Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spetsnaz

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spetsnaz

  1. tak mam takze jakos sie zgadamy tylko odrazu mowie ze poczekac to ja moge 15 minut pozniej ustawiam tempomat i ogien Zobaczymy kto na kogo będzie czekał
  2. Ja będę czekał na Was przy wlocie na E7 z Nowego Dworu, Lukas ma CB więc nie powinno być problemu.
  3. Własnie tego się obawiam, lepiej będzie jak ja poczekam na Lukasa i Flyera w N.D. niż oni na mnie przy Mac`u
  4. Luz, ja będę jechał z Serocka, nie wiem w takim wypadku czy mam się pakować na W-wę o 8 rano czy poczekać na Was przed Nowym Dworem
  5. Tak jest ja również się melduję
  6. też się zastanawiałem, wszyscy gotują się na spota
  7. Chyba żartujesz.. Hornetowi po nocach się śni nowa thalia 1.5 dCi 70KM http://www.renault.pl/RenaultSITe/cars/clio_thalia_ph4_l65/characteristics2/engines_and_performance/index.html?countryCode=PL&model=X65_4_TR_CT2_VP_POLVP_8242_GP_TARIF_TLA_null_null_APL03&version=VEC049_POLO&sid=934DAD9115088FAD303CD6977D65F5A6&phase=4&group=VP&lang=pl&action=selectengtechspec&select=VEC074_POLO&selectB= Bezpośredni wtrysk + Common Rail + turbo POTęGA
  8. biorąc pod uwagę dojazd na zlot letni( zwłaszcza ostatni OS)proponuję założyć sprężyny od Kamaza kamaz nie ma sprężyn..
  9. od rana smigaja.....cytuje Motora......,,za***iście wygladaja....w koncu Twoja fura na poziomie'' a tak na serio to bardzo mi sie podoba.....tylko jeszcze malenkie dystanse i bedzie git FOOOOOOOOOTOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!
  10. ja również..
  11. Dziś przyszły do mnie mieszki przekładni zmiany biegów.. Mistrzowsko opisany towar na paragonie
  12. Jak zrobisz nowy program... jak masz wgraną serię nie mam szans
  13. Powiem Ci że stan elementów metalowo gumowych w moich wahaczach przed wymianą był zaskakująco dobry, posypały się końcówki sworzni... Z rozmów z użytkownikami i mechanikami wynika że elementy metalowo gumowe padają niezbyt często.. (jeżeli tylko są prawidłowo zamontowane!!!) najczęściej właśnie sypią się końcówki sworzni. [br]Dopisany: 15 Sierpień 2007, 22:33 _________________________________________________ Stary ja przed wymianą miałem jeszcze wszystkie fabryczne 6 lat dla gum w elementach zawieszenia nie jest tragedią.. patrzy wyżej... i tak pierwsze się sypią końcówki sworzni.. a 6 lat dla nich to tyle co nic
  14. Może pompa wspomagania odbija przy maksymalnie skręconych kołach i tyle??
  15. Z miejsca ja natomiast mam straty na napedzie... nastepnym razem mozemy zrobic powtorke Z AKE cięzko mi się łapać, ale ze stockowym AWX`em mogę wyskoczyć na krechę.. co będzie to będzie
  16. Czarna kolor ładna kolor... stary po roku Ci cały lakier zejdzie jak będziesz chciał ją mieć czystą Zobaczysz co znaczy ciemny lakier dla całego syfu z ulicy
  17. Z miejsca nie miałem startu, ale już 2, 3 i 4 jako tako Co do obciążenia to ja miałem kocyk, zeszyt i długopis więc mniej więcej sumuje się na wagę Lukasa
  18. Wiciu, a Ty lubisz te klimaty?? Nie wiedziałem.. Schmeisserek.. tylko but nie ten
  19. Oddam 2 bilety na dzisiaj Legia-Groclin 19:15 na krytą. Odbiór Legionowo-Jabłonna-Modlińska.. Jak coś to dzwonić.. mój numer ma Angela, Lukas i Wit.s
  20. ...ale jest zadowolony (pogadamy za jakieś 60kkm..) tyle że ja zainwestowałem w oryginał http://www.allegro.pl/item224233756_wahacze_audi_a4_a6_vw_b5_b6_superb_oryginal_wawa.html - te wahacze, tą aukcję i tego sprzedającego mogę polecićCo do wymiany wahaczy to nie ma sensu wymieniać całego kompletu.. chyba że chcesz mieć święty spokój. Zazwyczaj zmienia się parami po 2 (góra lub dół). Ja zmieniłem komplet bo był po dobrej cenie W wahaczach najczęściej sypią się nie elementy metalowo gumowe ale sworznie
  21. Joł ludziska.. wyrezałem nareszcie wahacze trochę sie przestraszyłem przy teście po robocie, zaświeciła się kontrolka od ABS`u. Wyjąłem czujnik.. przy rozbieraniu zawieszenia dostał się na niego jakiś syf, więc wystarczyło przeczyszczenie..
  22. Rozumiem tą konstrukcję której fotkę podesłałeś.. ale zerknij na klocki Wit`a.. są ścięte pod innym kątem i po innej płaszczyźnie.. chociaż jakby ułożyć je pod takim kątem jak są w zacisku... hmmm
  23. Wiciu.. co to za klocki?? Te czerwone, które Ci zamontowali... szukam i szukam i za cholerę nie mogę wypatrzeć klocków w "klin"
  24. a jak.. trza umieć walczyć o swoje [br]Dopisany: 07 Sierpień 2007, 17:03 _________________________________________________ Widzisz Lukas.. teraz uważa że jesteśmy łatwi... tak to jest z kobietami..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.