Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mad_MAX

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mad_MAX

  1. Yooo ludziska PRZEPRASZAM za moja nieobecnosc ale bylem w pracy do 17 i po prostu nie moglem przyjechac Ale dzieki ze sie martwicie o mnie ALE W SRODE JESTEM BANKOWO BO MAM WOLNE MEGA13, :thumbup:
  2. Panowie przed chwila w Faktach pokazywali jak drzewo zabilo chlopaka 26 lat w Audi A4 B5 kolor niebieski/granatowy , drzewo przygniotlo auto. Ktos cos wie , czy to od nas ktos czy moze nie ??
  3. i tu dałeś mi do myślenia! rzeczywiście fajny sprzęcik z tej N73. masz może taką na sprzedaż? Do sprzedania nie mam , bo sam taka bede teraz kupowal Juz ja mialem kiedys i bylem BARDZO ZADOWOLONY!! I teraz po dlugich poszukiwaniach , znowu sie na nia zdecydowalem , bo nie widze nic godnego uwagi
  4. Dobra , przeglosowaliscie mnie To lecimy na kurczaczki :polew:
  5. Nie lubie KFC ani innych takich smieciowatych jedzen Najlepsze sa w domciu obiadki no nie dokońca sie zgodze z takim stwierdzeniem..... wszystko do czasu potem sie nudzi... No nie powiesz mi ze zarcie w KFC czy w MCD jest dobre ??
  6. Nie lubie KFC ani innych takich smieciowatych jedzen Najlepsze sa w domciu obiadki
  7. Eeee ja kosci nie lubie [br]Dopisany: 27 Styczeń 2008, 15:10 _________________________________________________Beda nowe klocuszki GreenStuffa
  8. czyli masz zwieracze do roboty... szukałeś ostatnio mydła? taaaa , ale gdzies mi sie zapodzialo heheheh , jakies bable tylko widze co chwile [br]Dopisany: 27 Styczeń 2008, 14:59 _________________________________________________buehehehe wlasnie wygralem 400 zeta w STSie :thumbup: :thumbup:
  9. zaparcie przechodzi gladko w OTWARCIE hehehehee[br]Dopisany: 27 Styczeń 2008, 14:54 _________________________________________________A poza tym kupe nalezy robic na wlasnym tronie a ja w pracy jestem hehehehe
  10. hmmm Wiedzialem ze w tym klubie trzeba miec przywileje A co to ten Vag?? to moze bede chcial
  11. Ja moge byc jako NOWY
  12. Eno ziommmm , mowilem WDECH WYDECH WDECH WYDECH Kur*wa na mnie to dziala :polew:
  13. Nie unos sie tak. Wdech Wydech Wdech Wydech Jak nie pomaga policz do 10 :polew: :polew: Ziommm , nie spinaj sie , PIĄTECZKA
  14. Panie naczelny , cos Pan tak cicho [br]Dopisany: 27 Styczeń 2008, 14:39 _________________________________________________ OK , VIPIE Max k**wa jego mać ty dalej masz jakiś kompleks spowodowany rangami na forum ? Chłopie czasem poprostu zachowujesz sie jak dziecko z podstawówki które ma foch-a o to ze Pani nie pozowliła mu sie pobawic lalką koleżanki...... Ale o co ci Kurefaaaa chodzi ?? Mam do ciebie pisac Poczatkujacy?? buehhehehee
  15. OK , VIPIE LOL , zaczyna się Co sie zaczyna ?? Ja o czyms nie wiem ?? Tez chce , tez chce heheehehhheheehee.
  16. pokacna [br]Dopisany: 27 Styczeń 2008, 14:33 _________________________________________________CUBEROS Co ty sie tak ciagle unosis Tu taka mila rodzinna atmosfera , a ty jak jakies gestapo :dance: :kox:
  17. Ale o co chodzi ?? buheheheheheh a ciebie z tym buehehehe
  18. Wjechales mi na ambicje hehehhee:
  19. Ja bym nie bral ani tej ani tej Wez sobie N73
  20. :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro:
  21. Kufa snieg :dance: :oklaski:
  22. Widze , ze robi sie coraz ciekawiej :dance:
  23. Czesc chlopcy Trzenio , to albo duzo CUberos pije i odlozy na malowanko albo takie tanie jest malowanie [br]Dopisany: 27 Styczeń 2008, 08:43 _________________________________________________Hmmm cosik mi smutno tak samemu pisac :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.