Treść opublikowana przez Mad_MAX
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hellowinki :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak wrocilem z zaswiatow hehehehe Trzeniak ladne lampki i felusie zapodales I nie zawracaj na zakazie :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dziendoberek :decayed: :decayed:
-
Formuła 1 2008
i DLATEGO jeszcze wiekszy SZACUN!!! powinien byc pierwszy No szkoda kolesia , chociaz nie wydaje mi sie , zeby to byla wina raika , ale jak pokazywali w boxie tego kolesia , to widac , ze bardzo zalamany i WOGOLE mu sie nie dziwie , bo watpie zeby mial jeszcze takie okazje. Ale pomyslcie co koles wyprawial na tym torze , jego bolid do innych (BMW , Ferrari , Renault) to jest jak Audi do Fiata , a koles krecil najlepsze czasy okrazen i czasowek RESPECT
-
Trochę sprzętu do pokoju
Odnosnie glosnikow to kup sobie Geniusy 5000 GWARANTUJE , ze nie bedziesz zalowac :naughty:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hejo DZIEKI za zyczonka panowie Za dwa tygodnie postawie po cheesburgerze hehehehehehe bo jutro zmykam z Krakowa na dzialeczke :kox:
-
[ALL B6] moje dosyć sprawne toczydełko...
Nooo Longi naprawde fajnie wyglada I kurcze nawet te felgi ladnie wygladaja
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hmmm , perhaps , maybe for sure
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No cos ty , ze dwa dni mi zejdzie jeszcze Jak juz robie filmik to zeby byl profesjonalnie :naughty: Nooo , moze mi sie uda dzisiaj juz cos zrobic
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wlasnie jestem w trakcie robienia filmiku GRUPY KRAKOWSKIEJ Tak mnie naszlo , bo fajny filmik widzialem :naughty:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hmm co to tak moda na HIDy nastala czy co a tak BTW ile moze isc paczka z Anglii , wyszla w srode :mysli:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Buehheheheheee
-
[B6 AWX] Podświetlany podłokietnik
Hmm a u mnie jest to i podklokietnik nie jest podswietlony 1. schowek jest podświetlany 3. podświetlana jest strefa dywaników 4. zamek w schowku jest zainstalowany 5. szuflady pod siedzeniami 6. siatki na oparciach siedzen
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hyhy a co ma izba celna do przekraczania granicy
-
[B5 ADR] Sens stosowania paliwa 95/98 oktanów
Zadnej roznicy nie zauwazysz miedzy 95 , 98 , a nawet 100 oktan W sensie mocy itp. , bo tak dla silnika jest jakas roznica , przez to ze wyzsza liczba oktanowa , oznacza czystsze paliwo (wiec bedzie lepiej dla silnika) ale spala sie szybciej wiec wzrosnie spalanie Takze siurkaj 95 oktanow
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
Powiedzmy , ze sa przystosowane , smialo mozna zakladac do soczewek xenony
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hmm a jak potrzebuje podjechac do sklepu 20m za granica ?? Musze sie jakos zaopatrzyc na tydzien leniuchowania :naughty:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie ma granic.Nic nie sprawdzają.W marcu przelecieliśmy przez granicę 80km/h i byliśmy na Słowacji Hehe Hugo nie ladnie tak szalec na granicy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Taa RS6 sa piekne Sokol dowiedziales sie cos o tych ringach ??? Panowie obczaja ktos sprawe jak wyglada sprawa z granicami po wejsciu do Schengen ?? Tzn. czy musze robic dla synka paszport ?? Chodzi mi o granice ze Slowacja
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nooo Cuberos :naughty: :naughty: :naughty: :notworthy:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Sokol dowiedziales mi sie o tych ringach ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja mam bolaczke jak mnie sranie wezmie i tylko czyszczenie pomaga a tutaj na odwrot , hmm dziwne :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kurcze wlasnie do siebie kupowalem gdzies w Kraku i nie pamietam gdzie chyba to bylo gdzie kurdwanow , czy biezanow , za cholere nie pamietam Wiem ze to bylo u jakiegos kolesia prywatnie w domu Ze sam je robi.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie wie ktos gdzie w Kraku kupie ringi na licznik ? I jeszcze jest prosba do kogos kto by sie krecil dzisiaj kolo Matecznego , bylby ktos uprzejmy mi pewn sprawe zalatwic ??