Treść opublikowana przez spetsnaz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Permanentna dyskryminacja i seksizm!!! Może na klubowicza to jeszcze nie zasłużyłem... ale też chcę różowy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
cytat z forum A3 u nas kolega ma nicka kulik (szacun wodzu za odwage ) Trzeba poinformować kulik`a że mamy spot w Promenadzie o 20:00, będzie już nas wystarczająco dużo żeby go :bicz3:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://wiadomosci.onet.pl/1584478,69,item.html A podobno to Polacy mają ułańską fantazje..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
daję znać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kto ma najbliżej do ASO?? Urwałem 2 śruby przy odkręcaniu, nie ma opcji nawet że będę przykręcał stare. Może ktoś ma możliwość podjechania do ASO po te śruby komplet ok 57 PLN, mogę podać numery fabryczne gratów.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No ludziska, siadam dziś do wahaczy zobaczymy co się uda dziś wyrezać :drool:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Motór.. może ktoś jeszcze będzie chciał je kiedyś odkręcić myślę że smar na śrubę nie jest najlepszym pomysłem...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiciu, odchodząc od retoryki tego pytania powiem Ci, że jak znam życie to sam zestaw śrub nie jest dostępny poza ASO, Może być problem z korozją śrub zamontowanych fabrycznie, dlatego pytam o nowe.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Orientuje się ktoś ile mogą kosztować śruby do zawieszenia przedniego komplet w ASO??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
He he, wahacze jak dla mnie bomba, jak dziś wrócę wcześniej z tyry to będę zakładał. Wahacze ori, więc myślę że polatam. Za rok zapytaj znowu to powiem czy jestem zadowolony
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bomba
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wpłacam dopiero jutro, bo będzie kasa na koncie
-
[ALL 1.9 TDi] srednie spalanie - test
1Z - 6 litrów AFN - 7 litrów
-
1Z AUDI TDI 90KM 140km/h max
U mnie objawy były podobne. Powodem była nieszczelność IC. Sprawdź gumy na rurach IC, u mnie była jedna pęknięta. Po wymianie lata jak złoto.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Trudno co robić mnie też się bardziej podobały wcześniejsze..[br][br]Dopisany: 15 Lipiec 2007, 19:03 _________________________________________________Angela, zakładaj stare felgi, zainwestujesz w wahacze i tyle Ludziska co Wy na to?? ściema czy autentyk?? http://www.allegro.pl/item214396552_wahacze_audi_a4_a6_vw_b5_b6_superb_oryginal_wawa.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ostatnio chłopak pochlał.. widziałem jak go psy po śmietniku ciągały...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hmmmmmm... jakbym skądeś znał ten przód.. tylko te reflektory jakieś inne, pewnie quadraxenon
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Może się nie znam, ale nie ma czegoś takiego jak "NOWE VOLVO S70". Te modele były produkowane w latach 90-tych :naughty: A skąd ja mam wiedzieć.. audi się wożę i na innych furach mało się znam.. tak czy inaczej jakieś szare nowe volvo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nasze "polycjanty" dostali nową furę pod fotoradarek, dziś widziałem ją na trasie toruńskiej.. Chyba taryfikator poszedł w górę bo jak się zaczynają wozić VOLVEM S70 nówką sztuką... co to będzie za rok..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiciu, dla mnie bomba Myślałem że mieli Ci tylko przód wyklepać.. a tu widzę że i w kolorek poszedłeś nowy :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to czekam na linka :th: Tak wyglada prawidlowy link: http://picasaweb.google.pl/malinowy/spocikwawa Ale to są fotki ze spota 2 tyg temu. O to Ci chodzi? Ja jeszcze tych z przed 2 tygodni nie widziałem Motor i jego Pani robili wczoraj foty prosimy na forum
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to czekam na linka :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Motor, podrzuć zdjęcia ze spotu na forum
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Góraszka 2007, najlepsze zdjęcie z imprezy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
niech Ci będzie.. ale numer rejestracyjny nie jest wymagany w polisie OC.. jedynie VIN jest konieczny [br]Dopisany: 14 Czerwiec 2007, 11:48 _________________________________________________ Daj znać kiedy lecisz.. Ja będę na 100% wypatruj mnie na VIP`ach