Treść opublikowana przez spetsnaz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak mam takze jakos sie zgadamy tylko odrazu mowie ze poczekac to ja moge 15 minut pozniej ustawiam tempomat i ogien Zobaczymy kto na kogo będzie czekał
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja będę czekał na Was przy wlocie na E7 z Nowego Dworu, Lukas ma CB więc nie powinno być problemu.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Własnie tego się obawiam, lepiej będzie jak ja poczekam na Lukasa i Flyera w N.D. niż oni na mnie przy Mac`u
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Luz, ja będę jechał z Serocka, nie wiem w takim wypadku czy mam się pakować na W-wę o 8 rano czy poczekać na Was przed Nowym Dworem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak jest ja również się melduję
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
też się zastanawiałem, wszyscy gotują się na spota
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chyba żartujesz.. Hornetowi po nocach się śni nowa thalia 1.5 dCi 70KM http://www.renault.pl/RenaultSITe/cars/clio_thalia_ph4_l65/characteristics2/engines_and_performance/index.html?countryCode=PL&model=X65_4_TR_CT2_VP_POLVP_8242_GP_TARIF_TLA_null_null_APL03&version=VEC049_POLO&sid=934DAD9115088FAD303CD6977D65F5A6&phase=4&group=VP&lang=pl&action=selectengtechspec&select=VEC074_POLO&selectB= Bezpośredni wtrysk + Common Rail + turbo POTęGA
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pasi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
biorąc pod uwagę dojazd na zlot letni( zwłaszcza ostatni OS)proponuję założyć sprężyny od Kamaza kamaz nie ma sprężyn..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
od rana smigaja.....cytuje Motora......,,za***iście wygladaja....w koncu Twoja fura na poziomie'' a tak na serio to bardzo mi sie podoba.....tylko jeszcze malenkie dystanse i bedzie git FOOOOOOOOOTOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja również..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dziś przyszły do mnie mieszki przekładni zmiany biegów.. Mistrzowsko opisany towar na paragonie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak zrobisz nowy program... jak masz wgraną serię nie mam szans
-
[B5] Najlepsze z najgorszych (części zawieszenia, wahacze)
Powiem Ci że stan elementów metalowo gumowych w moich wahaczach przed wymianą był zaskakująco dobry, posypały się końcówki sworzni... Z rozmów z użytkownikami i mechanikami wynika że elementy metalowo gumowe padają niezbyt często.. (jeżeli tylko są prawidłowo zamontowane!!!) najczęściej właśnie sypią się końcówki sworzni. [br]Dopisany: 15 Sierpień 2007, 22:33 _________________________________________________ Stary ja przed wymianą miałem jeszcze wszystkie fabryczne 6 lat dla gum w elementach zawieszenia nie jest tragedią.. patrzy wyżej... i tak pierwsze się sypią końcówki sworzni.. a 6 lat dla nich to tyle co nic
-
Dziwny dźwięk przy max skręcie w lewo 1.9TDI '99
Może pompa wspomagania odbija przy maksymalnie skręconych kołach i tyle??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Z miejsca ja natomiast mam straty na napedzie... nastepnym razem mozemy zrobic powtorke Z AKE cięzko mi się łapać, ale ze stockowym AWX`em mogę wyskoczyć na krechę.. co będzie to będzie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czarna kolor ładna kolor... stary po roku Ci cały lakier zejdzie jak będziesz chciał ją mieć czystą Zobaczysz co znaczy ciemny lakier dla całego syfu z ulicy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Z miejsca nie miałem startu, ale już 2, 3 i 4 jako tako Co do obciążenia to ja miałem kocyk, zeszyt i długopis więc mniej więcej sumuje się na wagę Lukasa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiciu, a Ty lubisz te klimaty?? Nie wiedziałem.. Schmeisserek.. tylko but nie ten
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oddam 2 bilety na dzisiaj Legia-Groclin 19:15 na krytą. Odbiór Legionowo-Jabłonna-Modlińska.. Jak coś to dzwonić.. mój numer ma Angela, Lukas i Wit.s
-
[B5] Najlepsze z najgorszych (części zawieszenia, wahacze)
...ale jest zadowolony (pogadamy za jakieś 60kkm..) tyle że ja zainwestowałem w oryginał http://www.allegro.pl/item224233756_wahacze_audi_a4_a6_vw_b5_b6_superb_oryginal_wawa.html - te wahacze, tą aukcję i tego sprzedającego mogę polecićCo do wymiany wahaczy to nie ma sensu wymieniać całego kompletu.. chyba że chcesz mieć święty spokój. Zazwyczaj zmienia się parami po 2 (góra lub dół). Ja zmieniłem komplet bo był po dobrej cenie W wahaczach najczęściej sypią się nie elementy metalowo gumowe ale sworznie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Joł ludziska.. wyrezałem nareszcie wahacze trochę sie przestraszyłem przy teście po robocie, zaświeciła się kontrolka od ABS`u. Wyjąłem czujnik.. przy rozbieraniu zawieszenia dostał się na niego jakiś syf, więc wystarczyło przeczyszczenie..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Rozumiem tą konstrukcję której fotkę podesłałeś.. ale zerknij na klocki Wit`a.. są ścięte pod innym kątem i po innej płaszczyźnie.. chociaż jakby ułożyć je pod takim kątem jak są w zacisku... hmmm
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiciu.. co to za klocki?? Te czerwone, które Ci zamontowali... szukam i szukam i za cholerę nie mogę wypatrzeć klocków w "klin"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a jak.. trza umieć walczyć o swoje [br]Dopisany: 07 Sierpień 2007, 17:03 _________________________________________________ Widzisz Lukas.. teraz uważa że jesteśmy łatwi... tak to jest z kobietami..