Treść opublikowana przez cubasx
-
A6 C7 3.0 TDI Quattro
Witam! Po 3 latach użytkowania B7 przyszedł czas na zmianę. Plan był żeby kupić Avanta ale wpadł kolejny Sedan tylko że tym razem trochę większy. A6 C7 3.0 TDI 245 Quattro Black Edition Wyposażenie jakie posiada: - pakiet S-line in&out - czarna podsufitka - dekory Piano Black - MMI 3G Plus HDD z touchpadem - fotele S-line skóra Valcona, przednie grzane - Audi Drive Select - S tronic - Keyless - Bixy z LED - parktronic przód i tył - Bose - Czujnik Światła i Deszczu - Zawiecha 1BV - felga Rotor 20" - kolor Daytona Grey - tempomat - klima dwustrefowa - lusterka fotochrom - czarny Grill + ramki okien - isofix - oświetlenie wnętrza Ambient - ciemne szyby z fabryki Nie wiem czy czegoś nie pominąłem Jakieś tam mody też są w planie: - Kierownica ze ściętym dołem RS6/7 - Aktywny wydech - coś się z czasem jeszcze wymyśli Pozdrawiam!!! A tak się prezentuje
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Dzieki bardzo !
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Jakiej firmy olej uzywacie do 3.0 V6 TDi ?? Do tej pory do mojego 1.9 uzywalem Motula 5w40. Pozdrawiam!!
-
A6 C7 3.0TDi | Quattro | 20" | wydech aktywny
Jeszcze jedno pyatnie z mojej strony, jaka cena wydechu na gotowo?
-
A6 C7 3.0 TDI, 2013 rok, HUD, Night vision assist, Duza Navi...
Witam! Jakie koszta wymiany oleju w skrzyni tu na miejscu w ASO ?? Juz wszystko wiem serwis skrzyni tu na miejscu w UK 220 funtow w ASO! Fajna fura!! Pozdrawiam!!!
-
A6 C7 3.0TDi | Quattro | 20" | wydech aktywny
Witam! Piekna furka Powiedz mi jak ze skrzynia przy twoim przebiegu bo naczytalem sie wiele negatywnych opinii odnosnie s-tronica a sam zakupilem takie autko 3 dni temu ?? Jak z serwisami skrzyni i silnika co ile powinienem robic ?? Pozdrawiam
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Od 2 tygodni smigam na nowo zakupionym Bosch-u S5 77ah 780A i jest igla zmiana wyszla na dobre ! POZDRO!
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
Bede probowal dzieki chlopaki ! musisz mocno poduszke ciągnąc do siebie z jednej strony pózniej analogicznie Udalo sie, po prostu trzeba bylo mocniej pociagnac poduszke w momencie zsuwania haczyka a na poczatku robilem to lzej z obawy o to zeby nic nie pospuc! Dzieki jeszcze raz i pozdro!!
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
No wlasnie probowalem cos takiego ale nie chce poducha wyskoczyc :/
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
Witam! Jak zdemontowac poduche z kierownicy b8 polift??
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Takie cos bylo w opisie na niemeckim ebayu: 8E0863278DDTAV
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
A4 S-line czy od A3 ? A4 S-line oryginalna
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Kierka robi robote mam taka sama :) a co do galy to ja mam cos takiego i jest ok!
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Witam! za***ista fura pytanie ode mnie nie dobija Ci tyl jak jest zaladowany ? Mysle sam nad kitem sportline i to mnie wlasnie zastanawia
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Przeczytalem caly temat Wiec tak moje autko A4 B7 1.9 BRB ma obecnie aku Moll 72Mh 640A pierwszy montaz data produkcji 27 tydzien 2007 roku nr 8E0915105L czyli ponad 9 lat, alternator 8GU czyli 140A. Rano jak jest zimno (okolo 0 i mniej) to dluzej kreci plus po zapaleniu swiatla, zegary itd. przygasaja na sekunde (2-3 czasami) przy czym slychac pstrykajacy przekaznik. Aku jakie obecnie jest dedykowane do mojego autka to 74Ah 680A. Dolozony RNSe i bluetooth jezeli to ma znaczenie. Pokonuje glownie krotkie odcinki. Czy najlepiej bedzie jak kupie ten dedykowany czy moge smialo celowac w 77Ah 780A bosh s5 - Exide 77Ah 760A (dla przykladu)?? Moze ktos wybral podobnie i sie sprawdzilo Pozdrawiam!
-
Listwa tylnego zderza A4 B7 Pomocy :) !
Nie probowalem sicagac w sumie nawet nie wiem jak to zrobic zeby nie pekla? Ktos mi nawet podsunal pomysl zeby ja okleic ale moze w sumie malowanie byloby lepsza opcja
-
Listwa tylnego zderza A4 B7 Pomocy :) !
Dzieki bardzo czyli najlepiej jakby udalo mi sie kupic od kogos w kolorze czarnym od razu, ale w ASO tez zapytam!
-
Listwa tylnego zderza A4 B7 Pomocy :) !
Witam, poszukuje listwy tylnego zderzaka do A4 B7 sedan nie chrom/srebrny a w kolorze czarnym! Czy ktos wie gdzie moge taka dostac albo jaki jest jej dokladny numer ?? Wszedzie sa wlasnie w takim kolorze jak na zdjeciu albo do avantow:/ zdjecie pogladowe upload an image
-
PRZERÓBKA KANAPY ! Potrzebny magik który juz to robił Rzeszów i okolice !
Dzieki juz pisze do niego pozdro
-
Przeróbka oparcia tylnej kanapy nieskładanej na składaną w Audi A4 B6
Witam Panowie czy ma kto na sprzedaz (albo wie kto ma) komplecik mocowac?? Kupuje od reki!! Temat ogarniety!
-
PRZERÓBKA KANAPY ! Potrzebny magik który juz to robił Rzeszów i okolice !
Witam Panowie czy ma kto na sprzedaz (albo wie kto ma) komplecik mocowac?? Kupuje od reki!! Pozdrawiam
-
Kolorowy Fis
Witam! Poszukuje Magika ktory przelozy mi i zakoduje nowe zegary z kolorowym Fis-em do A4 b7 1.9 brb. Oczywiscie odplatnie bo wiem ze troszke jest z tym grzebania:) pozdrawiam!
-
Polecane opony letnie
Tak mysle ze zdecyduje sie jednak na Pirelli P Zero Nero GT 245/35 R19 93 Y. Mam nadzieje ze na 2 sezony wystarcza
-
Polecane opony letnie
Potrzebuje opony na +/- 2 sezony pozniej autko idzie na sprzedaz. Sam juz nie wiem moze w takim razie rozejrzec sie za Pirelli w tym rozmiarze albo Yokohama...
-
Polecane opony letnie
Panowie sprawa wyglada tak mysle nad zakupem opon na przod Dunlop Sport Maxx RT 1 albo 2 w rozmiarze 245 35 19. Interuje mnie opinia(e) kogos kto uzywa albo uzywal ?? Czy jest to oplacalny interes? Jak sie trzymaja na suchym i mokrym? Jak z zuzyciem??