Treść opublikowana przez toma085
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
PRZECZYTAŁEM cały wątek i wydaje mi się że w moim wypadku optimum to stabi z s4 20mm na tył, a jak coś to będę mógł mieć też przód z 3.0tdi B7 ale zwykła zawiecha czyli 1ba będzie on taki jak z RS4 czy nie?
-
Jak wycentrować dystanse 7-8 mm
Witam chciał bym założyć dystanse na przód około 7-8mm (z tyłu mam 15mm et felg 43) Ale jest problem bo naba na piaście ma wysokość około 12mm i stożek w feldze gdzieś 5mm dodając do tego dystans 7mm nie złapie felga naby centrującej i może powstać bicie jak wy koledzy radzicie sobie z tym problemem?
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
Wypraszam sobie przeczytałem pierwsze 20 stron i i żadnej odp. nie było ale widocznie konkrety są na kolejnych 20 stronach
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
A ja mam takie pytanie mam b6 z ori stabilizatorami , auto poszło już jakieś 2-3cm w duł na innych sprężynach ale dokuczają mi jeszcze przechyły , więc będę walczył ze stabiliztorami. Chciał bym tylko się dowiedzieć czy mając stabi z 1ba lepiej przejść odrazu na stabi z rs4 b7( nie wiem czy nie będzie za hardkorowo bo jeżdżę często z małymi dziećmi) czy tylko na stabi z zawiechy 1be lub bv i czy w nich się różnią tylko tył bo wiem że ma 18mm czy przód też jest innej twardości. A i jeszcze jedno czy w zwykłej S4 B6 są takie same stabilizatory jak w rs4 czy jeszcze inne. Jaką konfigurację byście polecili?
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
To jaki kabel i gdzie kupić żeby był ok?
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Siema jak chcę wejść w sterownik pdc vcds-sem to mi wyświetla : no response from controllerDlaczego tak się dzieje , podobnie mam jak chciałem zakodować radio. Co może być przyczyną.
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Kurde mam lipnego vcds i z niektórymi modułami nie chce mi się łączyć i właśnie z 76 park asistance mi się nie łączy , Mówicie że jak będą błędy to może nie ruszyć A z skąd masz pociągnięte.
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
qr** a ja jak zwykle coś spiep,,,, musiałem , Zainstalowałem dziś pdc sam tył u siebie wszystko podpiętę jak trzeba oprócz kabelka który idzie do haka bo nie mam. I niestety jak wrzucę wsteczny to nic nie działa . Zasilanie stałe i po stacyjce mam wzięte ze skrzynki bezpieczników , masa z punktu masowego w bagażniku , sygnał prędkości i cany z pod licznika , sygnał biegu wstecznego z kabla idącego do lampy . Po wbiciu wstecznego nie mam żadnego dźwięku i nic nie działa Może jakieś sugestie co może być nie tak , może moduł albo głośniczek padnięty?
-
Imitacja samopoziomowania xenon A4 B6 lista chetnych
Łoo to biere i ja.
-
Wymiana uszczelnień pompowtryskiwaczy w Audi A4 B6 1.9 TDI
Panowie gdzie można kupić taniej uszczelniacze pompowtrysków bo w asso 167zł na jedną pompkę wychodzi
-
Montaż i podłączenie lusterka fotochrom w A4 B6
Mam orginał z b6 z czujnikiem zmierzchu ale mam podłączony tylko fotochrom , czy da się bez wymiany mce podłączyć tak żeby się nie ściemniało po wbiciu wstecznego lub gdy zapalę lampkę.
-
Montaż i podłączenie lusterka fotochrom w A4 B6
A ja mam takie pytanie mam u siebie fotochrom podpięty tylko pod plus i minus i wszystko działa jak trzeba , denerwuje mnie tylko że jak zapalam lampkę w nocy to się ściemnia , czy jak podepnę pin 6 z lusterka pod pin 1 lampki wyeliminuję to zjawisko jak w pełnej instalacji? I czy ewentualnie mógł bym je podpiąć gdzieś żeby się nie ściemiało jak wyjeżdżam na wstecznym z piwnicy może pod mc e lub czujni biegu wstecznego?
-
[B6 AVF] by Edyta
Fajne autko , zrobione z gustem i nie przekombinowane , fajny chromik na włączniku świateł z czego pochodzi?
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Jak nie wiele ci potrzeba to jakieś 1,5 cm możesz ugryźć talerzykami od B5 , ja u siebie skróciłem trzonki amorów o 2,5 cm i mi też załatwiło sprawę.
-
Przedni zderzak S LINE co wsadzić w środek ? moze od S4 grill
Myślałem że masz plaster miodu , zdjęcie.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Jak się ułoży po około 1000km to będzie ok przerabiałem to u siebie kilka razy , zacisk jest a Q5 , jarzmo też pasuje ?
-
Przedni zderzak S LINE co wsadzić w środek ? moze od S4 grill
Z jakiego golfa poka foto.
-
Poszukuję nr osłonki kabli lusterka fotochrom.
Dzięki chłopaki już zamówione w aso 27zł ufff.
-
Kierownica od A8 D3 do A4 B6?
Siemka ja mam kierę z a8 d3 resztę czyli moduł taśmę mam z B7 i problem z niepasującą kostką do przycisków od a8 rozwiązałem w następujący sposób: Odciąłem kostkę tę orginalną co wpiął bym normalnie do kostki przycisków multi z b7, w żółtej kostce która jest wpięta w taśmę odnajdujemy kabelki z pinów o nr 8 i 9 , pin 8 lutujemy do pierwszego pina kostki przycisków kiery z a8 licząc od dołu , pin 9 z kostki żółtej lutuję do pin 3 kostki przycisków. Natomiast pin 2 z kostki przycisków podpinamy pod kabelek który idzie do masy poduszki czyli szersza wsówka w airbagu. Reszta czyli trzy kabelki zostały nie podpięte do niczego.
-
Poszukuję nr osłonki kabli lusterka fotochrom.
Witam poszykuję nr osłonki lusterka fotochrom pod mały uchwyt , chyba muszę zamówić w serwisie bo jest nie do dostania.
-
Przedni zderzak S LINE co wsadzić w środek ? moze od S4 grill
No właśnie a grill plaster miodu się kupi a dół doreza.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Mam zaciski z a6 c6 pod 345 jak by ktoś potrzebował.
-
Przedni zderzak S LINE co wsadzić w środek ? moze od S4 grill
Je pokombinuję z plastrem miodu , jest taka kratka na allegro ma idento wzór jak te boczne.
-
Przedni zderzak S LINE co wsadzić w środek ? moze od S4 grill
Witam mam taki dylemacik zamówiłem zderzak s-line i zastanawiam się czy da się tam wpasować coś innego niż ori która jest brzydka a na dodatek cholernie droga widziałem jak koledzy kładą tam od s4 ale też mi to średnio podchodzi , gdzieś widziałem jak ktoś miał tam plaster miodu który ładnie komponował się z bocznymi kratkami i można do tego też spokojnie dokupić górny grill. Może ktoś ma namiary na tę środkową kratkę w plastrze miodu lub z czego ją dorezać?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Ten z drutem.