Treść opublikowana przez spetsnaz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie no.. jak nie to ok.. A kto Ci broni jeździć?? Robisz przegląd, ubezpieczasz i latasz..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A zmieniłeś rozrząd??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Rozrząd zmieniłeś?? Mi w skarbówce po złożeniu VAT24 kazali czekać tydzień na VAT25
-
Zlot Letni - 24-25-26.08.2007 - Ustalenia i zapisy !!!
2 osoby Ja + Gutek,
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
He he.. Ja kończę przeglądzik w Avancie, Wymieniony pasek rozrządu, napinacze i przy okazji "trochę" innych części Jak dobrze pójdzie to we wtorek będę żegnał Pozia z Avanta Z AWX`em jest od cholery zabawy żeby to jako tako działało.. został AFN
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale tekst "trzyy czteee ryyyyy" w pierwszym filmiku mnie rozbawił Podejście "profesjonalne" do krechy
-
[AFN] Głowica..
Witam!! Nieszczęście Wczoraj puścił mi pasek rozrządu. 1.9 TDI [AFN]`98 Prawdopodobnie głowica będzie do wymiany, macie może namiary na kogoś kto handluje silnikami, lub częściami do silników. Z tego co się orientowałem koszt kompletnej głowicy z rozbiórki wynosi około 900PLN. Jeżeli ktoś z Was może mi pomóc.. proszę o info. z góry dziękuję.. Pogrążony w żałobie.. Spetsu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spanky, nie dobijaj.. nie zdążyłem i tyle..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No i skończyło się rumakowanie. Pierdolnął mi rozrząd podczas drogi do tyry, będę szukał głowicy do AFN`a, jeżeli ktoś ma jakieś dojście to dajcie znać. ŻAŁOBA
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bardziej na German Style
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A kolega od czerwonego Avanta gdzie się zawinął? [br]Dopisany: 16 Maj 2007, 09:08 _________________________________________________ A po co dałeś link do kasowania pliku? Już go nie ma
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spotykamy się na Torwarze, później się pomyśli co dalej...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czy ktoś jeszcze (nie licząc Norbiego) zerkał na projekt naklejki klubowej?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To dokładnie mam tak samo szefie, tyż krucyfiks Norbi! czyżbyś chciał się nawrócić??? To ja Ci na spocie jutro ego te absolvo nieodpłatnie zrobię. Niech tylko ktoś "wode święconą" przyniesie :-D Z okazji tysięcznego maila na forum najserdeczniejsze życzenia składa Spetsu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
U mnie z avatarem ok, widzę i swojego i Wasze Norbi ma kółeczko z czterema innymi w środku, Luk-ass swojej fury Jak będziecie mieli chwilę to zerknijcie stronkę wcześniej na projekty naklejek, bo ja się napaliłem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dajcie znać jak Wam się widzą te naklejki, jutro dam znać jak wygląda sprawa kosztów. Dziś mam tylko projekty w zrarowykm pdf`ie: http://momoshare.com/file.php?file=550a6b6bd9fd3f46c0f57f6de7a6fda1 Możemy modzić co chcemy, na wewnętrzną stronę szyby, na zewnętrzną stronę szyby.. Kolory, wielkość, wszystko do obgadania.. tylko z różem nie przeginać Jeżeli ktoś będzie miał problem z pobraniem pliku z serwera to dajcie znać podeślę na maila.
-
afn olej w dolocie do ic pomocy
Daj znać jak dużo masz tego oleju, syf często się tam osadza i jest to norma w tych silnikach.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja będę leciał od Gdańskiej, to mogę skoczyć przez JP. Jakby co to wal na kom. puszczę na priv
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kto jutro się stawia? Ja kończę robotę ok. 18:00 więc pewnie ok. pół godziny przed 19 będę już na Torwarze..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
potwierdzam TORWAR godz. 19:00 nawet jak będzie padało to lecimy na Promenadę.. tym razem ustawiamy się pod tabliczkami B5/B6/B7
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A felgi na przyczepkę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A wchodzi w grę zamiana na 2 x po B5
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Miejscówka jest ok, może następnym razem założymy sobie biało-niebieskie literki "L" na dachach
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Następnym razem niech ktoś choć jeden aparat zabierze.. strzeli się jakąś sesyjkę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja będę pojawiał się częściej.. na następny spocik wpadnę 1Z na 15" i z kołpakami