Treść opublikowana przez Mesiah
-
wspomaganie słabnie
Tylko czasem nie lej płynu Febi (zielony). Większość go poleca ale to ścierwo i wspomaganie słabnie po rozgrzaniu (robi się jak woda). U mnie na świeżo zregenerowanej maglownicy tak było. Pompa sprawna. Spece od maglownic kazali spuścić ten shit i zalać czerwony atf mobila bo inaczej zabiorą gwarę na usługę. Po płukaniu i zmianie jak ręką odjął. Latam już od czerwca bez problemów.
-
wspomaganie słabnie
Jaki masz płyn zalany? Wspomaganie nie słabnie ze wzrostem temp?
-
8,5"x18" A4 B5
Ja mam z przodu 235/40 r18 ET 35 8J. Na pewno od razu odrzuć ET 30 bo to w ogóle nie wchodzi w rachubę. Może ET 35 wejdzie na styk ale może być problem.
-
Jaki dobrać napinacz łańcucha rozrządu
Szczerze mówiąc nie pamiętam już. Autem nie jeździłem od ok 3-4 tyg.
-
Co sądzicie o tym napinaczu?
Za tyle kasy to bym do chłopa pojechał i mu to w ryja włożył. Ewentualnie urwał łeb. No chyba , że ładnie kasę oddał.
-
Jaki dobrać napinacz łańcucha rozrządu
Dlatego ze średniej też się nie kupuje Jak gumy to tylko LEM. Sprawdzone. On też pewnie trochę spuścił z tonu ale i tak jest lepszy niż reszta. W przyszłym miesiącu ładuję komplet pod silnik i skrzynie żeby wykluczyć niektóre objawy.
-
Jaki dobrać napinacz łańcucha rozrządu
To będzie taka. Tylko czemu Topran? Wiem , że to mało istotna poduszka aby była ale nie Topran Jak widzę coś tej firmy to zaczynam głośno komentować. Taki syf powinien być zabroniony.
-
Jaki dobrać napinacz łańcucha rozrządu
W końcu trafiłem z jej kształtem czy jednak masz inną?
-
co to za zderzak ?
Przecież to ikona naszych aut. To oryginalny zderzak z S4 B5. Jeśli już go dostaniesz to ceny za dobry stan 1500+ Do tego żeby w miarę się prezentował na aucie musisz mieć koniecznie listwy progowe z S4 bo bez nich to popelina. Koszt ok 600-700zł. do tego wypadałoby zrobić coś z tyłem. Albo pomalować dokładkę albo też wstawić od S4 a to kolejne 500-1000zł zależy jaki stan.
-
Jaki dobrać napinacz łańcucha rozrządu
Właśnie byłem ciekaw i miałem pisać co z Twoim. Niby się zarzekali , że oryginał. Ciekawe ile pociągnie.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
Myślałem , że chodzi mu o obniżenie po założeniu większego profilu (235/40). Ogólnie jeśli masz seryjny zawias to na 18 będzie koza i efekt do kitu. Na start minimum Eibach pro kit -30 żeby jakoś to się prezentowało. Choć nie ukrywam , że lepiej jest na 50/40-45
-
Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami
Chyba warto trochę dołożyć : http://allegro.pl/alpine-ive-w585bt-usb-bluetooh-iphone-nowosc-2014-i4643921847.html . No ale jak ja miałbym wydać tyle kasy to bym olał bajery i skupił się na brzmieniu. Za 2.5 tyś masz Alpine 9835 + 2 way Helixa albo coś z Micro Precision i zrobione drzwi pod to. Dźwięk byłby cudowny. Jeśli chcesz samych bajerów to może być nawet chińczyk za 500zł. Różnicy to nie robi. Tylko wydaje mi sie , że jak prowadzisz to na te wyświetlacze nie patrzysz.
-
Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami
Chcesz kupić chiński no name za 2 tysie? Żartujesz? Może i ma parę bajerów ale na pewno nie zagra nawet w połowie jak jakaś Alpine czy Clarion ze średniej półki.
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
Mniej niż mało ale ja nie odpuszczę.
-
alien isolation
Heh no przecież wiem Też tak miałem , ze fps to tylko klawa + mysz ale od kiedy zakochałem się w serii Halo odwidziało mi się i idzie mi dość dobrze. Halo Reach (tylko x360) powinien przejść każdy i pograć w multi. Łeb urywa klimatem.
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
To raczej nie rozwiąże problemu. Prędzej czy później zacznie się pewnie non stop.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
Niby czemu? Auto na oko w ogóle się nie odnosi. Mierzyłem na 225 i na 235. Różnica od gleby coś ok 5mm albo i mniej. Licznik więcej nie przekłamuje niż wcześniej , sprawdzane z tym samym gps. Na początku wątpiłem w poprawę ale jak wracałem od wulkanizatora to miałem banana na mordzie.
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
No mój cały czas źle pracuje a mimo to wtryski mam ok. Bynajmniej na oko tak wyglądają. rozpylają cholernie mocno i sporą dawkę paliwa.
-
alien isolation
Może i fakt z tym klimatem. No ale tak czy siak polecam Noc wygodną kanapę z padem i porządne kino domowe a nie jakąś tam mysz i klawiaturę
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
Lub chcąc mieć trochę więcej komfortu tak jak ja założyć 235/40 lub 215/45. Opona nie wygląda jak balon tylko tak jak powinna a jest dużo lepiej na dziurach niż na 225/40 i pochodnych profilach.
-
Jaki dobrać napinacz łańcucha rozrządu
Więc cena trzyma się cały czas tak samo. Porąbało ich. Do mojego bez faz rozrządu kosztuje 700 czy 800zł aso.
-
Jaki dobrać napinacz łańcucha rozrządu
Jak cenowo? Robiłeś rozeznanie?
-
alien isolation
Grałem przez chwilę. Dla mnie średniak. Gamespot dał tylko 6 więc kiepsko. Ogólne muszę odrobić zaległości i kupić ps4 lub Xone. PC mnie nie bawi.
-
Jaki dobrać napinacz łańcucha rozrządu
Nie kupuj chińskich. Są jeszcze gorsze niż Swag (wada fabryczna pada po kliku dniach przeważnie). Według niektórych Febi trzyma się lepiej ale nie ręczę. Ogólnie do naszych 1.8 jest problem z napinaczami. O ile do mojego bez zmiennych faz rozrządu w ASO cena jest do przełknięcia to Twoja wersja jest cholernie droga. Chyba , że coś się zmieniło przez miesiąc lub dwa. Oryginalna używka to też loteria. Ślizgi są już wymęczone i jest ryzyko ich pęknięcia. Widziałem już dwa takie przypadki.
-
1.8 i automat. Mało mocy?
No mam teraz 235/40 r18 i jest ogólnie ok. Lepiej niż się spodziewałem. No ale do mojej A80 2.8 AHH nie ma podejścia