Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krystian3769

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krystian3769

  1. ? zobaczymy Nie mam parcia. Jeżeli będzie ktoś dobrze zainteresowany ?
  2. Wiele się nie dzieje. Ale autko śmiga i ma się dobrze ? Z eksploatacyjnych. Wpadł komplet klocków hamulcowych i nowe oponki tym razem Continental Sport Contact 6 o niższym profilu jak poprzednie czyli 245/30/20 Myślałem że komfort jeszcze bardziej poleci a odziwo lepiej mi się jeździ jak na Pirelli ? No i wreszcie jest to czego brakowało do pakietu competition plus Dyfuzor Black Piano No i tak to by wygładało ...? A tak pozatym to jeżeli jest ktoś konkretnie zainteresowany to oddam w dobre ręce? Osoby chętne pisać na priv.
  3. Hehe ? chyba mnie wywołałeś bo właśnie zdjęcia dodaje ...?
  4. Panie Maćku jestem pod ogromnym wrażeniem z poczynionych modów w Pańskim aucie. Wszystkie pomysły zrealizowane ze smakiem i wykonane z najwyższą starannością. Gratuluję ? A tak całkiem serio podtrzymując oczywiście to co napisałem... Maciek... Świetna robota. Auto robi mega wrażenie ?
  5. Autko super. Ktoś się będzie cieszył? Ale popraw przebieg w ogłoszeniu ?
  6. krystian3769 odpowiedział(a) na wielik temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    Dobra robota, efekt mówi sam za siebie ? Powodzenia w dalszych modach ?
  7. No myślę że w końcu, bo za miedzą ?
  8. Nie robisz przerostu nad treścią ... Kibicuje ✊
  9. Robi się gorąco ? Brawo ?
  10. krystian3769 odpowiedział(a) na l.e.s.t.e.r temat w Inne marki
    Tak z braku laku myślałeś może przednie lampy rozkleic i zrobić środki czarne ? Czy to już trąci ...? ?
  11. krystian3769 odpowiedział(a) na l.e.s.t.e.r temat w Inne marki
    Niestety, znam temat ... Szkoda auta ?
  12. krystian3769 odpowiedział(a) na l.e.s.t.e.r temat w Inne marki
    No i tak to powinno wyglądać ? To kiedy sprzdajesz? ?
  13. Kiedyś chyba wspominałem że C+ tu aż się prosi ? Bajka jest? Dawaj wiecej fot 255/35/19 książkowy rozmiar ale chyba trochę za toporny do 2.0 TDI... W sensie szerokosci
  14. Spokojnie możesz zakładać. Jak piszesz że chcesz je wykorzystać do letnich. Dobierz szerokość pod rotory tak żeby wyszło Ci et 33 takie chyba jest w rotorze z A5 ? I letnie będą super wyglądać i zima też się poprawi ?
  15. Felgi mam 18" ET 47 z oponami 225/45 było z czego zjechać. Tak, jeżdżę dosyć szybko. Nie odczułem jakiś negatywów przez te dystansy. Pozatym że bardziej auto się brudzi ? Nic nie trzeba ustawiać. Jak dystans jest ok ma być dobrze. Oczywiście dla swojego bezpieczeństwa warto wkręcić mocniejsze śruby 10.9
  16. W swoim zimowym setupie mam przelotki 20mm na przodzie i 25mm z tyłu. Jak na razie się nie zabiłem ?
  17. Zawsze jeszcze możesz zrobić przedlifta ... Będziesz mógł jeszcze cztery zderzaki zmienić ?
  18. Od jakiegoś czasu zauważyłem że mam problem z wbiciem pierwszego i trzeciego biegu. Nie działo się to za każdym razem. Niemniej jednak stawało się to irytujące Z historii wozu wiem że oliwa w skrzyni nie była ruszana. Na blacie prawie ćwierć bańki także chociażby z racji tego wypadało zobaczyć co tam się ślizg ; ) Na pierwszy rzut oka nie było tragedii jednak sprawność starego oleju musiała już się kończyć. Po wymianie nowego olej problem ustąpił. Biegi wchodzą idealnie Polecam zacząć od oliwy zanim rozbierzecie pół skrzyni ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.