Treść opublikowana przez Mad_MAX
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie , powiedzialem murzynowi o co mi chodzi i zdania nie zmienie!! Nie bede placil 33zl za to ze chce przyjechac i sobie chwile pogadac , zreszta Pablo tez. Chcialem sie pokazac , i poznac z ludzmi z klubu , to ze wy jedziecie na "impreze integracyjna" OK , ja nie mam nic do tego. Trudno nie musze jechac , a to ze dla was to c**j nie pieniadze to srednio mnie to obchodzi , i nie rozliczajcie tego w kryteriach ile moje auto stoi , bo jeszcze mam mieszkanie i biznes , wiec wyszlo by ze musze zaplacic 0,00000000000000000002%. Powiedzialem ze moge jakas krowke przywiezc cobyscie moje zdrowie wypili i tyle
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hehehe to znaczy ze malo wypiles hehehe jak do lusterka trafiasz :naughty: :drunk:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Murzyna do czegos pijesz????????????????
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
znajdz sobie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
yy nikt nie robi laski
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mojej tez nie :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co 4 posty zmiana tematu :polew: dobreeee
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale fajnie slisko na drodze Troche sie pokrecilem hehehee
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
U mnie wali sniegiem rowno :kox:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hmmm przeciez wiesz jakie mialem letnie a jakie mam zimowki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hu hu ha hu hu ha Quattro siabadabada :naughty:[br]Dopisany: 15 Luty 2008, 18:54 _________________________________________________Ide sie zaraz pokrecic na placu :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie wiem panocki jak u was ale u mnie juz jest bialo i dalej sniezy :quattro:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dont wory , zhackujemy sysko i bedzie cooollll megaa koxxxxx :tonguemad:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bedzie: 1.sokol 2.sokol 3.sokol 4.sokol 5.hej sokoly 6.omijajcie gory 7.........
-
[B6 AWX] jakie jest odpowiednie ET felgi?
Ja mam u siebie ori obnizone -30/-30 i jakie ET powinno byc ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ble ble ble :polew: Taaadaaaaaaaaaaa no to mamy zagadke
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
k**wa znowu jakies halo halo tutaj widze hehehehe. Moze zrobimy zaklady czy wroci i naprawi czy nie wroci i nie naprawi hehehe
-
Wybór telefonu - Nokia E51 czy E65?
Hehe nie zrozumielismy sie Nie chodzilo mi jednoczesne otwarcie kilku aplikacji , tylko ze chodza jednoczesnie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:drunk:
-
[B6 AWX] jakie jest odpowiednie ET felgi?
Mad a czy fele z RS6 nie mają jednego ET ? no wlasnie nie wiem bo przeciez byly tez w RS4 przeciez i chyba nie mialyby takiego samego ET ?? Nie wiem zreszta ale jak patrze na allegro to 18" od RS6 maja rozne ET [br]Dopisany: 15 Luty 2008, 12:06 _________________________________________________tu maja ET20 i mi sie very podobaja hehehe http://moto.allegro.pl/item309461814__felgi_18_cali_5x112_z_oponami_s_line_.html Tylko czy to ET to nie za duzo/malo ??[br]Dopisany: 15 Luty 2008, 12:08 _________________________________________________ET 43: http://moto.allegro.pl/item306453669_18_do_audi_a6_a4_z_oponami.html[br]Dopisany: 15 Luty 2008, 12:09 _________________________________________________ET 20: http://moto.allegro.pl/item307481862_audi_a6_s6_a8_felgi_z_oponami_18.html[br]Dopisany: 15 Luty 2008, 12:09 _________________________________________________ET 43: http://moto.allegro.pl/item308946711__super_stan_audi_vw_z_oponami_245_40_18_.html[br]Dopisany: 15 Luty 2008, 12:10 _________________________________________________No z tego co wypatrzylem to w wiekszosci rs6-owe maja ET43 i ET20 , ale sa tez z innymi ET.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Trzenislawie moj ty drogi Wyszlo ci :th: :laghing2: :laghing2:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Buehehehhee znowu cos nie teges
-
Wybór telefonu - Nokia E51 czy E65?
I wlasnie po to jest ten szybszy procesor Ale zauwazmy ze rzadko kiedy otwiera sie naraz kilka aplikacji na telefonie
-
[B6 AWX] jakie jest odpowiednie ET felgi?
Panowie dolaczam sie jesli mozna , bede w tym miesiacu chcial kupic 18" od RS6 , opony rozmiar albo 225/40/18 lub 225/45/18 i moje pytanie jakie ET bedzie najbardziej odpowiednie ?? No zeby felga byla na rowni ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To może ja spróbuję: --- Dzień dobry wszystkim, --- pada śnieg, --- tak, tak pada śnieg, --- a co się dzieje jak pada śnieg?? --- tak, tak, --- quattro rządzi, --- ou yeah.... dokladnie o to mi chodzilo MEGA A ogr jak to ogr nie rozumie