Treść opublikowana przez Mesiah
-
Jaki lakier na hamulce
Myślę ze na tym można poprzestać.
-
Opadający zderzak Audi A4 b5 przed lift
Miałem to samo. Zjechałem z krawężnika i zderzak się odgiął. Nity wyskoczyły. Nie było opcji ich wciśnięcia więc obciąłem je do równego i przykręciłem całość odpowiednio krótkimi i grubymi blachowkrętami. Trzyma jak beton i polecam. Co do ślizgów nie podpowiem.
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
Jeszcze nie. Czekam dalej na kolesia od dorobienia kluczy. Podłączyłem już centralkę i porobiłem kilka rzeczy. Az ciekaw jestem co z tego wyjdzie.
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
Mój ezektor okazał się zatkany. Do tego powietrze cofa się w stronę kolektora. Mały kruciec od dołu jest kompletnie zatkany. Chyba będę musiał kupić nowy.
-
Ezektor poprawna praca.
Nowy pewnie tylko ASO i kolo stówki albo więcej?
-
Ezektor poprawna praca.
- Ezektor poprawna praca.
Jakie miałeś objawy.- Gdzie kupić porządny wydech z kwasówy za rozsądną kasę?
Ile chcesz?- Ezektor poprawna praca.
Chciałem się upewnić. Więc wychodzi na to , że jest uszkodzony. Widziałem ten filmik. Musze tylko podskoczyć do kogoś z kompresorem.- czy to napinacz łańcucha?
Owszem. Erling albo reinz i daj na to silikonu bo te pokrywy do super równych nie należą. U mnie ciekła nowa uszczelka. Silikon na to i jest spokój.- Ezektor poprawna praca.
Witam. Oświeci mnie ktoś jak dokładnie powinien pracować ezektor? W moim dmuchając ustami powietrze idzie w stronę serwa ale i tez w druga (w stronę kolektora). Zaznaczone na zdjęcie czerwonymi strzałkami. Wydaje mi się że nie powinno tak być stąd słabe hamulce i kulawe obroty biegu jałowego. Cienki kruciec od spodu nie puszcza w żadną stronę (może potrzeba większego ciśnienia). Może jest sprawny i dopiero na podciśnieniu uszczelnia się w jedną ze stron? http://www.directupload.net/file/d/3763/jix3jmpj_jpg.htm- Jaki lakier na hamulce
Możliwe.- Jaki lakier na hamulce
No to chodzi , że z opisu aukcji wynikało że są z B7 3.0 tdi a to nieprawda. Albo robione z niewiedzy albo specjalnie.- Jaki lakier na hamulce
Pisze o tych gównianych zaciskach dwu tłoczkowych o których mnie ostrzegałeś niedawno. Dwóch sprzedających z allegro prawie władowali mnie na minę bo zarzekali się że to heble z B7 3.0 TDI. Nie wiem czy to nie 321 czasem było. Chciałem wkleić link ale aukcje się pokończyły. Chyba nic nie pokręciłem?- Jaki lakier na hamulce
Dodam tylko żebyś nie kupował tych wersji z dwoma tłoczkami i czterema klockami. Kiedyś myślałem że to jedno i to samo ale podobno nie.- Jaki lakier na hamulce
Musisz zmienić jarzma i najlepiej osłony tarcz bo te z 288 to popelina. Ogólnie badałem temat i odpuściłem 312. Zbieram graty pod 320. Tobie radze to samo jeśli lubisz polatać.- Jaki lakier na hamulce
Tak- Jaki lakier na hamulce
Byłbym ostrożny z wysnuwaniem pochopnych opinii DEV to stary wyjadacz w kwestii hamowni i raczej wie co prawi. Hm sam nie wiem zbytnio jakie są różnice ale może średnica tłoka też się różni a to już robi dużo.- szybkie łapanie temperatury ADR
Pompa nie jest napędzana od rozrządu więc nikt jej nie wymienia aż się rozleci. Nie rozumiem takiego podejścia. Nie kup tylko jakiejś badziewnej. Tylko Hepu albo SKF- Jaki lakier na hamulce
Wiedziałem- [B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Spoko- [B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Ja do siebie niedługo wrzucam osłony. Dorwałem nawet ta na zbiorniczek wspomagania z paska v5. Szukasz jeszcze audi a4 sam naprawiam? Mam na kompie to może bym Ci w mailu podesłał. Ściągałem z torrenty.org ale trzeba mieć tam konto. Rejestracja kosztuje 12zł (sms). Jeśli nie korzystasz z torrentów raczej nie warto.- Świece + przewody
Wygląda na to , że facet z allegro nie wkręcał i faktycznie zmienili kolory.- Rozrząd Adr
Do kompletu przydał by się tłumik (ina ok 200zł) bo nie wiadomo w jakim jest stanie. Ogólnie polecam rolki INA ( w pudełku zazwyczaj NTN czyli git) pasek Conti oraz pompa wody Hepu na metalowym wirniku ewentualnie SKF. Z Rouville nic już nie polecam. Jakoś ten pakowacz ostatnio słabe fanty pakuje do swoich pudełek Pisz do Dzika. Będziesz miał szybko i w dobrej kasie. Przy większym zamówieniu pewnie da rabat. No i nie będziesz się zastanawiał czy oryginał kupiłeś.- 1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
Tak zrobię bo widzę przepływki dość tanie. Najwyżej zostanie na zapas. No i czekam na kabel bo chce logi zrobić - Ezektor poprawna praca.