Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krystian3769

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krystian3769

  1. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Na zimowym kole przy bardzo ale to bardzo ekonomicznej jeździe udało się zejść do 5,6l
  2. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Fakt że na 18" jest znacznie mniejsze
  3. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Curfa to z moim jest coś nie tak 2.0 TDI podkrecony do 201KM I ledwie 600km na 55l robię A na autostradzie przy prędkości ponad 200 km/h pokazuje średnie spalanie 12l
  4. Kolor robi robote. Felgi faktycznie do zmiany. Jak chcesz że by to fajnie wyglądało szukaj 19" 18" a 19" to żadna różnica. Większa zawsze wygląda lepiej. Gratki i powodzenia w modach
  5. Nie pasuje bo belka alu. też jest do wymiany i ma inny kształt. Prócz tego jest jeszcze lista części które najlepiej kupić w ASO.
  6. Tak nie zmieniałem nadkoli. I naprawdę jeżeli nie zależy komuś na poliftowych. Nie widzę najmniejszego sensu zmieniać. Nic nie przyciera czy jakoś nienaturalnie odstaje itp. To samo tyczy się sprysków. Jak nie zmieniasz pasa to pod zderzak sline stare pasują i normalnie się wysuwają. Prawdopodobnie pod C+ trzeba by coś podszlifować.
  7. Zawsze coś tam jest co chciało by się jeszcze poprawić. Ale dziękuję
  8. Tak, nadkola mam szmaciaki. Ułożył się bez problemu. Polifty są z tworzywa i ponoć są bardziej szczelne więc może przed zimą zmienię.
  9. Ja też już tak myłem kilka silników i nigdy nie było problemu. Wiadomo trzeba uważać żeby nie przykładać za blisko lancy do instalacji elektrycznej czy innych delikatnych elementów
  10. Alternator i wszystkie narażone na zalanie kostki, złącza ele. zawsze zabezpieczam
  11. Aktywna piana APP + pędzelkowanie Karcher temp 50 C Poorboy's natural look
  12. Jeszcze nie było okazji pokazać komory silnika Ostatnio ją trochę ogarnąłem, więc może nie będzie wstydu ...
  13. Hehe Czekałem kto pierwszy zobaczy podobieństwo... Sam się śmiałem do siebie że zalatuje plagiatem Ale to z pewnością całkiem inny plener
  14. Nie odpowiem Ci konkretnie ile mi zeszło. Robiłem przy tym z do skoku. W piątek wieczorem wymieniłem lewy reling z czego prawie 1h straciłem na wydobycie nasadki 10ki która mi wpadła w konstrukcję karoserii przy tylnym słupku . Nie wyjmowałem całej tylko zmieniałem stronami uchylając podsufitke. Trochę gorszy dostęp jest do śrub ale spokojnie można tak zrobić. Z drugą stroną już poszło sprawniej. Jak się już wie co gdzie i jak rwać to nie jest skomplikowana robota. Trzeba uważać tylko żeby sufitu nie połamać
  15. Dzięki za pomocne filmiki przy suficie
  16. Wszystko całe, nic nie połamane. Ogólnie nie ma tragedii ze zdjęciem sufitu. Jak się wie co gdzie podważyć i szarpnąć idzie nieźle
  17. For you Norbas Sufit w dół i czarne siedzą
  18. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    U mnie piasta wyszła bez problemu. Ale łożysko ze zwrotnicy nie chciało zejść za szlaka
  19. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mnie huczało łożysko. Więc zmieniłem to z dolnego zdjęcia
  20. Autor tematu z tego co doczytałem nie chce powietrza
  21. Pierwszy mod przed glebą ... Droga dojazdowa do domu
  22. krystian3769 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czasem piasta siedzi tak mocno w zwrotnicy że musisz ją zdemontować i wyprasować z niej piastę z łożyskiem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.