Treść opublikowana przez spetsnaz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
[br] http://mobile.de/SIDRZFW0tNk4WwRG4L9CGNvEA-t-vaNexlCsAsCsK%F3P%F3R~BmSB11LsearchPublicJ1194513116A1LsearchPublicD1100CCarY-t-vctpLtt~BmPA1B21B20B33%81K-t-vCaMiMkQuSeUnVb_X_Y_x_ysO~BSRA6D1100B16D1900BGNCPKWA0HinPublicA2A0A0A0A0/cgi-bin/da.pl?bereich=pkw&sr_qual=GN&top=31&id=11111111282382751& I cena znośna- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chodziło o rozmowę z pasażerem- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
z innego artykułu "...jednym z wielu niezwykłych testów, jakie pojazd ten musiał przejść przed wprowadzeniem na rynek było sprawdzenie możliwości swobodnej rozmowy prowadzącego auto z pasażerem bez konieczności podnoszenia głosu przy prędkości... 300 km/h!"- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ciekawy artykuł dotyczący nowego nissana GT-R (Skyline).. http://www.autogaleria.pl/news/index.php?id=981- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:oklaski:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To jest nagłośnienie.. nawet ICE nie podskoczy http://www.smog.pl/wideo/13676/17_000_watt_w_aucie/- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wit.s MASTA!!!! :oklaski:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja się już zagrzałem, bo leżą w garażu Alpiny A3 a na letnie już się wyjeździły do klina- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pytanie mam.. Kiedy przewijacie swoje fury na zimowe laczki??- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
już od niedzieli zluzuje mnie się w robocie.. We wtorek będę :th:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak bywa, jeżeli kolegom nudzi się w pracy..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
u mnie nie było opcji nawet siedziałem w robocie.. Na FW mam duuuużo gorzej dolecieć jak na Promkę- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dokładnie o to. No to musi być konkretny garb żebyś coś w swojej zerwał.. Z tego co widzę to nie siedzi wcale nisko.. ludziska przyjeżdżali dużo niższymi na spoty i było ok..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To teraz jak ktoś strzeli to się do tej osoby podejdzie i powie coś na uszko i sprawa załatwiona Jesteś pewien?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zawalił się nowo budowany wiadukt na ósemce w miejscowości Głuchy. Trasa W-wa Białystok jest zablokowana.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czyżby to MorgothV8?? http://www.joemonster.org/pokaz.php?op=showfile&fid=15124&size=oryg- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No nie i tyle ciekawych rzeczy mnie ominęło. Obiecuje, że sie pojawie następnym razem i nadrobię poznanie nowych osób, o ile ich za bardzo nie przestraszyliście. Maliku to nie jest sępienie, tylko mój dar dla Ciebie z dobrego serca i wogóle mi to nie przeszkadza. Nawet mi tego brakuje czasami ;D Co się stało z Twoją fura??- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
uuuuu grubo.. co się stało?? czyżby posypał się przegub, który było słychać na spocie??- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mnie dziś nie będzie, jutro dopiero wracam, Motor znalazłem w garażu dla Ciebie antenkę jaj chcesz to jutro będę w W-wie to możemy się ustawić.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zdjątka dosyć przerażające. Z tego co widze to kierowca bardzo zadowolony ze swojego wyczynu sam fotografował zdarzenie. Jakoś tam spokojnie, wogóle gapiów nie ma. W Polsce to zaraz wszyscy stoje i patrzą. tam się boją- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nic śmiesznego.. ja mam kocioł "zajebiaszczy"- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Angela, róż różem... czy wszystko OK z samochodem?? no pewnie, ze wszystko ok- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Angela, róż różem... czy wszystko OK z samochodem??- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lukas no w sumie masz racje W takim razie Spetsnaz mozesz sie dalej martwic ;( - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.