Treść opublikowana przez Mesiah
-
Świece + przewody
Też zwróciłem na to uwagę. Jeden ze sprzedających (100% pozytywy) który handluje Beru pisał mi , że właśnie obecne modele są całe czarne. Według mnie upewnisz się tylko pisząc do samego producenta.
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
Możliwe żebym miał dwie cewki z najwyższej półki w tym jedna nowa i dwie działają identycznie? Przecież to nie możliwe. Mogą być dwie uwalone ale nie 100% w ten sam sposób. I druga sprawa , że u mnie od początku nie było żadnych błędów.
-
Springi -40/-40
No właśnie takich jest najwięcej opinii o TA. To podobno MTS jest dużo bardziej do ludzi.
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
Toć wiadomo , że cewek huco się nie kupuje. Wszyscy przed nimi ostrzegają bo mają wady fabryczne i już z pudełka nie chodzą. Delphi to też raczej najniższa półka. Jakie miałeś dokładnie objawy raz jeszcze?
-
Springi -40/-40
Rozwiń to Taczka?
-
Audi A4 B8 2010r. Jaki rozmiar opon na zime?
Każda szerokość felgi ma widełki tolerancji co do szerokości samej opony. Tak czy siak musisz znać szerokość. Jeśli felga jest dość szeroka może wyjść , że po założeniu 205 opona będzie naciągnięta i zimą poryjesz ranty.
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
Kur..a mam nową cewkę Na starej oryginalnej było to samo więc na 100% jest sprawna.
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
No kurde pisz co jej dolegało. Wszyscy głodni wiedzy a ten pisze , że zrobione i tyle
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
Wszystkie dwa razy Panowie kabel droższy : http://allegro.pl/interfejs-vag-usb-kkl-obd2-obd1-piny-promocja-i4569652229.html czy najtańszy : http://allegro.pl/najlepszy-najtanszy-vag-usb-kkl-line-we-wtyku-obd-i4599645883.html Dopiero zauważyłem. Wezmę ten drugi bo jest na USB.
-
jakiej firmy są te felgi?
To nie Audi Monoblok z A8?
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
Ok czyli będzie sprawny ale na 100% jeżdżę teraz z błędem. Wcześniej żadnego nie było czyli ok. Zamówiłem już na allegro emulator immo i w przyszłym tygodniu ruszam dalej z próbami ogarnięcia tego gnojka.
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
No w tym rzecz właśnie. Wszystko robię sobie sam na podwórku i nawet mi wychodzi ale z diagnoza ciężko. Możecie sprawdzić u siebie czy po odpięciu wtyczki od czujnika wałka rozrządu (z przodu przy listwie wtryskowej) zmienia się kultura pracy silnika? U mnie jest dosłownie 0 różnicy. Czy to na jałowym biegu czy pod pełnym obciążeniem.
-
B5 99r koła zimowe
W tym tygodniu kupiłem od klubowicza ET31 z mercedesa. Dorzucił mi jeszcze pierścienie centrujące do audi. 200zł dałem. rok czasu je na tablicy wystawiał i nikt nie chciał.
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
Spoko.
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
Ok. Logi to podstawa a od kupna nie były robione. Sprawdzałem tylko raz ogólnie błędy i wyskoczył tylko błąd sondy. Po wymianie skasowałem tylko ten błąd i tyle. Nawet nie wiem czy jeszcze działa
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
A no nie mam Żałowałem bulić po 50 zeta za każde podłączenie więc bawiłem się miernikiem i podmieniałem części jak się dało. Zresztą dopiero co lapka kupiłem. Do stacjonarnego bym auta nie podłączył Co do wypadania zapłonu. W AEB pokazuje missfire a w ADR z tego samego rocznika nie pokaże?
-
B5 99r koła zimowe
Bo na 16 lepiej wygląda i dużo lepiej się prowadzi. Pomijam fakt , że u mnie na pro kicie -30 i 195/65 r15 tarłem sankami o wszystko o co mogłem. Nie wiem co by się działo zimą. Przy 15 jest nieciekawie. Mając już felgi 15 na stanie i kupując same opony można się przemęczyć ale przy zakupie całego kompletu jaki to ma sens?
-
B5 99r koła zimowe
Koła polecam ET31-35 bo dobrze wyglądają. 15 odpada raczej wybrałbym 16. Na zimę raczej przydałoby się trochę wyżej. Ja bym wrzucił 205/55 r16 i prawie nie byłoby różnicy.
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
Mowa o pierwszych najprostszych i najlepszych AEB z początku produkcji. Nie wiem jak jest u Ciebie bo ten motor mnie nie interesuje. Tak tylko wyczytałem na necie , że wiązki się nie rusza. Jeden przewód do dodatkowego czujnika i właśnie temat cewek który tez jest prosty. Reszta P&P. Jak będę zdecydowany na 100% zbadam temat dokładniej. Wymontowałem całą listwę i patrzyłem jak rozpyla paliwo. Co mi da podmiana wtrysków miejscami skoro nie wiem na którym garze źle się dzieje? Nad vagiem muszę pomyśleć. Mam lapka. Jaki kabel polecacie kupić? No i może macie jakiś link do oprogramowania? Najlepiej coś pod Windowsa 7 64 bit.
-
Springi -40/-40
Tak miałem najzwyklejsze 1BA według wlepki. O stabilizatorze myślałem od zakupu ale nie bardzo wiedziałem od czego podejdzie. Pasuje P&P? Może jeszcze coś można podmienić?
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
To skąd te teksty na forach , że ADR-AEB na lince zero podmiany wiązki tylko jeden dodatkowy czujnik wpina się gdzieś w ECU i tyle. Podobno nawet drut nie wychodzi tylko wsio jest jak fabryka dała.
-
Zgubiona umowa kupa-sprzedaży PILNE!
Nie ważne co by pomyślał. Dopiero teraz pomyśli , że kręcisz. Z drugiej strony ma chyba obowiązek wystawić Ci duplikat. Nie ma przecież tak , że auto nie nadaje się do jazdy kiedy zgubisz umowę kupna. Szczególnie jeśli nastąpiło to niedawno i sprzedający jest w zasięgu reki..
-
Springi -40/-40
Te koła mnie zatkały Są odjazdowe. Tzn B6 ma sztywniejsza budę niż B5? U siebie mam założone rozpórki góra/dół + góra przykręcona jeszcze po środku do grodzi (rozpórka bodaj z C5)
-
Wymiana Chłodnicy Wody
No wiem wiem. Zderzak koniecznie trzeba odkręcić ale całego pasa przedniego jak i samych lamp nie trzeba ruszać. Chłodnica klimy jest u góry przykręcona na 4 śruby które trzymają 2 opaski metalowe. Na dole jest tylko na wcisk z gumą. Warto ją wyjąć i odchylić. Ogólnie łatwa sprawa. Przy montażu nowej polecam wymienić uszczelki szybko złączy (z nissens'em są w komplecie) i przesmarować je płynem do garów albo mydłem w płynie wtedy łatwo nałożysz węże na nową chłodnice. I na prawdę nie warto oszczędzać na chłodnicy.
-
Zgubiona umowa kupa-sprzedaży PILNE!
Po co kręciłeś? Było powiedzieć , ze zgubiłeś. Teraz do sklepu po dobry koniak i do kolesia który ma drugi kwit. Dajesz przepraszasz za problem i temat rozwiązany.