Treść opublikowana przez scania1213
-
Ropa w oleju brd
Synchronizowales rozrząd? Miałem u siebie podobnie. Na zimnym, po odpaleniu niebieski dym i praca jak by na 3 cylindry przez kilka sekund. Przestawienie z +2.70 na - 2.0 i synchronizacja na blokady i problemu nie ma już od pół roku.
-
Audi a4 B7 170 BRD pomocy
Nie wymieniają bo skończyła się akcja, czy po prostu nie chcą?
-
BRD odcina moc/g235
Trop dobry, tylko obawiam się, że nie da się ich pomylić z racji tego że mają swoją długość, ale sprawdzę to
-
Audi a4 B7 170 BRD pomocy
Czy akcja nie zakończyła się w 2016roku?
-
BRD odcina moc/g235
Cześć. Mam pytanie, czy czujnik g235 (temp. Spalin przed dpf) może mieć wpływ na moc auta? Czy służy on tylko wyłącznie dla wypalania dpf? Pytam, bo podczas oględzin tychże czujników w vcds, miałem dziwne temp. Grupa 075: Zaczynając od pierwszego czujnika 140C>180C>154%(lambda)>80C Wedle mojego rozumowania to temperatura spalin w pierwszym czujniku powinna być chyba największą i później spadać na drugim i trzecim czujniku a jest odwrotnie, z czego wnioskuję uszkodzenie g235. A że, chyba mam wywalona tabele błędów bo takowego brak, to muszę działać na własną rękę.. Auto bez dpf i egr, ostatnio zaczęło ucinac moc powyżej 3000rpm(poszarpujac), ostatnimi dniami jedzie ale ma wyraźnie mniej mocy od 3000rpm. Sprobuje jeszcze rozruszac sztangę, może będzie to dla mnie odpowiedzią na brak mocy, ale zastanawia mnie ten czujnik, czy wpływa na pracę silnika.
-
[B7 BRD] Czujnik temp.spalin g235
Miałeś jakieś negatywne objawy, brak mocy czy coś takiego, spowodowane uszkodzonym czujnikiem g235?
-
Brd trzęsie po odpaleniu
U mnie podobne objawy wyeliminowała synchronizacja rozrządu A straszyli wszyscy o uszczelniaczach zawodowych :
-
Proszę o ocene logów A4 B7 2.0 BRD
Zaworek zwrotny, masz na myśli ten biało czarny, który w jedną stronę przepuszcza podciśnienie a w drugą nie?
-
BRD / S-line / Quattro / A3 REAR /Ibis White- By Jakub
My też rozmawialiśmy. Później się wygadal, że to lampa robiona od podstaw, na podobizne a3. I że kiedyś te lampy będą kolekcjonerskie Wystarczy spojrzeć na te kształty, wcale nie są podobne do tych w a3. Mowa o pasku świetnym
-
BRD / S-line / Quattro / A3 REAR /Ibis White- By Jakub
Nie da się wyżej. Wszystko jest na styk. A to zdjęcie, tu nie ma lamp z a3.
-
BRD / S-line / Quattro / A3 REAR /Ibis White- By Jakub
Z przodu już od roku świeca ledy z EIN PARTS, (nazwa firmy) błędy na desce są, więc trzeba rezystor. Z tyłu, najtańsze za 39.99 razem z kloszem, świeca także już rok i błędu nie wywalają
-
BRD synchronizacja Wału
Cześć wszystkim Właśnie jestem po synchro wałków wydechowym i ssącym... Auto zaczęło normalnie odpalać, przestało przy tym kopcic na niebiesko i poprawiła się dynamika auta, a było tak blisko umówienia się na wymianę uszczelniaczy zaworowych Ale nie o tym rzecz.. Wiem, że reguluje się jeszcze wał korbowy, luzujac dwa wałki (wydech i ssący) i obracając wałem w lewo lub prawo. Wskazania z tej regulacji możemy obserwować w grupie 4 okno 2. U mnie jest na +5, słyszałem że najlepiej gdyby było na 0 bądź 1.0 atdc, czy ktoś mógłby mnie bardziej nakierowac?
-
Lampy z a3.
Od 2 Msc. Siedzą już na aucie, zdjęcia w Moje Audi
-
Synchronizacja rozrządu ŁÓDZKIE
Ostatecznie sam zrobiłem ten zabieg. Zadowolony bardzo
-
Czyszczenie skóry mydlem
Dzięki śliczne :)) wiem, odpowiedni wosk napewno na nie wleci. Czyli, wystarczy że zrobię taką jakby piankę tak?
-
Ustawianie kąta synchronizacji w silniku Audi TDI PD
Okno 4 tzn walki wydechowy i ssący już są na - 2, zostało mi okno 2 ponoć powinno być 1 atdc, ale nie jestem pewny i fajnie gdyby ktoś podpowiedzial..
-
Ustawianie kąta synchronizacji w silniku Audi TDI PD
Halo, witam wszystkicg Czy ktoś powie mi, jaką wartość ma być w grupie 4 okno 2? Mam teraz +5, więc jest to zbyt pozny wtrysk tak? Silnik 2.0 tdi brd
-
BRD / S-line / Quattro / A3 REAR /Ibis White- By Jakub
No.. Trzeba kumac elektryke i ładnie to spasowac.. Gościowi się udało
-
BRD / S-line / Quattro / A3 REAR /Ibis White- By Jakub
Co i jak... Kupilem lampy z a3, w śmiesznej cenie około 350zl. Kupilem komplet lamp z b7 za 80zl i wysłałem gościowi który robi fajne projekty lamp.. Za wszystko wyszło okolice 600 zł. W tym moduły, spawanie cięcie itd... Zostało jeszcze tylko dokupić rezystory.
-
BRD / S-line / Quattro / A3 REAR /Ibis White- By Jakub
Cześć po długim postoju, prawie roczny ha ha Co udało mi się wyskrobać... Wkońcu zamontowane lampy z A3... Mistrz. Montaż zagłówka multi dla synka (własno rzeźba :D) Montaż Homelink w panelu podsufitki Montaż wyłącznika Air Bag Montaż żarówek led DRL Zmiana zawiechy na 1BE Dokładka od Cupry Synchronizacja rozrządu, regeneracja pompy oleju, montaż OCT... Zmiana 17" na 19" i to chyba tyle?? Wszystko na zdjęciach poniżej.
-
AUDI A4 B7 wycięty DPF
Mozna jakos inaczej sprawdzic czy dpf zostal prawidloeo usuniety z. Komputera? Mam na myśli inna technike niz brak bledow na desce
-
Nowe zawieszenie S-line za TWARDO!
Jesli wstawil zawieszenie bv to bedzie twardo, ratują wtedy amortyzatory z Be i bedzie ciut miekko , no chyba, ze amortyzatory z ba ale wtedy to bedzie bujak i na zakretach w sumie nie wiem jak to.sie bedzie prowadzić
-
Nierówna praca silnika chwile po odpaleniu
To nie wtryski na bank, mam to u siebie niestety ale tylko na zimnym silniku. Kolega po calkowitym remoncie w skodzie 1.9 ma to samo (robiona gora i dol) wiec zostaje sprawa czujnikow, synchro rozrzadu ew nieszczelnosc ukladu paliwowego lub vacum...
-
dziwna jazda po wymianie sprężyn
U mnie niestety zajezdzilem 2 komplety opon przez amortyzatory ktore maja powyzej 60%, ale niestety leją i mają 10 lat. Zamowilem monroe juz z przesiadką na 1be od dzika.
-
Sprężyny 1be
Cześć, może ktos kto zna temat podpowie mi co do zmiany sprężyn z ba na be. Sedan b7 2.0 brd quattro 0YL , 0JK Ktos podpowiedział mi zeby na przod dac 7/8 a na tyl 11 kategorie, ale w zyciu tego bie robilem i nie wiem czy to wyjdzie równo