Treść opublikowana przez grzes1150
-
[B6 AWX] Moja szarlotka 131KM + wirus ledy, xenon, alu 18"
Troche festyn te żarówki no ale to tobie mają się podobać. Lepsze by były takie jak by chromem pokryte. A lampa czemy zaparowana? Zapodaj fotki wnętrza
-
[B6 AWX] Przepływomierz
Czy ja dobrze zrozumiałem? ... Podejrzewasz mechanika o to że podmienił Ci przepławkę??? W razie zakupu nowej przepływki nie baw się w używki i zamienniki
-
[B5 AEB] Wymienić czy nie? Łancuszek i napinacz
U mnie jedynie przy 180tyś. puszczała uszczeleczka pod napinaczem łańcuszka.Uszczeleczka 30zł. + troche pracy i jest lux. Lać olej 5w30 np. Shell i nie myśleć o tym
-
[ALL B6] Który silnik benzynowy wybrać?
1.8T ze skrzymią 6-biegową na trase jest super
-
[B5 AFN] Jaki Vmax na felgach 18 seria
Na nowym sofcie bez kata i EGRa na kołach 215/45/17 2paczki wskazówka przekroczyłą moim byłem AFNem więcej nie pujdzie bo obrotomierz chyba już czerwonego dotykał a motor wołał "odpuść!!!"
-
[B5 AEB] Podwyższone obroty po czyszeniu przepustnicy.
Pewnie wszystkie były na linke. Moja była minimalnie uchylona tak ma być.
-
[B6 BDH] 2,5 TDI quattro Avant Black S-line(nowe foto 27.09)
V6 więc ma prawo mieć niższe
-
[B6 BDH] 2,5 TDI quattro Avant Black S-line(nowe foto 27.09)
Albo mi się wydaje albo świeci Air Bag :gwizdanie: Wymień ten włącznik świateł i czekamy na zimę
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
"świeże nerki" jadą : http://www.smog.pl/wideo/39008/przejazd_przez_moskwe_hardkor/ :thumbdown: :thumbdown:
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
Pewnie najpierw zacznie się odpychać na 4 koła bo podobno podłoga w B6 jest taka sama
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Wystawa monterów LPG, handlarzy opon i ubezpieczycieli
-
Ciekawa ankieta
Poszła opona w h.. Szybcy i wściekli. Krzychu kadetem tera :decayed:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
a co tak czesto jezdzisz do tej Laki :gwizdanie: auto to jest przeciez bubersa z Lancuta Właśnie blachy miał Łańcuckie A co nie można kolegi odwiedzić i pogadać o autach Pomogłem mu dźwignąć DSG do Passata a on w między czasie wymienił mi trudnodostępny kruciec wody
-
[B6 ASN] WITAM WSZYSTKICH
Nie musiałeś się aż tak rozpisywać Furke masz wypaśną :good: :good: :good:
-
[B5 AEB] Wymienić czy nie? Łancuszek i napinacz
A wiecie że są podruby napinaczy na allegro ??? Są tańsze i mają znaczki ale jak weźmiesz do ręki stary i nowy to od razu widać różnice i potrafią paść po przejechaniu 1500km
-
[ALL] DOWN PIPE (Szukam chętnych)
Ciekawi mnie jak wychodzi na hamowni sprawny katalizator kontra taka kwasowa rura ???
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dziś zajeżdżam do Piotrusia do Łąki a tu taki widok: Czyja to furka
-
[B6 ASN] WITAM WSZYSTKICH
Piękna sztuka Skóra i elektryczne szyby-x4 są??? Szukam takich felg - nie chcesz odsprzedać?
-
[B6 AMB] Filtr paliwa do 1.8t quattro z regulatorem ciśnienia paliwa
A kupowałeś w ASO po VINie??? Do mojego kosztował 135zł. i mam 4 rurki po 2 na strone
-
[B6 AVF] B6 Quattro Sancho80
A jakie masz hamulce z przodu??? bo u mnie już od nowości siedzą tarcze 312mm. i duże zaciski i ciekawi mnie jak jest w 1.9tdi :gwizdanie:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Troche mało napisałeś :gwizdanie: Szukasz dobrego odcinka na logi czy kogoś z laptopem i kablem? Jesteś "kumaty" czy szukasz kogoś "kumatego" w temacie diagnostyki???
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Pany szukam felg 16" pod zimówki do mojej b6- raczej alufelgi nie zalegają komuś w garażu??? Chętnie odkupie za pare stówek Pisać na PW jak by co
-
[ALL] Diesel vs Benzyna
Tak tylko ze świateł będziesz się szarpał z biegami i gdy będziesz myślał o czwórce to ja będe kończył dwójke i będe i tak przed Tobą
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja mam takie kluczyki i mogę Ci to zrobić w b5 to się da pilnikami do paznokci to zrobić
-
[INNE] A5 1.8T (170) turbina, biegi, olej, pasek
TFSI jest to silnik z bezpośrednim wtryskiem paliwa do cylindra i do tego gazu się nie zakłada. Wpisz sobie w Google TFSI a LPG