Treść opublikowana przez grzes1150
-
Proszę o wyjaśnienie tego błędu - 16395
Przebieg 182tyś. nie kręcone . Czy może się coś stać jak nie wymienie go na czas???
-
Proszę o wyjaśnienie tego błędu - 16395
Miałem nie pisać ale napiszę: jak zapalam auto po nocy to zrobi trrrrrrrr przez ok 2 sekundy i raczej nie jest to odgłos szklanek
-
Proszę o wyjaśnienie tego błędu - 16395
Skasowałem i zobaczymy. Może szfankować przekaźnik pompy paliwa???
-
Proszę o wyjaśnienie tego błędu - 16395
Dziś na światłach podczas postoju auto lekko rozgrzane troszkę zafalowały mi obroty. Po powrocie podpinam Vaga a tu błąd. Z czym to jest związane i czy mam się już zacząć martwić czy jeździć bez obaw??? VAG-COM Version: Release 311.2-N Control Module Part Number: 8E0 909 518 AL Component and/or Version: 1.8L R4/5VT G 0002 Software Coding: 0011711 Work Shop Code: WSC 63251 1 Fault Found: 16395 - Bank 1: Camshaft A (Intake): Retard Setpoint not Reached (Over-Advanced) P0011 - 002 - Lower Limit Exceeded - Intermittent
-
[B6 BDH] Czarny Avant 2004, S-line, solar, navi inne UPDATE 21_04_2011
A co jest z nimi nie tak że od razu wymiana??? Są bardzo proste sposoby na rozwiązanie tego problemu.
-
[B6 BDH] Czarny Avant 2004, S-line, solar, navi inne UPDATE 21_04_2011
Czarne felgi giną na tym aucie- ja bym je przemalował. No i atakuj te parujące lampy
-
[B6 AWX] Lampy i halogeny w kolorze żółtym SKOŃCZONE
żółte halogeny są ok ale lamp bym w życiu tak nie zje..ł Jak by żółta barwa nie była zabroniona to bym sobie halogeny zrobił już dawno
-
[B6 ASN] Moja kruszynka B6 3.0 :)
Jak to?... 5 do przodu i 1 wsteczny = się 6
-
[B6 ASN] Moja kruszynka B6 3.0 :)
Brak jej Quattro no i to drewno mnie kłuje w oczy Reszta jak najbardziej OK.
-
F1, Rajdy i Motorsport
dla Roberta i Pietrova co ten Alonso tam chciał
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Plugibugi nadal tego szukasz? http://moto.allegro.pl/pokrywa-zaworow-audi-a4-b6-1-9-tdi-038103469-i1320633611.html
-
[B5 AFN] Naprawa alternatora BOSCH 0 123 515 003
Odgrzewam kotleta. Gwint lewy czy prawy i czy przy 1Z jest TORX T50 czy SPLINE M10[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 21:20_________________________________________________???
-
[B6 AVJ] Kontrolka check engine-czy to może powodować jej zapalenie?
VAG podejdzie też wcześniej miałem AFNa
-
[B6 AVJ] Kontrolka check engine-czy to może powodować jej zapalenie?
Zaklej izolacją na sztukę, wykasuj błąd i jazda. Odpowiedź sama do Ciebie przyjdzie. Jeśli masz rozerwany ten trójnik to masz nieszczelność w dolocie a co za tym idzie może się zaświecić CHECK. Tak czy tak wymiana nie unikniona.[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 20:21_________________________________________________w ASO taki trójnik nie jest drogi ok. 30zł.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
naprawde niektorzy to maja hopla na punkcie auta :gwizdanie: jak oni go tam wsadzą he auto zmienią na A6 he :kox: Nie lepiej wyciąć ścianę grodziową, aku. do bagażnika i pchać TDI 6.0 V12 z Q7 ? 500 kuni i 1000Nm by rozdarło tą budę przy niskim spalaniu
-
[B5 ADR] Witam na vagu wyskoczył taki błąd 00561
pewnie ma LPG
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
naprawde niektorzy to maja hopla na punkcie auta :gwizdanie: odezwał się ten co nie ma
-
[INNE] Silnik audi a3 3.2
Przy tych 3.2 często padają skrzynie biegów. Nie lepiej S3 1.8T? Ja jak bym rocznie robił 50tyś. to tylko diesla bym szukał.
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
zapier....l , zapier....l pewnie do domu wracał do żoneczki , ile to można z kochanką ..... :naughty: co Wy gadacie? Ja wolno jechałem bo Vectra się kręciła po mieście
-
[B5 ADR] Co ma wpływ na start silnika?
Zdrowe wtryski, pompa paliwa, nastawnik ciśnienia, mocny akumulator i pali od strzała O przewodach , cewkach , świecach i jakości paliwa nie wspomne
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ghost rider Hayabusa 499hp
-
[INNE] BMW E60 2.5D 2005r
Kiedyś sobie kupię BMW ale nie RWD a Xdrive no chyba że zostanę przy i będzie duże Q
-
Gdzie macie ubezpieczony samochód ?
Też mam w PZMot Tanio i miła obsługa
-
[ALL B6] Swap silnika
Jest możliwe ale nie tanie Wszystko zależy za ile kupisz motor z osprzętem+ ECU. Do tego wiązka, intercooler i robocizna. Lepiej zmienić auto
-
[B5 AJL] 1.8t 180ps 120 koni mniej
Tylko bo w ciemno koni nie znajdziesz.