy) ale najpierw muszę uporządkować na tip-top wszystko pod maską

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.