Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes1150

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes1150

  1. Może daj mu Tofik tak jak mój fajter???
  2. chyba furka Cię nie zawiodła???
  3. Cały ten temat to chyba jak by jakaś prowokacja bo 1 kwiecień to dziś nie jest. Oddaj lepiej auto to dobrego mechanika.
  4. Dziś u siebie przeprowadziłem taki zabieg. Stay płyn był od nowości- bardzie czarny niż zielony. Opaski były na zagniatanie i trzeba było zastosować skręcaną o zakresie 10-16mm. Zalałem Febi 6162 Kiera jak by lecej chodzi Pozdrawiam
  5. Zimy narazie nie będzie Jutro F1 o 17 więc może spocik po zmroku np. po 19 :gwizdanie: wieczory jeszcze mamy ciepłe
  6. Miałem gwint tatechnix w b5 i nie mogłem auta na tym sprzedać tak to trzeszczało i się tłukło nigdy więcej takich wynalazków :thumbdown:
  7. Tylnych lamp nie dało się bardziej zamalować? Jeszcze przednie zamaluj
  8. Odgrzewam kotleta Stosował ktoś ten specyfik??? Jasna sprawa do oleju bym tego nie lał
  9. Oddaj swoją do regeneracji albo kupuj newke
  10. w tylnej części głowicy jest nastawnik wałka rozrządu :gwizdanie: Częst przyczyną stuków właśnie z tej części jest spadek ciśnienia oleju i problem może leżeć w pompie oleju :gwizdanie:
  11. http://www.smog.pl/wideo/4768/niesamowita_predkosc/ ...ale urwał ale rekord jest
  12. Dzięki za opinie. W sumie może to i racja :gwizdanie: [br]Dopisany: 06 Sierpień 2010, 15:04_________________________________________________dodałem 3 nowe zdjęcia na pierwszej stronie, jedno z nowym modem - zasłonki przeciwsłoneczne z kubusiem puchatniem [br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 14:37_________________________________________________Witam. Przedstawiam mój nowy nabytek. Sorry za zdradę ale jakoś tak chciałem zawsze spróbować "Radości z jazdy" Z wyposażenia: - biksenon - czujniki przód tył - skóra - szyberdach - Servotronic - navi - grzane d*py Reszta chyba standard... Piękna Jaki motor ???
  13. grzes1150 odpowiedział(a) na Vini temat w Audi A4 B6
    No to czy plastikowe nadkole od S4/RS4 b5 pasuje do b6??????? Zakładał ktoś???
  14. padaka dużo pali i żre olej do tego muł
  15. Mayle ? lepiej to przemyśl z 5 x Znajomy mechanior też to strasznie zachwalał a teraz mówi że montuje tylko Lemfordera i TRW a MasterSport zwytrzyma tyle co olej w silniku
  16. Mam podobny i musze przyznać że daje rade. Dorobiłem tylko łapę (nakładkę) 9x9cm. z gumą zbrojoną na wierzchu.
  17. Temat dla mnie Od 1995 roku ponad 100 wyjazdów mecze Sovii przepraszam, czy tu biją ??? Ja w pracy też mam jednego zapaleńca z Resovii i wkór...a mnie gość bo co chwile musi mieć wolne bo ma bilety na jakiś mecz. Jeżdrzą po całej europie. Każdy ma swojego kota w głowie
  18. Sportowa kiera i gałka s-line znacznie odświeży wnętrze Drewno też mi się nie widzi Szkoda że sedan
  19. Knecht jest chyba nr.1 U mnie filtr jest koło tylnego prawego koła pod plastikową osłoną.
  20. W ciemno obstawiam przepływke lub DV ale poczekamy na logi i końcową diagnozę
  21. Febi 6162 to płyn G004000 a u mnie na zbiorniczku pisze G002000. Czym to się różni??? :gwizdanie:
  22. A manetki pod FIS do mojej strzały nie masz???
  23. grzes1150 odpowiedział(a) na Rob temat w Audi A4 B6/B7
    Nie przerabiałem tego w 1.8T ale czy nie wystarczy wymienić wkład + oring???
  24. grzes1150 odpowiedział(a) na Rob temat w Audi A4 B6/B7
    Trzeba alternator zdemontować

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.